Profile cover photo
Profile photo
LIETUVOS PRAKTINIO ŠAUDYMO SPORTO FEDERACIJA IPSC.LT
67 followers -
Lietuvos Praktinio Šaudymo Sporto Federacija (LPŠSF)
Lietuvos Praktinio Šaudymo Sporto Federacija (LPŠSF)

67 followers
About
Posts

Post has attachment
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
ALSA PRO LT-2014 Winners
8 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
IPSC Level III handgun Match 
WINNERS
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Vilnius Open 2014
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Arminedas Open 2014 WINNERS

Open division
1 100,00 971,5490 73 Stavcevas, Vitalijus LTU
2 88,36 858,4240 76 Sabaliauskas, Vaidas , LTU
3 85,01 825,9613 60 Demahhin, Gennadi , EST

Production division
1 100,00 905,2512 80 Grincenko, Vitalijus LTU
2 93,56 846,9275 51 Palaima, Egidijus LTU
3 93,48 846,2238 53 Salna, Edmundas LTU

Production division Lady category
1 100,00 470,9802 52 Gyle, Daiva , L LTU
2 91,95 433,0717 4 Gudenja, Valeria , L LAT
3 65,01 306,1938 63 Kirsimaa, Sofia , L EST

Standard division
1 100,00 901,0153 93 Rozhkov, Artem , RUS
2 96,80 872,1660 18 Siuniakou, Andrei , BLR
3 94,59 852,3000 88 Sventickas, Ramunas , LTU

Production division Teams
1 place 
2491,5216 Team Glock LTU
846,9275 Palaima, Egidijus
846,2238 Salna, Edmundas
798,3703 Binkevicius, Ramunas
- Cigrin, Viaceslav

2 place
2475,4211 Team CZ Baltics
905,2512 Grincenko, Vitalijus
833,7716 Maziliauskas, Voldemaras ,
736,3983 Karosas, Linas

3 place
2092,6305 Double Delta
775,3358 Snatkin, Aleksandr .
725,3059 Kuuskla, Kert ,
591,9888 Jevdokimov, Artjom ,
- Nikonov, Andrei ,

Standard division Teams
1 place
2343,0076 STI Team LTU
872,1660 Siuniakou, Andrei ,
793,0663 Kaufmanis, Eriks .
677,7753 Ritvas, Alonas ,
- VonGravrockGoes, Anton

2 place
2274,0599 TARG
852,3000 Sventickas, Ramunas ,
711,3660 Bivilis, Arvydas
710,3939 Bakša, Giedrius ,
- Griniukas, Tadeusas

3 place
2225,0805 TOP Standard
901,0153 Rozhkov, Artem ,
747,9297 Grigorjev, Konstantin
576,1355 Varanavicius, Gerutis
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Arminedas Open 2014
6 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
IPSC Level III Match "5.11 Baltic Challenge 2014"
Winners

OPEN division
1 100,00% 957,7945 60 Bektemirov, Rinat S LTU
2 97,90% 937,7166 71 Kutra, Vaidotas , LTU
3 97,41% 932,9842 20 Czauderna, Slawomir . S POL

OPEN division SENIOR category
1 100,00% 957,7945 60 Bektemirov, Rinat S LTU
2 97,41% 932,9842 20 Czauderna, Slawomir . S POL
3 81,43% 779,9588 17 Skukauskas, Kestutis S LTU

PRODUCTION division
1 100,00% 947,0593 98 Grincenko, Vitalijus LTU
2 91,39% 865,5630 65 Salna, Edmundas LTU
3 90,48% 856,8638 113 Bugakov, Ruslan LTU

PRODUCTION division LADY category
1 100,00% 480,9624 64 Gyle, Daiva , L LTU
2 91,00% 437,6981 77 Kirsimaa, Sofia , L EST
3 75,39% 362,5945 70 Fedorentchik, Olga , L LTU

PRODUCTION division SENIOR category
1 100,00% 747,5287 66 Cigrin, Viaceslav S LTU STA
2 72,09% 538,8889 124 Minelga, Alfonsas S LTU
3 53,88% 402,7886 90 Burksa, Vytautas . S LTU

STANDARD division
1 100,00% 954,1890 129 Rozhkov, Artem , RUS
2 91,45% 872,6052 14 Siuniakou, Andrei , BLR
3 90,95% 867,8264 83 Grigorjev, Konstantin LTU

PRODUCTION division TEAMS
1 2512,9991 TEAM CZ BALTICS
2 2476,2328 TEAM GLOCK LTU
3 2207,3858 VST

STANDARD division TEAMS
1 2364,4174 TOP STANDARD
2 2260,7345 STI\ TEAM LITHUANIA
3 2005,2470 LATVIA STANDARD
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-05-18
7 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
"Kaunas Open 2014" Handgun IPSC level III Match Teams Standard Winners
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Winners - Laimėtojai:

Open division:
1 100,00 948,2990 122 Bektemirov, Rinat S LTU
2 90,88 861,8322 67 Kutra, Vaidotas , LTU
3 88,41 838,3497 12 Czauderna, Slawomir . S POL

Production division:
1 100,00 877,4367 75 Michalak, Norbert , SVK
2 99,06 869,2026 121 Tausiewicz, Marcin , POL
3 98,81 866,9976 61 Palaima, Egidijus LTU

Standard division:
1 100,00 915,5433 74 Gubin, Ilya , RUS
2 96,83 886,5305 108 Rozhkov, Artem LTU
3 90,80 831,3031 13 Siuniakou, Andrei , BLR 

Production Lady category:
1 100,00 525,1204 62 Gyle, Daiva , L LTU
2 87,59 459,9554 94 Kirsimaa, Sofia , L EST
3 84,56 444,0572 128 Simonova, Jelena L EST

Production Senior category:
1 100,00 692,8490 65 Cigrin, Viaceslav S LTU 
2 72,75 504,0361 127 Minelga, Alfonsas S LTU
3 61,18 423,8645 6 Mikutis, Vitas S LTU

Standard Senior category:
1 100,00 693,3586 64 Teever, Jevgeni S EST
2 88,62 614,4515 22 Suzdaltsev, Viktor . S EST
3 80,13 555,5634 101 VonGravrockGoes, Anton S LTU

Teams Production:
1. 2517,0533 Team Glock Ltu
2. 2358,7916 Team CZ Baltics
3. 2187,4258 Tanfoglio Team L

Teams Standard:
1. 2237,2197 STI Team Ltu
2. 2171,1916 TOP Standart
3. 2123,7670 TARG
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2014-05-09
6 Photos - View album
Add a comment...

LPŠSF narių gretos vėl pasipildė. Sveikiname LPŠS nariais tapius Dominykas Vizbaras, Augustinas Vizbaras, Kristijonas Vizbaras, Robert Juodka, Ričardas Augustinavičius, Marius Dagilis, Paulius Sirvydis. Visų laukiame artimiausiose pistoletų ir karabinų praktinio šaudymo sporto varžybose.  
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded