Profile cover photo
Profile photo
Intrax sp.j.
3 followers -
Technologie IT dla firm, instytucji w zakresie kontroli kosztów druku i poprawy bezpieczeństwa. Instalacje multimedialne i wizualne. SERWIS
Technologie IT dla firm, instytucji w zakresie kontroli kosztów druku i poprawy bezpieczeństwa. Instalacje multimedialne i wizualne. SERWIS

3 followers
About
Posts

Post has attachment

Zajączek przyniósł nam nowe urządzenia od SHARP!

Wiosna to doskonały czas na premiery🌤️, u nas ostatnio jest tego dużo. SHARP uzupełnił swoje portfolio o nowe czarno-białe urządzenia MFP formatu A4 MX-B355W i MX-B455W.
Dzięki temu rozwiązania przepływu dokumentów można usprawniać w miejscach, gdzie jest mało miejsca lub format A3 nie jest wykorzystywany.
✔️Główne atuty to bardzo niskie koszty eksploatacji💰
✔️Szybkość do 45 stron na minutę, skanują z prędkością do 110 obrazów na minutę 💪
✔️bezpośredni druk plików pakietu Office oraz rozpoznawanie OCR, co znacznie ułatwia edycję, cyfryzację i współpracę z dokumentami.⏳
✔️Wydruk podążający i poufny - można je dołączyć do systemów zarządzania drukiem (gotowa na RODO) 🔐
✔️7,0-calowy kolorowy ekran dotykowy z regulacją pochylenia i funkcją szybkiej pomocy📲

Jeżeli chcesz usprawnić obieg dokumentów w swojej firmie napisz. Szybko odpisujemy! 😉
PhotoPhotoPhotoPhoto
03.04.2018
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Optymalizacja kosztów to jeden z kluczowych elementów organizacji pracy biura. Zachęcamy więc do skorzystania z naszego wsparcia, jakim jest outsourcing. Z pełnym profesjonalizmem wykonamy dla Państwa druk, skanowanie czy kopiowanie. Zadbamy również o stałą obsługę informatyczną oraz umożliwimy dzierżawę poszczególnych urządzeń biurowych. Na naszej stronie prezentujemy pełen wachlarz naszych usług w tym zakresie: http://e-intrax.pl/oferta/koszty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wiosenne porządki w biurze? Zadbaj o nie z http://e-intrax.pl/! W naszej ofercie znajdziecie nie tylko wysokiej klasy sprzęt biurowy czy urządzenia fiskalne. Nadchodzący sezon to również dobra okazja, aby uzupełnić akcesoria biurowe lub materiały eksploatacyjne. Nasz zespół z przyjemnością zaprezentuje Ci rozwiązania skrojone na miarę Twojego biura i… oczekiwań!
Add a comment...

Post has attachment
Poufność dokumentacji to przepis obowiązujący w wielu firmach. Funkcjonuje on także w przypadku, gdy pewne dokumenty tracą swoją ważność i przestają obowiązywać – wówczas konieczna jest albo ich staranna archiwizacja, albo utylizacja. W naszym asortymencie znajdziecie szeroki wybór niszczarek – ich wprowadzenie w wyposażenie biura pozwoli zadbać o to, aby określone dokumenty nie przedostały się w niepowołane ręce, narażając firmę na utratę lu wykorzystanie poufnych danych! Pełną ofertę tych urządzeń prezentujemy na http://e-intrax.pl/oferta/urzadzenia-biurowe/niszczarki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Praca zdalna lub brak możliwości bezpośredniego spotkania z partnerem biznesowym? Wideokonferencje to odpowiedź na problem komunikacji w strefie biura! W naszej ofercie znajdziecie profesjonalne i nowoczesne systemy, dzięki którym możliwe będzie przeprowadzenie wirtualnego spotkania – także w jakości Full HD! Sprawdźcie szczegóły na http://e-intrax.pl/oferta/visual/wideokonferencje.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta to pełen wachlarz urządzeń i systemów o zróżnicowanym działaniu – dzięki tak szerokiej ofercie stanowimy profesjonalne wsparcie nie tylko dla biur, ale także obiektów takich jak hotele, szkoły, czy ośrodki szkoleniowe! Zapraszamy po szczegóły na stronę http://e-intrax.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza oferta to także komputery najlepszych światowych producentów. Oferujemy szeroki wybór laptopów, notebooków, a także urządzeń stacjonarnych takich firm jak DELL, LENOVO czy ADAX. Nowy pracownik? Konieczność wprowadzenia dodatkowego sprzętu? Daj znać naszym specjalistom! Nie tylko pomożemy wybrać Ci odpowiednie urządzenia, ale także przeprowadzimy przeniesienie danych, konfigurację czy instalację drukarek na nowo zakupionym sprzęcie. Zapraszamy po szczegóły na http://e-intrax.pl/oferta/komputery.
Add a comment...

Post has attachment
Szukasz informacji dotyczących użytkowania kas fiskalnych? Zajrzyj na naszego bloga! Znajdziesz go w odpowiedniej zakładce na naszej stronie - http://e-intrax.pl/. Zamieszczono tam wiele praktycznych ciekawostek w zakresie wyboru oraz eksploatacji tych urządzeń, a nasi doradcy sprawnie i bez problemu pomogą Ci wybrać odpowiedni rodzaj kasy fiskalnej tak, aby mogła ona spełniać Twoje oczekiwania!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dokładamy wszelkich starań, aby pomóc tworzyć nowoczesne przestrzenie biurowe! Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii możemy w pełni dopasować biuro do Twoich potrzeb, a tym samym stworzyć miejsce w którym konferencje, prezentacje planów i wyników, a także sama praca będą mogły przebiegać jeszcze bardziej komfortowo! Zapraszamy po szczegóły do naszych doradców w http://e-intrax.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Poznajmy się bliżej! Nasz zespół tworzony jest przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem, których połączyła pasja do najbardziej skutecznych rozwiązań dla biur! Na stronie http://e-intrax.pl/o-nas znajdziesz szczegóły dotyczące naszych codziennych działań – zachęcamy do zapoznania się z nimi!
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded