Profile cover photo
Profile photo
InterSet
About
Posts

Post has attachment
Omawiając aspekty programowania w Unity, nie sposób pominąć programowanie obiektowe C#, którego zasady, krok po kroku wyjaśnia niniejszy poradnik.
#unity   #unity3d  
http://www.mamkomputer.info/programowanie-obiektowe/

Post has attachment

Post has attachment
Poradnik zakupów w Chinach. Procedury celne, jak sobie z nimi poradzić? Płacimy podatek vat i cło za zakup w Chinach. Opis formalności.

http://www.mamkomputer.info/clo-za-zakup-w-chinach/

Post has attachment
Przedstawiamy sposób na podkręcanie karty graficznej. Jeśli chcesz ze swojej grafiki wycisnąć jeszcze więcej, zobacz, jak się to powinno robić.

http://www.mamkomputer.info/podkrecanie-karty-graficznej/

Post has attachment
Jeśli planujesz zakupy w Chinach i szukasz porady kogoś, kto już nie raz te zakupy robił, ten poradnik jest dla Ciebie. Zapraszamy do lektury.

http://www.mamkomputer.info/zakupy-w-chinach-poradnik/

Post has attachment

Post has attachment
Kontynuując tworzenie kompozycji płonącej karty, nasza grafika z ogniem zyska nowe oblicze. Tym razem nasze działania będę jednak bardziej skomplikowane.

http://www.mamkomputer.info/grafika-z-ogniem-kompozycja-cz2/

Post has attachment
Z serii zabaw ogniem w Photoshopie, powstaje kompozycja ogniem wewnątrz karty. Grafikę tworzymy od podstaw, łącząc kilka zdjęć.

http://www.mamkomputer.info/photosho-kompozycja-ogniem/

Post has attachment
Sztuczki z kartami są bardzo popularne, zwłaszcza jeśli połączy się je z ogniem. W realnym świecie jest niewielka szansa na uzyskanie idealnego ujęcia na zdjęciu tego typu. Z użyciem Photoshopa stworzenie efektu płonącej karty jest o wiele łatwiejsze.

http://www.mamkomputer.info/plonaca-karta/

Post has attachment
Propozycje konfiguracji „składaka” w różnych konfiguracjach cenowych, ułatwią składanie komputera wielu użytkownikom, którzy podjęli się tego zadania.

http://www.mamkomputer.info/skladanie-komputera-propozycje-zestawow/
Wait while more posts are being loaded