Profile cover photo
Profile photo
Integra Consulting Poland - szkolenia dla firm, szkolenia sprzedażowe, szkolenia biznesowe
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment

Post has attachment
Kapitan we flocie – czego współczesny menedżer może się nauczyć od wilków morskich. Ciekawy tekst Michała Brywczyńskiego - praktyka, trenera biznesu i oczywiście naszego eksperta :)
https://hrpolska.pl/zarzadzanie/czytelnia/7-rad-dla-wspolczesnego-menedzera-od-kapitana-okretu.html
#Integra #IntegraConsultingPoland #szkolenia #FirmaSzkoleniowa #menedzer #zespół #kapitan #przywództwo #rozwój
Add a comment...

Post has attachment
Odpowiednie przygotowanie rozmowy kwalifikacyjnej, a także przekazanie kandydatowi wszelkich pomocnych wskazówek organizacyjnych, nie tylko pomaga rekruterowi w osiągnięciu założonego celu rozmowy, ale również pozwala oszczędzić kandydatom niepotrzebnego stresu i wpływa na pozytywny odbiór firmy w ich oczach. To szczególnie istotne, biorąc pod uwagę to, że funkcjonujemy obecnie na rynku pracowników – mówi Paulina Popławska-Klekotko z Integra Consulting Poland.
http://hrownia.pl/artykuly/jak_przygotowac_i_przeprowadzic_rozmowe_kwalifikacyjna #Integra #IntegraConsultingPoland #rektutacje #doradztwo #szkolenia #rozmowakwalifikacyjna
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Mówi się, że skłonność do narzekania to cecha typowa dla Polaków. U niektórych pracowników malkontenctwo rzeczywiście może wynikać z charakteru, czasem jednak jest objawem bezradności lub strachu związanego z zadaniem, które mają wykonać. Co zatem, jako szef, możesz zrobić z malkontentem? Na to pytanie odpowiada nasz trener biznesu, Sylwia Szymańska.
https://hrpolska.pl/zarzadzanie/czytelnia/sposob-na-narzekajacego-pracownika #Integra #IntegraConsultingPoland #szkolenia #rekrutacje #komunikacja #lider #zarządzanie #zespół
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment

Wygląd i strój to elementy naszego wizerunku, które podczas pierwszego kontaktu silnie oddziałują na innych. Świadomie lub nie sami bowiem oceniamy i jesteśmy oceniani między innymi przez pryzmat ubioru. O czym należy pamiętać, aby prezentować się dobrze podczas spotkań biznesowych? Na to pytanie odpowiada Renata Brukiewicz, nasz ekspert w obszarach kształtowaniu wizerunku i budowaniu marki osobistej.

https://www.kariera.pl/artykuly/wyglad-w-biznesie-zawsze-ma-znaczenie/ #IntegraConsultingPoland #Integra #szkolenia #budowaniemarki #budowaniewizerunku #wizerunek #savoirvivre
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
W reakcji na takie „trudne” pytania pomocna może być na przykład tzw. technika PWW (przyjęcie – wzmocnienie – wyjście) zwana również metodą Aikido. Na czym polega wyjaśnia Michał Brywczyński z firmy szkoleniowo-doradczej Integra Consulting Poland. Przeczytajcie cały artykuł!
https://www.kariera.pl/artykuly/jak-reagowac-na-trudne-pytania-podczas-prezentacji/ #Integra #IntegraConsultingPoland #szkolenia #wystapieniapubliczne #pytania #jakreagowac #trudnepytania #prezentacje
Add a comment...

Post has attachment
Stosunek do ludzi i świata często przejawia się właśnie poprzez styl komunikacji. Przyjrzyj się więc temu, w jaki sposób rozmawiają twoi pracownicy – dzięki temu możesz nie tylko sporo się o nich dowiedzieć, ale i pomóc im we współpracy i realizacji zadań.
https://hrstandard.pl/2018/03/29/sie-slysza-wspolpracuja/

#IntegraConsultingPoland #Integra #szkolenia #komunikacja #współpraca, #zarządzanie #zespół #szkoleniazkomunikacji
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded