Profile cover photo
Profile photo
Innovia Digital
2 followers -
yenilik, iletişim, takım profesyonellik
yenilik, iletişim, takım profesyonellik

2 followers
About
Posts

Post has attachment
Bu soruya cevap vermek zordur , kendini çok översen reklam kokar, fazla mütevazi davranırsan söner gider. Aslında en iyisi kim olduğumuzu markalarımıza sormaktır, ama madem geldiniz bir cevap vermemekte ayıp olur.

Biz kimiz sorusuna vereceğimiz ilk cevap Innovia Digital’iz, isimden de anlayacağınız gibi yenilikçiyiz ve dijitaliz bir yerde. Fark yaratmak bizim için çok önemlidir, o kadar önemli ki fark yaratmayacaksa yapmıyoruz bu konuda katı olduğumuzu söyleyenler olsa da biz böyleyiz. Sosyaliz ama sadece medya da değil her anlamda sosyaliz, akademisyeniz (evet eğitimci geçmişi olan çok bizde.), araştırmayı, kendimizi geliştirmeyi , bir de kendi aramızda tartışmayı çok severiz, kalp kırmayız ama kafa kırdığımızı görenler var...  Müşteri kelimesini çok  sevmeyiz, çalıştığımız marka artık bizimdir ve birlikte bir takım oluşturmuşuzdur. İki şeyi çok seviyoruz projelerimizi ve eğlenmeyi, ama fazla eğlenince patron kızıyor dozunda bırakıyoruz. Bizim hakkımızda daha fazla mı öğrenmek istiyor sunuz? O halde birlikte bir kahve içmeye bekliyoruz...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Günümüz tüketicilerinin, kullandıkları markalardan, gittikleri mekanlara, yedikleri yemekten aldıkları hizmetlere herşeyi, sosyal medyadan duyurmaları doğal bir davranış halini aldı. Bir markayı seçmeden önce mutluka arkadaşlarının takip ettikleri markalara, tavsiye edilen ürünlere, bu marka ile iletişime geçenlerin yorum ve aldıkları geri dönüşlere bakıyorlar. Peki siz bu mecrada nasıl yer alıyorsunuz?  İşte tam da bu noktada biz devreye giriyoruz. Önce markanızı inceleyerek ve analiz ettiğimiz sürece, rakip ve sektör analizlerini katıyoruz, hedefleriniz doğrultusunda stratejik planlama çalışmalarımızı yapıyoruz.  Yaratıcı ve bilimsel fikirleri, hedef kitlenize marka mesajınızı dikkat çeken, etkileşime geçirecek, viral etki  yaratacak doğrultuda projelendirerek hayata geçiriyoruz.

Bu bir Facebook sayfası, uygulaması, Twitter hashtag çalışması, instagram kampanyası, mobil uygulama, interactive banner yada micro site olabilir.Hatta bunların ilerisine giderek proje kapsamında bir etkinlik düzenlenmesi veya outdoor reklam çalışması da olabilir. Bizim için bu süreçte değişmez kural projeye inanmaktır çünkü inanmadığımız bir projeye asla imza atmayız.

Sonuçta ne mi oluyor? Siz hedef kitlenize ulaşıyorsunuz, onlar sizin ile iletişime geçebilecekleri türlü mecra ile size düşüncelerini iletiyor, proje hedefine ulaşırken birlikte seviniyor, bununla da yetinmeyip arada bir yemek, happy hour etkinlikleri düzenliyoruz. Herkes mutlu daha ne olsun...
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Hello World
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded