Profile cover photo
Profile photo
Initi.pl - Drukarnia internetowa Roll up
12 followers -
Najważniejszym założeniem, które leży u podstaw działania drukarni internetowej to hasło „Sukces naszego partnera jest naszym sukcesem"
Najważniejszym założeniem, które leży u podstaw działania drukarni internetowej to hasło „Sukces naszego partnera jest naszym sukcesem"

12 followers
About
Initi.pl - Drukarnia internetowa Roll up's posts

Post has attachment
W dzisiejszych czasach marketing jest wszystkim – szczególnie na wszelkiego rodzaju targach, spotkaniach i konferencjach, gdzie trzeba w jakiś sposób wybić się z tłumu podobnych ofert i usług. Odpowiednio przemyślana reklama szybko przyciągnie wzrok i zainteresuje ludzi naszą ofertą. Jak wyróżniać się na tle konkurencji? Przede wszystkim należy zapomnieć o przestarzałych ulotkach i plakatach – dużo lepiej działają stojaki reklamowe typu roll up.

#initi #drukarniainternetowa #rollup #roll-up #stojakireklamowe #skutecznareklama #reklamanatargach #reklamanakkonferencjach 

Post has attachment
W dzisiejszych czasach marketing jest wszystkim. Dobra reklama to podstawa, gdyż pozwala dotrzeć z naszą ofertą do szerokiego grona osób i wyprzedzić konkurencję. I nie trzeba wcale wydawać na to majątku, gdyż zaskakująco skuteczną i ekonomiczną metodą reklamy są stojaki typu roll up.

#initi #drukarniainetrnetowa #rollup #roll-up #reklamafirmy #skutecznareklama #mobilnareklama #profesjonalnareklama #profesjonalnaprezentacja #czytelnareklama 

Post has attachment
14 lutego już za nami. W walentynki wiele osób wyznaje sobie miłość, ale sposobów na wyrażenie uczuć jest bardzo dużo. Najprościej, choć może i zarazem najtrudniej, jest po prostu powiedzieć „kocham cię”. Niektórym osobom wypowiedzenie tych dwóch słów w cztery oczy wydaje się jednak zbyt banalne, więc swoje wyznania wolą umieszczać na… banerach reklamowych.

#initi #drukarniainternetowa #baner #banery #banerreklamowy #wielkofaormatowareklama 

Post has attachment
Reklama dźwignią handlu – chyba każdy z nas słyszał kiedyś to hasło, ale prawda wygląda nieco inaczej, bo tradycyjne metody reklamy często nie przynoszą już zadowalających rezultatów. Ulotka? Szybko wyląduje w koszu. Plakat? Ktoś go zaraz zaklei nowszym. Dlatego na znaczeniu zyskują niestandardowe środki promocji. Jednym z nich są reklamy na autach. Oklejenie samochodów osobowych i dostawczych nie wymaga wiele pracy – wystarczy auto i drukarnia internetowa, która przygotuje dla nas stosowną reklamę.

#intit #drukarniainternetowa #reklama #skutecznareklama #naklejkinaauto #oklejanieauta #oklejaniesamochodu #reklamanaaucie #reklamanasamochodzie 

Post has attachment

Post has attachment
Cyfryzacja dosięgła również względnie leciwego przemysłu poligraficznego – w końcu mowa o staruszku, którego korzenie sięgają aż XV wieku. A że stare metody są nieustannie wypierane przez nowe, to tradycyjna technologia zastąpiona została tą skomputeryzowaną. To dobra informacja dla klientów, bo drukarnia internetowa to zdecydowanie tańsze i wygodniejsze rozwiązanie, choć przy jej wyborze trzeba uważać.

#initi #drukarniainternetowa #bizneswinternecie #cyfryzacja #ulotki #banery #bannery #baneryreklamowe #rollup #rollupy

Post has attachment
W dzisiejszych czasach Internet odgrywa coraz większą rolę w niemal każdym aspekcie naszego życia. Nic dziwnego, że coraz więcej firm oferuje swoje usługi w sieci – także te związane z branżą poligraficzną. Ale czy drukarnia internetowa jest rzeczywiście wygodniejsza od tej tradycyjnej?

#initi #drukarnia_internetowa #drukarnia_internetowa_poznań #roll_up #rollupy #banery_reklamowe #ulotki #plakaty 

Post has attachment
Roll up to bez wątpienia niezwykle skuteczne narzędzie reklamowe… jeżeli tylko zostanie prawidłowo zaprojektowany. Co należy zatem zrobić, żeby nasz baner reklamowy skutecznie wyróżniał się z tłumu?

#initi #drukarnia_poznan #drukarnia_internetowa #roll_up #rollupy #skuteczna_reklama

Post has attachment
Roll upy stanowią doskonałe narzędzie marketingowe, ale do efektywnego oddziaływania wymagają jednej rzeczy: przemyślanego designu. Źle zaprojektowany roll up będzie co prawda dalej przyciągał wzrok, ale jego oddziaływanie nie będzie maksymalnie efektywne. Jakich błędów lepiej nie popełniać?

#roll_up  #rollupy #drukarnia_internetowa   #banery_reklamowe   #reklama   #marketing  

Post has attachment
Nie od dziś wiadomo, że #reklama stanowi dźwignię handlu. Reklamodawcy mogą przebierać w rozmaitych środkach przekazu, ale od lat to #banery_reklamowe stanowią niezmiennie jedną z najpopularniejszych #metod_marketingu zewnętrznego. Nic dziwnego, gdyż są nie tylko skuteczne, ale również stosunkowo tanie.
Wait while more posts are being loaded