Profile cover photo
Profile photo
İngiltere'de Eğitim
37 followers
37 followers
About
İngiltere'de Eğitim's posts

Post has shared content

Post has attachment
http://www.ingilteredeegitim.gen.tr/ingiltere-dil-okullari

İngiltere dil okulları programları ve kayıt süreci

Bugün ingiltere dil okulları ülkenin tüm şehirlerinde köklü yapıları ile hizmet veriyor. Ana diliniz gibi İngilizce öğrenmek istiyorsanız yurt dışı eğitiminizi İngiltere’de alın.

Bilindiği gibi yurt dışı eğitim, dil becerisinin tam olarak gelişmesinde ilk öncelik olarak ele alınıyor. Kalıcı İngilizce için en etkin yöntem olarak geçerlilik kazanmış yurt dışı eğitimde ise İngiltere’nin ayrı bir önemi, ayrı bir konumu bulunurken, bu özellikler eğitim sonrası sağladığı faydalar nedeniyle de tercihlerde her zaman ilk sırada olmasına yol açıyor.

Eğitimin temel amacı da budur zaten; eğitim sonrası hayatınızda değişiklik yaratacak kazanımları ve donanımları size sağlamak. İngiltere, bu açıdan beklentilerinize tam karşılık sunuyor.

Aşağıda İngiltere’de faaliyet gösteren dil okullarının açıklamalarını bulacaksınız. Ayrıca açıklamalar dışında eğitim danışmanlarımızdan ÜCRETSİZ bilgi de alabilirsiniz. İletişim sayfamızdan form gönderebilir ya da bir telefonla anında görüşme sağlayabilirsiniz.

İngiltere’nin köklü eğitim kurumlarından Elc İngiltere dil okulları: ELC, 1961’den bu yana 45’ten fazlası üniversite kampüsünde olmak üzere 50’den fazla şehirde en iyi standartlarda eğitim vermeye devam ediyor. Yılların tecrübesi ve deneyimli kadrosuyla ELC, kendine özgü düzenlemiş olduğu bir müfredat, ders kitapları ve marka haline gelmiş  dil öğrenim yazılımı geliştirmiştir. 140 farklı ülkeden gelen öğrencilerin katılımıyla dünyanın birçok ülkesinde en çok tercih edilen dil okulları arasında yerini almıştır.

İngiltere’nin  Edinburg, Londra, Manchester ve York şehirlerinde merkezleri vardır. Elc Dil Okulları’nın sizler için düzenlemiş olduğu çok sayıda program seçeneği vardır: Genel İngilizce, iş İngilizcesi, yoğun İngilizce, IELTS ve TOELF hazırlık kursları.

Elc Edinburg

Elc Edinburgh, 2002 yılında kurulmuş olan yüksek kaliteli İngilizce eğitimi ilke edinmiştir. Kaliteli bir şekilde eğitim almanız için şehrin en iyi olanaklarını sizlere sunar.

Elc Edinburg ingiltere dil okulları, bir yandan eğitim kalitesini ispatlarken, diğer yandan şehrin en prestijli caddesi olan George Caddesi üzerinde bulunur. İngiltere’nin en güzel ve heyecan verici şehirlerinden birinde İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz demektir.

Okulun öğrencilerine sağladığı olanaklar:

Tekonolojik yenilenmeyi yaşatan Interaktif projektörler veya etkileşimli yazı tahtaları…

Eğitim standardını yükselten on dört adet modern derslik,

Bilgisayar bağlantısı, büyük plazma ekran televizyonlar, diz üstü bilgisayarlar, DVD oynatıcılar , Wi-Fi bağlantısı gibi bilgisayar teknolojisinin tüm olanakları..

Tüm aradıklarınıza daha kolay ve daha sağlıklı ulaşım amacıyla donanımlı bir kütüphane  sizi bekliyor…

Size ayrıcalık kazandıracak Özel Executive Eğitim Merkezi,

Ve Edinburgh Kalesi ve Old Town muhteşem manzarası ile günün her saati tarihi yaşatıyor.

Elc Londra

Elc ingiltere dil okulları siz değerli öğrencilerine birçok imkân sunmaktadır:

41 derslik, etkileşimli projeksiyon veya etkileşimli yazı tahtalar.

Kademeli öğrenme materyalleri, sınav uygulama malzemeleri ve görsel-işitsel kaynaklar açısından  geniş bir yelpazesi ile iyi stoklanmış öğrenci kitaplığı

Okul genelinde kablosuz İnternet  hizmeti

Ücretsiz Internet, baskı, tarama, Faks gönderme, ücretsiz Wi-Fi, günlük gazete, TV, ücretsiz çay, kahve ve gün boyunca sıcak ve soğuk yemekler sunan kantin, Kahve odası

ELC Manchester

1991 yılında kurulan Manchester Academy of English, her yıl 50’den fazla farklı ülkeden gelen uluslar arası öğrencilere eğitim vermektedir. Manchester Dil Okulu,  yüksek kalite de İngilizce öğrenmeniz için tecrübeli öğretmen kadrosuyla yanınızda. Dil eğitimini İngiltere’nin  muhteşem  olanaklara ve kozmopolit bir yapıya sahip  Manchester Şehrinde  sunmaktadır. İngiltere dil okulları arasında özel yeri olan bu okul hakkında mutlaka aha çok bilgi edinin.

ELC York

 Elc York deneyimli İngilizce eğitim merkezidir. İngiltere’nin en güzel ve tarihi yerlerinden birinde yer alan okul  İngilizce öğrenmek için sizleri  güvenli ve dost canlısı bir yer olan York’a davet ediyor.

Post has attachment
ingiltere’de üniversite
http://www.ingilteredeegitim.gen.tr/ingilterede-universite

İngiltere’de eğitim almak isteyenler için İngiltere dil okulları, yaz okulları ve  ingiltere’de üniversite programları hakkında bilgi bu sayfada…

Gençler üniversite sınavınız beklediğiniz gibi geçmedi mi? Veya daha iyi bir eğitim almak mı istiyorsunuz ?

Kendinize de sorduğunuz bu iki sorunun herhangi birine “evet” diyorsanız, size harika bir haberimiz var. İngiltere’de eğitim almak ister misiniz? Üstelik tahmin edemeyeceğiniz ekonomik fiyatlar çerçevesinde…

Üniversite tercihinizi kolaylaştıracak sizler için çok uygun ve aynı zamanda kaliteli üniversite geçiş programlarımız bulunuyor. İngiltere’de 3 yıl gibi diğer ülkelere göre daha avantajlı olan üniversite öğrenimi gördükten sonra geleceğinize daha emin adımlarla devam edebilirsiniz… Aşağıda size bu konuda bilgi sunacak program tanıtımları yer alıyor, Dilerseniz eğitim danışmanlarımız ile de iletişim kurabilirsiniz.

 

Post has attachment

Post has attachment
İngiltere’de Üniversite Şartları İngiltere Dil Okulları 21 Haziran 2014 Yazar Aynur Demirci İngiltere’de Üniversite Şartları Yurt dışı eğitimde önemli yer edinen İngiltere’de üniversite programları; ELP (İngilizce Dil Eğitimi) Master/Post-Graduate (Yükseklisans) IELTS Express (Hızlandırılmış IELTS sınavı hazırlık kursu) A Level (İngiliz Lise Programı, 12. sınıfa eş değer, minimum 15 Yaş) Foundation (Üniversite hazırlık) Diploma (Üniversite 1.sınıfa eş değer yurtdışından gelen öğrenciler için küçük sınıflardan oluşur akabinde üniversite 2.sınıfa direkt geçiş sağlanır) Undergraduate (Lisans) Pre-Master (Master için hazırlık) GCSE (İngiliz Lise Programı, 10 ve 11. sınıfa eş değer, minimum 14 Yaş) PHD (Doktora) İngiltere’de üniversite eğitimi üç yıldır, bununla birlikte yüksek lisans ise bir yıldır. İster lisans ister yüksek lisans öğrenimi olsun İngiltere’de zorunlu sınavlar bulunuyor; bu sınavlar arasında IELTS ve TOEFL en bilinen sınavlardır. Yurt dışı eğitim kapsamında İngiltere üniversiteleri YÖK tarafından denkliği kabul edilmiş kurumlar olarak belirlenmiştir. Üniversite eğitimi uzun süreli bir eğitim olduğu için vizenizi aldığınız an itibari ile çalışma hakkını da elde ediyorsunuz. Genelde yüksek lisans programları güz döneminde başlasa da yılda güz ve bahar olmak üzere iki dönem okuma avantajı bulunuyor. Ücret konusunda bir hatırlatma yapmak gerekirse;  Lisans: 9,000-12,000 GBP, Yükseklisans: 10,000-12,000 GBP dir. Kabul Şartları; LYS veya YGS sınav şartı olmaksızın lisans eğitimine hak kazanıyorsunuz. Yüksek lisans içinse GRE, ALES ve GMAT sınavlarına gerek duyulmadan eğitim alabilirsiniz. Lisans başvuruları için not dökümü ile beraber IELTS veya TOEFL belgesi yeterlidir. Yüksek lisans kayıtları için ise yüzde altmış başarının yanı sıra lisans not dökümü TOEFL veya IELTS sonuç belgesi ve iyi niyet mektubu gerekiyor.   Yayınlama Genel « ELC English Language Centre İngilterede Dil Okulları »
İngiltere’de Üniversite Şartları İngiltere Dil Okulları 21 Haziran 2014  Yazar Aynur Demirci    İngiltere’de Üniversite Şartları  Yurt dışı eğitimde önemli yer edinen İngiltere’de üniversite programları;  ELP (İngilizce Dil Eğitimi) Master/Post-Graduate (Yükseklisans) IELTS Express (Hızlandırılmış IELTS sınavı hazırlık kursu) A Level (İngiliz Lise Programı, 12. sınıfa eş değer, minimum 15 Yaş) Foundation (Üniversite hazırlık) Diploma (Üniversite 1.sınıfa eş değer yurtdışından gelen öğrenciler için küçük sınıflardan oluşur akabinde üniversite 2.sınıfa direkt geçiş sağlanır) Undergraduate (Lisans) Pre-Master (Master için hazırlık) GCSE (İngiliz Lise Programı, 10 ve 11. sınıfa eş değer, minimum 14 Yaş) PHD (Doktora)  İngiltere’de üniversite eğitimi üç yıldır, bununla birlikte yüksek lisans ise bir yıldır. İster lisans ister yüksek lisans öğrenimi olsun İngiltere’de zorunlu sınavlar bulunuyor; bu sınavlar arasında IELTS ve TOEFL en bilinen sınavlardır. Yurt dışı eğitim kapsamında İngiltere üniversiteleri YÖK tarafından denkliği kabul edilmiş kurumlar olarak belirlenmiştir. Üniversite eğitimi uzun süreli bir eğitim olduğu için vizenizi aldığınız an itibari ile çalışma hakkını da elde ediyorsunuz. Genelde yüksek lisans programları güz döneminde başlasa da yılda güz ve bahar olmak üzere iki dönem okuma avantajı bulunuyor. Ücret konusunda bir hatırlatma yapmak gerekirse;  Lisans: 9,000-12,000 GBP, Yükseklisans: 10,000-12,000 GBP dir. Kabul Şartları; LYS veya YGS sınav şartı olmaksızın lisans eğitimine hak kazanıyorsunuz. Yüksek lisans içinse GRE, ALES ve GMAT sınavlarına gerek duyulmadan eğitim alabilirsiniz. Lisans başvuruları için not dökümü ile beraber IELTS veya TOEFL belgesi yeterlidir. Yüksek lisans kayıtları için ise yüzde altmış başarının yanı sıra lisans not dökümü TOEFL veya IELTS sonuç belgesi ve iyi niyet mektubu gerekiyor.     Yayınlama Genel   « ELC English Language Centre İngilterede Dil Okulları »
ingilteredeegitim.gen.tr

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded