Profile

Cover photo
Monitor Chicago - Polonijny Tygodnik Informacyjno Ogłoszeniowy
9 followers|3,267 views
AboutPostsCollectionsPhotosVideos

Stream

 
Ściągawka przedwyborcza - Większość wyborców w dalszym ciągu ma dość ograniczoną wiedzę na temat kandydatów ubiegających się o urząd prezydenta USA. Nie chodzi nawet o ich programy, poglądy, czy wiedzę na wybrane tematy, ale – jak wskazują ostatnie badania opinii – niewielu z nas jest w stanie wymienić nazwiska wszystkich osób ubiegających się o partyjne nominacje. Nic dziwnego, kandydatów jest wciąż zbyt wielu, w dodatku media skupiają się na prowadzących w sondażach.
 ·  Translate
Infolinia Polaków w Chicago i okolicach, Informator Polonijny, artykuły z gazety Monitor, darmowe Ogłoszenia, Katalog Firm.
1
Add a comment...
 
Poszukiwany kandydat na komendanta

Po zwolnieniu nadinspektora Garry'ego McCarthy'ego ze stanowiska szefa chicagowskiego departamentu policji trwają poszukiwania jego następcy. McCarthy stracił pracę w związku z upublicznieniem sprawy 17-letniego Laquana McDonalada, zastrzelonego przez chicagowskiego policjanta w październiku 2014 roku. #chicagopolice  

Zobacz pełny artykuł http://infolinia.com/monitorarticle/2015_12_22_Poszukiwany_kandydat_na_komendanta.qb
 ·  Translate
1
Add a comment...
Monitor Chicago - Polonijny Tygodnik Informacyjno Ogłoszeniowy's Collections
Story
Tagline
Polski tygodnik informacyjno ogłoszeniowy w USA
Introduction

Monitor powstał z jedną myślą - aby zaoferować polskojęzycznym Czytelnikom, szczególnie tym skupiającym się wokół Chicago i jego okolicach, wszystko to, czego poszukują - zawarte w jednej gazecie.

Monitor dostarcza najbardziej bieżących informacji na szeroko zróżnicowane tematy. Od wiadomości lokalnych ze świata polityki, biznesu czy inwestycji, po zdrowie, edukację, pro blemy społeczne, sprawy imigracyjne i wiele innych.

Dodatkowo, to wszystko oferowane jest klientom za darmo dzięki bezpłatnemu tygodnikowi Monitor.

Contact Information
Contact info
Phone
(773) 205-0303
Email
Fax
(773) 205-5252