Profile

Cover photo
29 followers|16,728 views
AboutPostsPhotosVideos

Stream

info.lt

Shared publicly  - 
 
Ar jau suplanavote, ką veiksite savaitgalį? Jeigu ne, tai apsilankykite www.info.lt laisvalaikio skiltyje!
 ·  Translate
1
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
www.info.lt žemėlapiai, tai patogus įrankis susirasti savo ieškomą objektą.
 ·  Translate
1
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
Įsibėgėjant savaitei siūlome produktyviai praleisti savo laisvalaikį!
 ·  Translate
1
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
www.info.lt Tai šiuolaikinis požiūris į informacijos paiešką, atitinkantis skubančio žmogaus poreikius, kai būtina detali, išsami ir visapusiška informacija nedelsiant. 
 ·  Translate
1
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
Lietuvos įmonių paieška, rezultatų rodymas žemėlapyje ir maršrutai pageidaujama kryptimi.
Nesvarbu ko ieškote - restorano, viešbučio, kino teatro ar ligoninės - www.info.lt aplikacija gali Jums padėti.
 ·  Translate
Lietuvos įmonių paieška, rezultatų rodymas žemėlapyje ir maršrutai pageidau...
1
Трах-Порно .ру's profile photo
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
Visų didžiausių portalų darbo skelbimai vienoje vietoje!
 ·  Translate
Darbo pasiūlymai
1
Add a comment...

info.lt

Shared publicly  - 
 
Nesvarbu ko ieškote - restorano, viešbučio, kino teatro ar ligoninės - www.info.lt aplikacija gali Jums padėti!
 ·  Translate
2
Add a comment...
Story
Tagline
info.lt
Introduction

2008 m. rugsėjo mėn. startavęs informacijos paieškos portalas www.info.lt jau sulaukė didelio susidomėjimo. Tai yra vienas iš šiuolaikiškiausių informacijos paieškos portalų Lietuvoje, turintis sparčiausią informacijos paiešką, nuolatos tobulėjantis bei diegiantis naujoves: žemėlapiai, maršrutų paieška, mobili puslapio versija, nuotraukos ir kt. www.info.lt – tai šiuolaikinis požiūris į informacijos paiešką, atitinkantis skubančio žmogaus poreikius, kai būtina detali, išsami ir visapusiška informacija nedelsiant.

Puslapio pavadinimas www.info.lt – trumpas ir lengvai įsimenamas, tarsi nurodantis, kad vienoje vietoje galima greitai ir patogiai surasti visą reikiamą informaciją.

Vartotojams siekiame pateikti patogų būdą surasti informaciją apie įmones. Todėl įmonių paieška gali būti vykdoma ne tiktai pagal raktinį žodį ar įmonės pavadinimą, bet taip pat ir pagal veiklos aprašymą. O ieškantiems informacijos pagal veiklų sąrašą pateikiama galimybė vykdyti paiešką tiek pagal kategorijas, tiek pagal abėcėlę, taip pat ir pagal lankomumą.

Atsižvelgdami į klientų poreikius ir pageidavimus, pateikiame išsamius duomenis apie ieškomą įmonę: trumpą įmonės aprašymą, jos veiklą, filialus, atstovus, taip pat kontaktinę informaciją įskaitant vadovo vardą ir pavardę, internetinį puslapį, darbo laiką, įmonės rekvizitus. Skyrelyje „kreditingumas“ nurodoma informacija apie įmonės kreditingumą bei rizikingumą, pateikiami įmonės rekvizitai nurodant registravimo datą bei statusą. Taigi nuo šiol viename puslapyje surasite visą dominančią informaciją apie pasirinktas įmones.

Visgi jeigu neradote reikiamos informacijos ar reikalinga papildoma - siūlome pasinaudoti nauja www.info.lt integruota paslauga - paieška internete. Tokiu būdu, surinkus ieškomą žodį, paieška bus vykdoma visame internete.

Integruotas žemėlapis - dar vienas patogus įrankis paieškoje. Tai galimybė greitai surasti įmones žemėlapyje pagal pasirinktą veiklą, atlikti maršrutų paiešką ir planavimą. Įdiegta naujovė šiame skyriuje – galimybė pamatyti įvairių vietovių visame pasaulyje nuotraukas bei „Wikipedia“ vietovių aprašymus. Tai puiki galimybė keliaujantiems planuotis lankytinas vietas.

Dar viena www.info.lt naujovė – puslapio mobili versija (prieinama mobiliųjų telefonų su interneto naršykle turėtojams). Nuo šiol nebūtina būti prie kompiuterio tam, kad gautumėte visą informaciją apie įmones bei surasti jas žemėlapyje. Duomenis apie įmones galima greitai surasti naudojantis savo mobiliuoju telefonu. Paieška vykdoma tiek pagal raktinį žodį, tiek ir pagal įmonės pavadinimą, o ją suradus – iš karto su ja susisiekti. Paieška vykdoma viena iš šių kalbų: lietuvių, rusų, anglų arba vokiečių.

www.info.lt galite ne tik ieškoti naudingos informacijos apie įmones, bet taip pat ir leisti laisvalaikį. Šalia temų sąrašo nuolatos pateikiamos aktualios naujienos tiek iš Lietuvos, tiek ir iš viso pasaulio. 
Taip pat interneto naudotojai kviečiami naudotis nemokamu 50 MB el. paštu – tai puiki galimybė bendrauti tarpusavyje bei keistis informacija.

Contact Information
Contact info
Phone
(8 5) 2125192
Email