Profile cover photo
Profile photo
InTENSO Sp. z o.o.
16 followers
16 followers
About
InTENSO Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Take a look at the new presentation about InTENSO Atlassian Services. We hope you enjoy it! 

Post has attachment
Już od samego rana jesteśmy na konferencji InfoMEET. Jesteście z nami?
PhotoPhotoPhoto
2014-11-29
3 Photos - View album

Post has attachment
Czy słyszeliście o InfoMEET? To bezpłatna, cykliczna konferencja IT i targi kariery. Duża dawka wiedzy, wymiana doświadczeń i nawiązanie nowych relacji biznesowych to główna idea wydarzenia.
Najbliższa odsłona we Wrocławiu już w tę sobotę, tj. 29.11.2014 od godziny 9:00, wystarczy, że dokonacie darmowej rejestracji na stronie organizatora. 
Kilkunastu prelegentów, bardzo ciekawe tematy, szansa na zawiązanie nowych znajomości, a także na znalezienie pracy. My również tam będziemy, zatem... do zobaczenia w sobotę!

Post has attachment
Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom za przybycie na czwartkową konferencję Improve Business with Atlassian Tools. Cieszymy się z tak licznej frekwencji i mamy nadzieję, że to spotkanie było dla Państwa bardzo udane. Materiały z konferencji dostępne są tutaj http://www.intenso.pl/jira-in-business-conference/after-conference.php 
Myślę, że śmiało możemy powiedzieć - Do zobaczenia!
Photo

Post has attachment
Jutro widzimy się na konferencji w Warszawie (jakiej konferencji? - zajrzyj tutaj http://www.intenso.pl/jira-in-business-conference/ ) , a już dziś przedstawiamy Wam, niedawno zapowiadaną, zupełnie nową odsłonę naszego serwisu o tematyce narzędzi Atlassian i InTENSO http://intenso.pl/atlassian/ Zapraszamy!

Post has attachment
Jesteś tu, a to nas cieszy. Najpewniej zajrzałeś też na stronę www.intenso.pl . Ciekawi jesteśmy czy trafiłeś na nasz microsite z blogiem - tematycznie o rozwiązaniach Atlassian? Niezależnie od odpowiedzi, chcemy poinformować, że w tej chwili trwają prace końcowe nad nową odsłoną microsite'u. Co to znaczy? Będzie jaśniej, będzie czytelniej, będzie przyjemniej - wszystko to dla Ciebie, czytelniku. Wyczekuj kolejnych wpisów i prawdziwych zmian. 

Post has attachment
Słyszeliście już dobrą wiadomość? Atlassian udostępnia HipChat za darmo, dla wszystkich!  Od teraz są dwie wersje - HipChat Basic i HipChat Plus. Pierwszy - darmowy - pozwala na rozmowy grupowe i 1-1, tak jak do tej pory. Wersja Plus zawiera wideo rozmowy i pełny przegląd historii rozmów. Pełna lista różnic w tutaj https://www.hipchat.com/pricing .

Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z "Service Pack for JIRA Service Desk" - naszym nowym pluginem do JIRA. Rozszerza on standardowe możliwości JIRA SD o: 
- ukrywanie wybranych typów zgłoszeń w zależności od uprawnień użytkownika 
- dynamiczne zawężanie listy customfield'ów podrzędnych, w zależności od wyboru nadrzędnych 
- dodatkowe możliwości wyboru użytkowników, flag czy wartości customfieldów. 
Przetestujcie plugin, jak zawsze, za darmo i dajcie znać co o nim sądzicie.

Post has attachment
 InTENSO zaprasza do udziału w konferencji, która odbędzie się 26. czerwca 2014 r. w Warszawie (Businessman Institute). Zastosowanie narzędzi Atlassian w firmie niesie ze sobą wiele korzyści, jeżeli interesuje Cię, co możesz dzięki nim zyskać, nie może Cię tam zabraknąć. Serdecznie zapraszamy! Agenda i formularz rejestracyjny dla zainteresowanych udziałem w konferencji znajduje się na stronie: http://www.intenso.pl/jira-in-business-conference/ 
Udział w konferencji jest bezpłatny.

Post has attachment
Atlassian na https://blog.hipchat.com/ poinformował właśnie o nowej wersji HipChat, komunikatora stworzonego specjalnie dla firm. Od teraz, już bez wersji beta, można korzystać z rozmów audio, wideo oraz współdzielenia ekranu. Jeśli używasz HipChat, ale nowe funkcje nie są jeszcze dostępne, sprawdź czy masz zainstalowaną najnowszą wersję klienta. Jaka powinna ona być i jak ją sprawdzić dowiesz się tutaj http://help.hipchat.com/knowledgebase/articles/322882#version . 
Wait while more posts are being loaded