Profile cover photo
Profile photo
iMarketor
17 followers -
برندینگ ، بازاریابی ، تبلیغات ، کسب و کار
برندینگ ، بازاریابی ، تبلیغات ، کسب و کار

17 followers
About
iMarketor's posts

Post has attachment
بازاریابی چریکی GUERILLA MARKETING در تمام دنیا مورد استقبال برندها قرار گرفته است و این روزها می‌بینیم که برندهای کوچک و بزرگ دست به اجرای کمپین با رویکرد بازاریابی چریکی یا پارتیزانی می‌زنند.

Post has attachment
بانک‌های جهانی توانسته‌اند از بهبود شرایط اقتصادی در شمال آمریکا و اروپا سود برده و پس از پایان بحران اقتصادی، رشد ۱۵درصدی را تجربه کنند. هرچند اقتصاد جهانی با بهبود نتایج مالی روبه‌رو بوده و بانک‌ها در حال تقویت و بازسازی توان سازمانی خود هستند، اما همچنان یک مسئله این رشد را با کندی روبرو می‌کند و آن ایجاد حس اعتماد مجدد مردم به فعالیت بانک‌ها است.

Post has attachment
تیزر تبلیغاتی هوندا سیویک Honda Civic Tourer، از جمله تیزرهایی‌ست که کارگردان آن Scott Dungate با توجه به شناخت مخاطب، آن را تدوین کرده‌است.

Post has attachment
توجه کردن به طراحی لوگو از اولین و اصلی‌ترین گام‌ها در ساخت شخصیت کسب‌و‌کار یا بازسازی هویت بصری برند است.
دو المان اصلی در طراحی لوگو همیشه مورد توجه قرار می‌گیرد: رنگ و فونت

Post has attachment
درون تابلو چند سنسور حساس به صدا تعبیه شده است تا به محض رسیدن صدای قطار به ایستگاه و رد شدن از کنار تابلو، موهای خانمی که در تصویر هست شروع به حرکت کردن کند؛ گویی باد قطار، موهای او را حرکت داده است.

Post has attachment
#برند   #ال‌جی   #lg  برای معرفی تلویزیون OLED جدید خود که تنها 4 میلی‌متر قطر دارد، تبلیغ خود را در عطفِ مجله چاپ کرده است.

Post has attachment
#آیمارکتور  : پروکتر اند گمبل در میان تمامی #تبلیغات  پر‌هزینۀ برندهای مختلف، توانسته است نظر مخاطبان را بیشتر به خود جذب کند، آن هم با یک تیزر تبلیغاتی تکراری و قدیمی!

Post has attachment
شرکت هنکل #پاک‌وش  که محصولات #پریل  و #پرسیل  را در حوزۀ شوینده تحت لیسانس شرکت هنکل آلمان Henkel تولید می‌کند، اخیراً تبلیغات برند پریل را با شعار « مایع ظرفشویی شماره 1 آلمان » معرفی می‌کند.

Post has attachment
برای شانزدهمین سال متوالی لیست ۵۰۰شرکت برتر ایران گردآوری، رتبه‌بندی و منتشر شده است. این رتبه‌بندی بر اساس ۲۸ شاخص اصلی در بین ۲۴ گروه صنعتی بدست آمده است.

Post has attachment
طبق نظرسنجی انجام شده از بین ۱۰۰۰ شرکت و کسب‌وکارهای کوچک و متوسط، ۸۱درصد از آنها اذعان داشته‌اند که حضور در شبکۀ اجتماعی لینکداین Linkedin باعث پایداریِ کسب‌وکار شان می‌شود.
Wait while more posts are being loaded