Profile cover photo
Profile photo
imagemakers.cz
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Podívejte se, jak může správný zásah do www stránek změnit Vaši situaci :)

Váš web před rokem prošel zásadním redesignem, důraz jste kladli hlavně na UX. To je podle vás cesta, jak zvýšit prodeje?

Rozhodně. Domníváme se, že díky redesignu e-shopu stouply prodeje o 20 procent a konverzní poměr se zvýšil asi o 45 procent u nových zákazníků. Když jsem to viděl, chytal jsem se za hlavu, proč jsme to neudělali dříve. V minulosti jsme měli vyšší návštěvnost, ale nedokázali jsme ji kvalitně zobchodovat. Nyní máme meziročně nižší návštěvnost o 13 procent, ale obrat nám stoupl o 22 procent. Daří se nám lépe pracovat s našimi uživateli.

S novým webem jste jistě neopomenuli ani mobilní zařízení.

Přístup přes mobilní zařízení řešíme hodně. Změna webdesignu a zavedení reponzivního webu, které proběhlo loni v listopadu, stojí za meziročním růstem obratu z objednávek přes mobilní telefony o 120 procent, konverzní poměr se pak zvýšil až o 82 procent. Návštěvnost z těchto zařízení nám přitom stoupla „jen“ o 20 procent.

Když jsem si to spočítal, tak za tři čtvrtě roku od spuštění nového webu nám navýšení objednávek z mobilních telefonů zaplatilo všechny náklady na redesign.

A jaký máte nyní poměr objednávek z mobilních telefonů na celkových objednávkách?

Nyní jsme těsně pod šesti procenty. Není to vysoké číslo, ale meziročně se zdvojnásobilo. Desktop klesá, nyní je na zhruba 90 procentech. Tablety se na objednávkách podílejí asi z poloviny toho, co chytré telefony, u nich se poměr pohybuje tedy kolem tří procent.

Více na: http://www.lupa.cz/clanky/matez-jindra-bastard-cz-redesign-webu-nam-zvedl-prodeje-o-20-procent/
Add a comment...

Post has attachment
Stále ještě nemáte stránky přívětivé pro mobilní zařízení, případně Vaše stránky obsahují flash prvky? Nyní dávejte také pozor na full page lightboxy/celostránkové reklamy. Rádi Vám poradíme a pomůžeme s úpravou stávajících, případně s novými stránkami. Kontaktujte nás. 
http://www.imagemakers.cz/kontakt
Add a comment...

Post has attachment
Přísloví o kovářově kobyle asi znáte. Pro samou práci jsme spuštění nových stránek odkládali téměř rok. Nyní ta chvíle nastala :) 
Prioritou pro nás byla jednoduchost a snadný přístup ke všem podstatným informacím, které návštěvník našich stránek hledá.
Add a comment...

Post has attachment
Pro Junák - český skaut, z. s. od roku 2012 připravujeme časopis Skautský svět, který je určen zejména příznivcům skautingu, rodičům, ale také vedoucím a všem dospělým ve skautingu. Naším dílem je layout a DTP práce.
http://krizovatka.skaut.cz/clanky-na-webu/1868-skautsky-svet-jaky-je-a-jaky-by-mel-byt-nacelnik-junaka?autologin=1
Add a comment...

Post has attachment
Také si přečtěte něco o tom, jak je to vlastně s návštěvníky z mobilních zařízení...
Add a comment...

Post has attachment
Vypadá to, že se nic neděje - zdání však klame - aktuálně spouštíme například web Kynologické záchranné jednotky České republiky.
Add a comment...

Post has attachment
Výhody otevřeného systému pro správu obsahu jsme se rozhodli uplatnit u http://www.servispropsy.cz/. Klientka nechtěla velké změny, pouze ozdravnou modernizaci stránek a jejich přesun na vhodnější systém pro správu obsahu.
V rámci možností jsme tedy modernizovali vzhled a zpřístupnili jsme stránky i mobilním zařízením. Jak se to povedlo, již posuďte sami.
Add a comment...

Post has attachment
Z naší digitální dílny právě vysokozdvižný vozík vyvezl nové zboží - http://www.etag.cz/ 
Redesignovali jsme internetovou prezentaci pro Eberspächer Tageslichttechnik (výrobce vlastních produktů pro systémy denního prosvětlení, systémy přirozeného větrání a systémy přirozeného požárního odvětrání).
Web pohání redakční systém a je plně responzivní.
Add a comment...

Na našem profilu google+ Vás budeme informovat o novinkách související s naší prací.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded