Profile cover photo
Profile photo
Ilja Hynek
60 followers -
Reklama na internetu v ČR
Reklama na internetu v ČR

60 followers
About
Posts

Post has attachment

sw pro záchranu dat na hdd

Post has attachment

Post has attachment
Skvělý projekt, staňte se taky přispěvatelem.

Post has attachment

Post has attachment
Znal jsem pana Buryana od jeho 61 let..Zprvu tanečně, ale pak i osobně, jako spousta dalších lidí z okolí Starletu.

Post has attachment
Vše je v hlavě aneb Každý může svůj život posunout

Možná i Vy jste slyšeli od svých maminek nebo babiček větu:“ Vše je v hlavě!“. Někteří podvědomě souhlasili, jiní oponovali.
Pracujte na svém myšlení

Ale ti, kteří opravdu začali pracovat na své mysli, na změně svých postojů, na změně jednání či chování – museli časem souhlasit. On totiž rozdíl mezi úspěchem a selháním (záměrně neříkám neúspěchem) je ve schopnosti sebeovládání. Když totiž změníte své vnitřní prostředí, začnete opravdu s rozmyslem a strategií používat svůj mozek, začnou se měnit věci kolem Vás. Zní to hezky, viďte? Ale jak na to?

Každý jsme jedinečná osobnost- tedy souhra paměti (získané zkušenosti za 200 milionů let vývoje mozku), emocí, myšlení a jednání. Máme tzv. trojjediný mozek – plazí mozek- ten je nejstarší- a je zodpovědný za naše instinktivně pocitové jednání, mezimozek – je zodpovědný za impulzivně emotivní jednání a velký mozek za chladně racionální jednání.

Post has attachment
Lidi trápí víra v sebe – generace si moc nevěří

Co je nejvíce trápí? Víra v sebe, ve vlastní schopnosti, ve vlastní dovednosti.

Sebedůvěra. Generace třicátníkůKdyž před asi třemi lety přišla s tímto problémem slečna, studentka medicíny s výborným prospěchem a s pytlem historek o nepovedené zkoušce, trapném rande, nudě doma z důvodu studu mezi vrstevníky, myslela jsme si, že je výjimkou. Vždyť přece generace vyrůstající již v „kapitalismu“, s možností studia v zahraničí, práce v amerických či německých firmách nemůže být stydlivá, nevěřící si a utíkající od možnosti zaujímat zodpovědný post či funkci. Více na odkazu..

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded