Profile cover photo
Profile photo
IK NET - Управління проектами енергетики
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment
Дізнайся про нюанси приєднання приватної сонячної електростанції до електричних мереж
http://iknet.com.ua/uk/articles/useful-to-know/nuances-of-spp-connections/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Дізнайся про умови отримання "зеленого" тарифу для сонячних та вітрових електростанцій приватного домогосподарства в Україні та основні етапи реалізації http://iknet.com.ua/uk/articles/useful-to-know/green-tariff-for-for-private-households/
Add a comment...

Post has attachment
Акция !!! Только в течении 10-ти дней можно приобрести дневник энергетика за 300 грн.
http://iknet.com.ua/ru/articles/news/power-engineer-notebook/
Add a comment...

Post has attachment
Акция !!! Только в течении 10-ти дней можно приобрести дневник энергетика за 300 грн.
http://iknet.com.ua/ru/articles/news/power-engineer-notebook/
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content

Post has attachment
Для усіх, кого цікавить підключення до електричних мереж та отримання зеленого тарифу. Ми тут зруйнували декілька розповсюджених міфів. Запрошуємо до дискусії.

http://www.slideshare.net/ghjdjrfnjh2525/ss-59374516  

#зеленийтариф #підключення 
Add a comment...

Post has attachment
ЧИ Є НАЦІОНАЛЬНА ІДЕЯ В ЕНЕРГЕТИЦІ?

Наслідком подій останніх декількох років стало формування національної ідеї в енергетиці України. Ця ідея характеризується одним словом - газозаміщення. Тобто заміна природного газу на інші (альтернативні) джерела енергії при виробництві тепла.

Найпростішим способом заміни природного газу для отримання теплової енергії є використання в нічний час дешевої електроенергії.

Неодноразово уряд і енергетичні організації закликали громадян переходити на споживання електроенергії в нічний час.

За словами міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина, вирішити проблему нерівномірного навантаження на мережу допоможе просте зміщення споживання, тобто встановлення різних тарифів на денне і нічне споживання електроенергії.

Незважаючи на те, що передбачені стимулюючі тарифи на нічне споживання енергії споживачі, чомусь не поспішають на них переходити ...

Вся справа в тому, що "простого зміщення споживання" в енергетиці не існує.

Оскільки будь-якому споживачеві, будь то офісний або торговий центри, школа або дитячий садок, квартира або приватний будинок, досить таки складно кардинально змінити час використання електроприладів, а відповідно і графік свого споживання.

При цьому все ж є один ефективний і простий спосіб регулювання споживання електроенергії за рахунок використання електрокотлів з аккумулирующими баками для опалення будівель. Цей спосіб також дозволяє відмовитися від використання системи централізованого опалення. Економія споживання електроенергії полягає в накопиченні баками необхідної теплової енергії, отриманої при роботі електрокотла в нічний час, з подальшим її використанням в денний час доби.

Дійсно, в масштабах держави, такий спосіб опалення має ряд переваг:

- Заміщення газової складової;
- Забезпечення можливості рівномірного завантаження енергосистеми (збільшення споживання електроенергії в нічний час);
- Зменшення собівартості виробництва теплової енергії (1 Гкал тепла становить близько 300 грн.);
- Підтримка вітчизняного виробника;
- Відсутність значної реконструкції існуючих електричних мереж за рахунок нічного споживання електроенергії.

Але, не дивлячись на всі переваги, є істотний недолік - приєднання до зовнішніх електричних мереж, про який забув згадати Міністр. Даний недолік не дозволяє масово переходити на електроопалення.

Враховуючи те, що змінити існуючий режим роботи споживачеві вкрай складно, то виходом зі сформованої ситуації може стати окреме (незалежне) підключення електрокотельні до зовнішньої електричної мережі (мережі електропостачальної організації, Обленерго).

Іншими словами, підприємствам необхідно отримувати від Обленерго додаткові Технічні умови на приєднання електроустановок, що працюють в нічний час і призначених для опалення будівель.

Тільки такий тип підключення не передбачений ні законами, ні підзаконними актами.

Як наслідок, будь-яка спроба споживача підключити по "нічному" тарифу електроопалювальне устаткування, розбивається об ряд необґрунтованих технічних вимог з боку Обленерго.

Для того, щоб позитивно змінити ситуацію в сфері газозаміщення, необхідно не тільки зменшити тарифи на електроенергію в нічний час, а й ввести пільгові умови щодо приєднання до електричних мереж електроустановок, призначених для опалення з режимом роботи в нічний час.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
12 грудня у Парижі була прийнята історична кліматична угода, що об’єднала 196 країн-учасниць Рамкової конвенції ООН про зміну клімату. Угода прийде на зміну Кіотському протоколу і визначить напрямок роботи, яку країни ведуть для протидії зміні клімату. 
Нова кліматична угода має чітку мету - стримати потепління на рівні менше 2°С, а в ідеалі - 1,5°С. Для цього необхідно відмовитися від традиційного палива та повністю перейти на 100 % альтернативні джерела енергії до 2020 року. 
Cлабке зобов’язання України поряд із глобальною необхідністю подолати розрив між поточними зобов’язаннями й тими, що забезпечать утримання на рівні хоча б 2°С, ставлять Україну перед необхідністю перегляду своїх зобов’язань у напрямку більш амбітних.
https://www.youtube.com/watch?v=sAAsDO_08dc
Add a comment...

Post has attachment
В Україні налічується 128 компаній, що працюють на альтернативній енергії.
В Україні кількість приватних домогосподарств, що використовують сонячну енергію, цього року збільшилася з 21 до 128.
Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук зазначив, що Україна активно впроваджує проекти "зеленої енергії".
Зокрема, в цьому році, до покоління «зеленої» енергії приєдналися ще 107 компаній, які використовують енергію сонця.
Зараз в Україні є 128 підприємств і приватних домогосподарств, що використовують альтернативні джерела енергії. Цього року вони виробили 296588 кВт/год.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded