Profile cover photo
Profile photo
iinuu.lv
31 followers -
Dzīvesziņai un dzīvespriekam, IT Guru php, mysql, android
Dzīvesziņai un dzīvespriekam, IT Guru php, mysql, android

31 followers
About
Posts

Post has attachment
Public
Viena no populārākajām pastaigu takām Tatru kalnos ved līdz ezeram Morskie Oko jeb Jūras acij. Takas garums līdz ezeram ir mazliet vairāk kā 9 km, kas ved augstāk un augstāk kalnos. Ejot jārēķinās ar nelielu, bet pastāvīgu slīpumu augšup. Kā arī pastāv iespēja apiet apkārt ezeram pa taku aptuveni 2,5 km garumā. To noteikti iesaku visiem gājējiem izmantot, jo īstais ezera skaistums un kalnu grēdu varenība paveras tieši apejot "acij" apkārt.
Add a comment...

Post has attachment
Public
Zakopane ir pilsētiņa Tatru kalnu pakājē, Polijas galējos dienvidos, Mazpolijas vojevodistē. Gan ziemā, gan vasarā gana tūristu iemīļota, jo tieši no tās ved vairākas takas kalnos un ceļi uz slēpošanas trasēm. Līdz ar to raksturīgā burzma, sastrēgumi uz mazajām ieliņām un fantastiski skati uz kalnu siluetiem pavisam netālu.
Add a comment...

Post has attachment
Public
Pirms stāstu par citu zemju pazemi, domāju, ka jāuzraksta par pazemi tepat Vidzemē. Pieļauju, ka dažās no šīm smilšu alām jūs jau esat pabijuši, bet citas rakstā pieminētās vietas būs patīkams atklājums. Jebkurā gadījumā labprāt padalos ar iespaidiem no vienas dienas izbrauciena.
Add a comment...

Post has attachment
Public
Velička ir samērā maza pilsētiņa pavisam netālu no Krakovas, bet uz to plūst tūristu pūļi dēļ iespējas nolaisties 130 m zem zemes un ieelpot sāļo gaisu vai piešaut mēles galu pie kādas sāls sienas. Protams, daudzus vilina iespēja apmeklēt sālī izcirstu kapellu pazemē.
Add a comment...

Post has attachment
Šajās brīvdienās pēc ilgiem laikiem apmeklējām Forum Cinemas, lai nobaudītu nesen klājā nākušo detektīvkomēdiju “Kriminālās ekselences fonds”. Filmai līdzekļi tika savākti pūļa finansējuma kampaņā un tajā nespēlē profesionāli aktieri. Neskatoties uz to visu, filma sanākusi profesionāla un garšīga. Lomu atveidotāji gana kolorīti, tāpēc vēlējos par viņiem uzzināt vairāk. Izrādās informācija oficiālajos avotos gana skopa, nācās līdzīgi kā detektīvam vākt pierādījumus pa visu plašo tīmekli. #filma #aktieri
Add a comment...

Post has attachment
Kopš 2000. gada Pantone Color Institute regulāri paziņo īpašo "Gada krāsu". Tātad 2018.gada krāsa pēc Pantone Color Institute domām ir PANTONE 18-3838 Ultra Violet. Viņi pamato šo izvēli ar sekojošām asociācijām – sapņi, provokācija, nākotne kosmosā, bezgalīgās naksnīgās debesis virs mums, kas sola nebeidzamus atklājumus, iztēlei un radošumam nav robežu.

#krāsa #mode #tendence #derzināt
Add a comment...

Post has attachment
Mūžsens jautājums – vai katram cilvēkam, katrām attiecībām ir liktenis, vai cilvēks brīvs savā izvēlē mainīt likteni, vai arī cilvēks izvēlas to, ko nevar neizvēlēties, jo tas dziļi sakņojas viņa būtībā. #filma #attiecības #liktens
Add a comment...

Post has attachment
Tēma šobrīd ir top-ā. Attieksme pret to nav viennozīmīga – no klaja nolieguma līdz fanu līmenim. Taču pats galvenais, šobrīd ir daudz vairāk jautājumu un neskaidrību, nekā sapratnes. Nolēmu apkopot dažus vienkāršus skaidrojumus, kas, iespējams, Tev palīdzēs formulēt attieksmi pret šo nosacīti jauno maksāšanas līdzekli. #kriptovalūta #finanses #bitcoin
Add a comment...

Post has attachment
Tradicionāli jau trešo gadu pēc kārtas apkopoju iekārojamākos plānotājus nākamajam gadam. Tas tamdēļ, lai pašai visu gadu rokās būtu kaut kas ļoti vizuāli baudām un praktisks, gan tamdēļ, lai arī Tev būtu idejas, kur atrast savu vienīgo un uzticamo domu, ideju, plānu glabātāju visa nākamā gada garumā.
Add a comment...

Post has attachment
Vēsturisks ciematiņš, kas atspoguļo 18.-19.gs. nīderlandiešu sadzīvi. Praktiski brīvdabas muzejs ar vairākām joprojām darba kārtībā esošām vējdzirnavām, tradicionāliem dzīvojamajiem namiņiem, kas lielākoties pārtapuši par bodēm, kafejnīcām, suvenīru tirgotavām, mini muzejiem un meistardarbnīcu vietām. Kā arī ar gleznainu skatu uz piekrasti, uz kuras fona tā vien gribas taisīt selfijus.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded