Profile cover photo
Profile photo
Інститут внутрішніх аудиторів України. IIA Ukraine
134 followers -
The Institute of Internal Auditors Ukraine | Інститут Внутрішніх Аудиторів України
The Institute of Internal Auditors Ukraine | Інститут Внутрішніх Аудиторів України

134 followers
About
Posts

Post has attachment
Інститут внутрішніх аудиторів України відкриває для своїх членів он-лайн бібліотеку практичних матеріалів з внутрішнього аудиту, контролю, управління ризиками та корпоративного управління. Члени Інституту можуть безкоштовно користуватись матеріалами бібліотеки для покращення та розвитку функції внутрішнього аудиту в своїх організаціях.
Інститут також запрошує своїх членів ділитися своїми цікавими матеріалами для розвитку професії внутрішнього аудиту в Україні та направляти їх на адресу library@iia.org.uaдля розміщення на сторінках бібліотеки.
Add a comment...

Post has attachment
Інститут внутрішніх аудиторів України запроваджує нову послугу для членів Інституту: лінія консультацій експертів по питанням внутрішнього аудиту (корпоративного управління, управління ризиками та внутрішнього контролю).
Add a comment...

Post has shared content
Шановні друзі!
На сайті ІВАУ з'явилася новина про результати проведенного навчального курсу 22 жовтня 2015 року.
Add a comment...

Post has attachment
Шановні колеги, друзі.
Нагадуємо Вам, що 15 та 22 жовтня 2015 року Інститут внутрішніх аудиторів України проведе два навчальних курси "Роль внутрішнього аудиту в процесах корпоративного управління ризиками (ERM)" та "Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту" відповідно.
Курси допоможуть учасникам зрозуміти принципи роботи процесів корпоративного управління ризиками, роль та функції внутрішнього аудиту в цих процесах, а також основні принципи, підходи та практики, необхідні для проведення аудиторської перевірки, починаючи від її планування, виконання завдання до написання звіту та його представлення керівництву.
Поспішайте заздалегідь зарезервувати собі місця на корисних навчальних курсах з внутрішнього аудиту.
Надсилайте свої реєстраційні форми (див. вкладення) на адресу edu@iia.org.ua
Звертаємо Вашу увагу, змінились дати закінчення реєстрації:
По курсу "Роль внутреннего аудита в процессах корпоративного управления рисками (ERM)" - реєстрація до 9.10.2015,
По курсу "Процесс внутреннего аудита: от планирования до написания отчета" - реєстрація до 16.10.2015.
 
Будемо щиро раді бачити Вас на наших заходах. Додаткову інформацію щодо курсів Ви зможете найти на сайті Інституту за посиланням http://www.iia.org.ua/?p=2220
Add a comment...

Post has attachment
Шановні друзі, колеги!

Ради Вам повідомити, що Інститут внутрішніх аудиторів України в жовтні проведе два цікавих одноденних навчальних курси з внутрішнього аудиту: «Роль внутрішнього аудиту в процесах корпоративного управління ризиками (ERM)», дата проведення – 15.10.2015, та «Процес внутрішнього аудиту: від планування до написання звіту», дата проведення – 22.10.2015. Докладніше дивиться на нашому сайті.
Add a comment...

Post has attachment
19 липня 2015 року пройшов діловий сніданок компанії THOMSON REUTERS та ІНСТИТУТУ ВНУТРІШНІХ АУДИТОРІВ УКРАЇНИ для професіоналів внутрішнього аудиту та внутрішнього контролю.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015 07 Thomson Reuters
27 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Команда Інституту внутрішніх аудиторів України спільно з юридичною фірмою «Селепей, Волковецький та партнери» та з академією бізнесу PwC 27.07.2015 провели круглий стіл на тему «Що внутрішньому аудитору необхідно знати про антикорупційний комплаенс?». Круглий стіл зібрав Керівників внутрішнього аудиту, комплаенс офіцерів та спеціалістів з безпеки – представників приватного та державного сектору.
Були оглянуті теми діючого антикорупційного законодавства України, США та Великобританії, практичні кейси антикорупційних розслідувань, краща практика з побудови ефективної антикорупційної програми, діяльність механізму «гарячої лінії».
Add a comment...

Post has attachment
Інститут почав розміщувати матеріали круглих столів в себе на сайті. Наразі є презентаційний матеріал з останнього круглого столу "Аудит управління ІТ проектами", якій відбувся в офісі PwC 11.06.2015
Add a comment...

Post has attachment
Інститут внутрішніх аудиторів України надає наступні послуги з навчання, консультування та аудиту:

- Незалежне адвокатування і консалтинг;
- Навчання з бухгалтерського обліку;
- Навчання з управління ІТ;
- Навчання з інформаційної безпеки;
- Тренінги з управління та оцінки ризиків та круглі столи з актуальних питань внутрішнього аудиту;
- Тренінги з запобігання шахрайства;
- Розробка методологічних матеріалів з внутрішнього аудиту та корпоративного управління;
- Проведення незалежного аудиту.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded