Profile cover photo
Profile photo
Ictnews Ir
970 followers
970 followers
About
Posts

Post has shared content
مقاله جدیدم در شماره 637 #عصرارتباط   
  مساله این است!؟! #فیلتر بشود یا نشود؟
اینجا #فیس‌بوک   است.دنیایی مجازی که حالا بعضی افراد در آن یک صفحه دارند که مثل یک خانه شخصی سرقفلی‌اش با خودشان است و رمز و کلیدش را هم فقط خودشان می‌دانند کجا بگذارند.اینجا فیس‌بوک است یک دنیای مجازی که سرشار از لایک‌هاست که به شیوه فارسی‌اش همان پسندیدن خودمان می‌شود.حالا بحث‌ها بر سر این مجازی خانه بالا گرفته است که باید رفع فیلتر شود یا خیر؟
http://goo.gl/ELB66T
شماره 637 عصرارتباط را درلینک زیر میتوانید دانلود کنید
http://goo.gl/RGZHUh
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#تیزر ویدیویی #ساعت #هوشمند اندرویدی #G #Watch
#ال‌جی در۶خردادماه کنفرانس خبری ویژه‌ایرا برای معرفی محصولات جدید خود ترتیب داده است. انتظار می‌رود در این رویداد علاوه بر تلفن هوشمند LG G3 از ساعت هوشمند G Watch این شرکت نیز رونمایی شود. امروز نیز تیزر ویدویی رسمی ساعت هوشمند این شرکت منتشر شده است.در این تیزر ویدیویی جزییات زیادی در باره ساعت هوشمند ال‌جی گفته نمی‌شود و تنها به نمایش ظاهر زیبا و طراحی خاص آن پرداخته می‌شود.
http://goo.gl/UsFBCk
Photo
Add a comment...

Post has shared content
سلامتی با #پیراهن #OMsignal
خیلی از “پوشیدنی”‌های مختص به ورزش و تناسب اندام یا دور مچ شما می‌پیچند و یا به کمر شما متصل می‌شوند، اما بچه‌های OMsignal این دسته از محصولات را به ابتدایی ترین و راحت ترین فرم خود مجددا تبدیل کرده اند: #پیراهن! موسس و مدیر OMsignal می‌گوید که “ما تمامی‌عمر خود را در پوشاک به سر می‌بریم. این‌ها طبیعی ترین و بنابراین، والاترین واسطی هستند که می‌توانیم از یک {#گجت} پوشیدنی انتظار داشته باشیم”.
http://goo.gl/V7E7jq
Photo
Add a comment...

Post has shared content
فاصله‎ی معناداری بین بخش خصوصی و دولت ایجاد شده است
رییس #سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور، گفت:بخش خصوصی باید با #دولت همکاری بیشتری داشته باشد؛ این تعامل می‌تواند شکاف‌های ایجاد شده بر #فناوری #اطلاعات کشور را پر کند.
http://goo.gl/X659Gp
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#واردات مشکل اصلی #بازار #تلفن #همراه
#مجید #ساطعی رئیس اتحادیه فروشندگان موبایل #اصفهان با بیان اینکه همچنان خود تحریمی در واردات تلفن همراه وجود داردرئیس اتحادیه فروشندگان موبایل اصفهان با بیان اینکه همچنان خود تحریمی در واردات تلفن همراه وجود دارد، گفت: در حال حاضر تنها چند شرکت در تهران مجوز واردات تلفن همراه را دارند.
http://goo.gl/A6bZVc
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#وعده های #اینترنتی در حد شعار باقی ماند
نائب رئیس اتحادیه رایانه اصفهان وضعیت اینترنت در کشور را اسف‌بار دانست و گفت: واقعا وضعیت نامناسب به نظر می‌رسد و هنوز همه چیز در حد شعار باقی مانده است.#فرشاد #جعفریان تغییر در وضعیت #سرعت #اینترنت در ماه‌های اخیر را نامحسوس دانست و افزود: زمانی می‌توان ادعا کرد که قیمت اینترنت کاهش و کیفیت آن افزایش داشته که کاربر نهایی چنین چیزی را احساس کنند. این موضوع مانند این است که چند سال خشکسالی آمده باشد و برای مدت کمی باران ببارد، با چنین شرایطی مشخص است که وضعیت تغییری نخواهد کرد.
http://goo.gl/JHXoxy
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#جنگ #سایبری چیست؟
در طول تاریخ، جنگ به انواع گوناگونی دسته‌بندی و طبقه‌بندی شده است. انواع جنگ و ترکیب دیگر مفاهیم با آن، برای خلق یا تعریف پدیده‌ای جدید در عرصه منازعات انسانی، چنان گسترش یافته است که رسیدن به دریافتی مناسب از همه آنها بر اساس تنها یک نگرش خاص یا یک زاویه دید معین، بعید به نظر می‌رسد
http://goo.gl/3BQye1
Photo
Add a comment...

Post has shared content
یک اختراع بسیار #خلاقانه برای #آیفون
یکی از قابلیت‌هایی که دوست داشتیم آیفون داشته باشد چراغ Notification است. این چراغ در #گوشی‌ های دیگر به رنگ‌های مختلف چشمک می‌زند و به کاربر اطلاع می‌دهد که باید به گوشی سر بزند. حال یا پیامی آمده یا به‌روزرسانی برای نرم‌افزاری منتشرشده و یا … البته در آیفون می‌توانید تنظیم کنید که فلش دوربین به جای چراغ #Notification شود ولی این کار خیلی جالب نیست.
http://goo.gl/PfUl1H
Photo
Add a comment...

Post has shared content
تصاویری از #دفترهای عجیب و غریب #گوگل
تصور بیشتر کارمندها از دفاتر اداری، محیطهای بسته، بی‌روح و کوچکی است که با لامپ‌های فلورسنت روشن می‌شوند. اما دفاتر اداری و محل کار کارمندان گوگل، اصلا به این پیش‌فرض‌های ما شباهت ندارد.در این دفاتر و اتاق‌ها انواع وسائل راحتی و ورزشی و فضای سبز داخلی مهیاست، این دفاتر گاهی به زمین‌های بازی شباهت دارند! چه می‌شود کرد،
http://goo.gl/HcXue0
Photo
Add a comment...

Post has shared content
#خلاقانه‌ترین طرحهای #خودرو در طول تاریخ
اگر بدنبال خودروهایی هستید که هر کدام به نحوی صنعت خودرو را متحول کرده‌اند از #نمایشگاه خودروی  Dream #Cars : Innovative Design, Visionary Ideas از 21 می الی 7 سپتامبر (31 اردیبهشت الی 16 شهریور) در موزه‌ی High Museum of Art که در #آتلانتا برگزار می‌شود غافل نشوید در این نمایشگاه ازخودروهایی به یادماندنی که ممکن است 80 سال قدمت داشته باشند، در معرض دید عموم قرار می‌گیرد. هر یک از این. هر یک ایده و طرحی نو دارند که در طراحی و مهندسی خودروهای امروزی مؤثر واقع شده است. در ادامه نگاهی به خودروهای جالب این نمایشگاه می‌اندازیم.
http://goo.gl/jxwWJy
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded