Profile cover photo
Profile photo
IT Clue - pozycjonowanie, tworzenie stron
12 followers
12 followers
About
Posts

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#PozycjonowanieGniezno #PozycjonowanieStronGniezno #Pozycjonowanie #Gniezno #ITClue  
Wyszukiwarka Google w Polsce ma ponad 18 milionów użytkowników co sprawia, że jest to najpopularniejsza wyszukiwarka w Polsce. Każdy z tych użytkowników jest Twoim potencjalnym klientem. W momencie, gdy strona Twojej firmy jest na pierwszej stronie wyników wyszukiwania wzrastają szanse, że użytkownik trafi właśnie na Twoja stronę i ofertę. Zatem warto się pozycjonować.
Nasza firma działa na terenie całej Polski, lecz coraz częściej trafiają do nas klienci lokalni. Obsługujemy firmy z Gniezna, Wrześni, Poznania, Konina czy Bydgoszczy.
Pozycjonowanie lokalne to przede wszystkim olbrzymia szansa dla małych i średnich przedsiębiorstw. Wyprzedź swoją konkurencję.
Jeśli potrzebujesz porady odnośnie pozycjonowania to zapraszamy do kontaktu na adres biuro@itclue.pl, telefonicznie pod numerem 606-955-520, bądź odwiedź naszą stronę: http://www.itclue.pl
Zapraszamy.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Tylko w maju, skorzystaj z wyjątkowych rabatów w naszej firmie, im więcej kupujesz tym więcej oszczędzasz. Wybierz dogodny pakiet dla Ciebie.
1) 10% rabatu na zaprojektowanie i stworzenie nowej strony, bądź usługę pozycjonowania strony internetowej, bądź prowadzenie profili w mediach społecznościowych,
2) 15% rabatu za wybranie dwóch usług dowolnych usług,
3) 20% rabatu za wybranie pakietu złożonego z usług stworzenia strony internetowej i usługi pozycjonowania oraz prowadzenie profili w mediach społecznościowych.
Zachęcamy do skorzystania z promocyjnych usług. Kontakt z naszą firmą: biuro@itclue.pl, telefonicznie pod numerem telefonu 606-955-520, lub poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie: http://www.itclue.pl/kontakt/ Zapraszamy
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#PozycjonowanieGniezno #PozycjonowanieStronGniezno #StronywwwGniezno  
Niepozycjonowane, nowe strony mają zazwyczaj gorszy start w Google. Przez to, że nie mają jeszcze zaufania w oczach Google, trzeba się z nimi obchodzić ostrożnie. Jednak nie zawsze to musi stanowić problem.
Stronę tego klienta dostaliśmy do pozycjonowania pod koniec zeszłego miesiąca. Wcześniej była pozycjonowana przez pseudo agencje Seo przez ponad 6 miesięcy, na szczęście szybko udało się poprawić błędy. Jeszcze trochę i będzie Top3
Photo
Add a comment...

Post has attachment
#Twitter #ITClue #mediaspołecznościowe  

Twitter nie będzie tolerował obraźliwych komentarzy

Serwis zaostrza politykę wobec agresywnych komentatorów. Konta tych, którzy nie będą przestrzegać nowych zasad, mogą zostać zablokowane. - Wierzymy, że nasi użytkownicy powinni czuć się bezpiecznie, by wyrażać swoje opinie - możemy przeczytać na oficjalnym blogu Twittera.
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli szukasz profesjonalnej  firmy, która stworzy Ci skuteczną stronę internetową w rozsądnej cenie, to gwarantujemy Ci że doskonale trafiłeś!
Z nami Twoja strona wyróżni się na tle stron konkurencji.
Add a comment...

Post has attachment
Google zapowiedział, że 21 kwietnia wejdzie w życie nowy algorytm oceniający stopień dostosowania stron do urządzeń mobilnych. Te, które na małych ekranach wyświetlają się niepoprawnie, nie będą pokazywane użytkownikom korzystającym z wyszukiwarki na smartfonie.
Add a comment...

Post has attachment
W politykę się nie mieszamy, ale podamy jako ciekawostkę:
Paweł Kukiz ocenzurowany przez Google? Kandydat na prezydenta „znika” z wyszukiwarki…
Add a comment...

Post has attachment
Polskie Mapy Google wzbogaciły się o bardzo ważną i przydatną funkcję - teraz z ich poziomu będziemy mogli zaplanować podróż pociągiem. Nowa funkcja nie obejmuje jednak wszystkich przewoźników, a jedynie tych należących do PKP Intercity.
Add a comment...

Post has attachment
30 elementów, które poprowadzą Cię do sukcesu na Google+ w 2015 roku. Google+ to nie Facebook, ani nie Twitter. Google Plus nie powinien zastępować żadnego innego kanału społecznościowego, ale bez względu na to czy jesteś zadowolony z działania na innych platformach czy nie, powinieneś wypróbować jego możliwości. Dlaczego? Ponieważ Google+ oferuje zupełnie inne funkcjonalności niż pozostałe media społecznościowe, szczególnie jeśli uwzględnimy jego wykorzystanie pod kątem biznesowym bądź prywatnym.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded