Profile cover photo
Profile photo
IT-Agents.pl
1 follower -
usługi informatyczne
usługi informatyczne

1 follower
About
IT-Agents.pl's posts

Post has attachment
Wykrywanie paniki to z pewnością przydatna funkcja, zwłaszcza, że złośliwych aplikacji przybywa. Szkoda tylko, że Android 7.1 Nougat trafił dopiero na zaledwie 0,9% urządzeń.

Post has attachment
Nie daj się naciągnąć na oszustów podszywających się pod Lotto na Facebooku Uważaj! Profil "LOTTO - Polska" to kolejne facebookowe oszustwo, nic nie wygrasz, a możesz stracić pieniądze!
Photo

Post has attachment
W Black Friday ceny spadają, a cyberprzestępcy zastawiają pułapkę. Informacje o obniżkach usypiają naszą czujność, przez co oszustom łatwiej jest podsunąć nieprawdziwą stronę z promocją, super zniżką czy wyprzedażą.
Cyberprzestępcy tworzą fałszywe strony, e-maile, smsy, faktury, rachunki internetowe, które mają przypominać prawdziwe. Strony wyglądają podobnie jak te, które znacie, więc czujność jest uśpiona. Użytkownicy, którzy nie zwrócą uwagi na szczegóły, takie jak nietypowy lub przekręcony adres nadawcy czy nazwę strony internetowej, mogą pobrać na dysk malware lub zalogować się na nieprawdziwą stronę. Dzięki temu w ręce przestępców trafiają takie poufne dane jak loginy, hasła czy numery kart kredytowych.
Korzystajcie z wyprzedaży, ale rozważnie! :)

Photo

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Polecamy kompleksową obsługę strony internetowej !

Post has attachment
Ciekawa rozwiązanie od Google!

Post has attachment
DByte to bardzo przydatna klasa PHP, która ułatwia tworzenie zapytań do bazy danych MySQL, PostgreSQL i SQLite. Waży zaledwie 1kB.

https://github.com/Xeoncross/DByte
Wait while more posts are being loaded