Profile cover photo
Profile photo
INFO-LOGIC
1 follower
1 follower
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Ochrona danych osobowych to trudny i bardzo ważny temat, szczególnie w dzisiejszych czasach.

Niestety w ostatnim czasie wielu oszustów wykorzystuje niewiedzę klientów oraz przedsiębiorców.

Jakie wiadomości powinny być uznane za podejrzane? O co powinien zadbać przedsiębiorca korzystający z oprogramowania komputerowego? Czym są dane osobowe i jak należy je chronić?

Zapraszamy do czytania.
Add a comment...

Post has attachment
Wiadomość z ostatniej chwili :) Jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do zespołu INFO-LOGIC, to teraz masz okazję :)

Wejdź na naszą stronę i dowiedz się więcej: http://info-logic.pl/praca
Add a comment...

Post has attachment
INFO-LOGIC przedstawia profesjonalne i sprawdzone oprogramowanie dla Twojej firmy! 

PŁACE-LOGIC program kadrowo płacowy stworzony specjalnie do obsługi małych, średnich i dużych firm. Jest niezbędnym narzędziem do ewidencji kartotek osób zatrudnionych. Współpraca z innymi programami oraz tworzenie elektronicznych przelewów wynagrodzeń. 

FK-LOGIC program finansowo księgowy, jest idealnym narzędziem do prowadzenia pełnej księgowości w firmie na podstawie własnej definicji planu kont.

GM-LOGIC oprogramowanie do kompleksowej obsługi w zakresie prowadzenia magazynu, sprzedaży, rozliczeń z kontrahentami, wystawianiem  faktur.

MAGAZYN-LOGIC jest stworzony przede wszystkim do sprzedaży winiet. Szczególnie polecany przedsiębiorcom prowadzącym punkty sprzedaży w pobliżu granic kraju.

Dowiedz się więcej o naszych programach, wejdź na naszą stronę, skontaktuj się z nami i zapytaj o wersję demo! 
Add a comment...

Post has attachment
Największą korzyścią posiadania własnego kantoru internetowego, jest możliwość dotarcia do dużo szerszego grona odbiorców niż w przypadku kantoru stacjonarnego, gdzie działamy jedynie lokalnie. 
Prowadzenie tego typu działalności nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem, a dla poprawnego funkcjonowania jest wymagany jedynie dostęp do Internetu i panelu administracyjnego oraz dostęp do obsługi rachunków bankowych.

Własny kantor internetowy to nadal dobry pomysł na biznes. Każdego dnia zdobywają nowych klientów, którzy przekonują się do wymiany waluty online i szukają odpowiedniego dla siebie e-kantoru (http://info-logic.pl/warto-wiedziec/jak-korzystac-z-kantorow-internetowych). Dlatego tak ważne jest dbanie o wizerunek i opinie w sieci. W tym celu najważniejszą kwestią jest zapewnienie swoim klientom bezpieczeństwa. 

Pierwszym krokiem jest dobór odpowiedniego oprogramowania. eKANTOR-LOGIC jest programem polecanym początkującym w branży, a także dla bardziej wymagających właścicieli kantorów online. 

Dowiedz się więcej o kantorze online jako biznesie internetowym:
http://info-logic.pl/warto-wiedziec/jak-zalozyc-kantor-internetowy
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Jak założyć kantor wymiany walut?
Pierwsze pytanie w tym temacie jakie się nasuwa to kto właściwie może zostać właścicielem kantoru stacjonarnego. Warunkiem koniecznym do spełniania jest niekaralność na tle przestępstw skarbowych lub innych przestępstw mających na celu osiągnięcia korzyści majątkowej.

Dobranie odpowiedniego lokalu i zatrudnienie pracownika też jest określone odpowiednimi kryteriami, o których możesz przeczytać w naszym artykule podanym w linku.

Niezaprzeczalnie jedną z najważniejszych kwestii jest dobranie odpowiedniego programu kantorowego.
Dlaczego jest to takie ważne? Nie zapominajmy, że program to narzędzie biznesowe, które będzie towarzyszyło nam na wszystkich etapach rozwoju naszego kantoru. Jego sprawność i funkcjonalność ma ułatwić pracę właścicielom i pracownikom kantorów.

W trakcie wyboru należy zwrócić uwagę na sprawność obsługi serwisowej i na wsparcie techniczne jakie nam oferują producenci.
Dlatego właśnie KANTOR-LOGIC jest jednym z najlepszych oprogramowań kantorowych na rynku. Więcej o programie możesz się dowiedzieć tutaj:  http://info-logic.pl/program-do-obslugi-kantoru-stacjonarnego

Potrzebujesz więcej informacji na temat: Jak założyć kantor wymiany walut?
Czytaj: http://info-logic.pl/warto-wiedziec/jak-zalozyc-kantor
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded