Profile cover photo
Profile photo
Hynek Opatřil
76 followers -
http://www.hynekopatril.cz
http://www.hynekopatril.cz

76 followers
About
Posts

Post has attachment
Add a comment...

Post has shared content
Tohle je fakt průser. Pokud tomu dobře rozumím, nestačí jen vypnout autodowload MMSek, ale v klídku to můžete chytit i třeba jen z videoreklamy na webu.

Pak už jen stačí přečíst klíče z Google Authenticatoru a počkat si na zadání hesla přes web a útočník si může s vašim účtem dělat, co chce. Dvou faktorová autorizace je vlastně jen iluze.

A tahle díra bude ve stovkách milionů telefonů v podstatě roky, protože patch nikdy nepřijde.

Jdu koupit hardwareový OTP klíč...
Add a comment...

Post has shared content
Ve svém podnikání jsem nabral nový směr. Kdo máte zkušenosti s produktizací, tedy vytvářením produktů ze svých nejasně stanovených služeb?
Add a comment...

Post has shared content
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
CSS Fun :)
18 Photos - View album
Add a comment...

Post has shared content

To je dneska počasíčko... taky se vám chce spát?
Add a comment...

Včerejší Dance show 6. ročník byla skvělá :-) Fotografie budou :-)
Add a comment...

Post has shared content
Add a comment...

Post has shared content

Post has shared content
český hnůj
4.12.2014 nastal čas opět sumarizovat - uběhlo 13 měsíců od zásahu u nás, kdy k nám do prodejen vtrhla PČR (pplk. Lukáš Jahoda, pplk. Petr Konečný, kpt. Jana Sroková, kpt. Evžen Gurban, nprap. Marcela Kubíčková, kpt. Marcela Horáková, kpt. Jiří Rychtár, kpt. Václav Habrnál, kptz. Jiří vykoukal a technik nprap. Vladimír Tomášek a další), omezila nás na svobodě (dva z nás neoprávněně) a sprostě ukradla (zajistila) skoro věškeré zboží, všechny počítače a telefony, včetně osobních, zablokovali domény, bankovní účty a "zajistili" taktéž všechnu hotovost.
A jak se za těch 13 měsíců posunulo vyšetřování údajného přečinu, který dle zákona má policie vyšetřit nejdéle do doby dvou měsíců?
Vyšetřování vede pan por. Bc. Radek Haršany a stále probíhá, stále panuje nejistota, protože ani s tak velkým odstupem času stále nejsou schopni ani vyšetřující policisté sdělit co je dle zákona v našem případu v pořádku a co ne. Stále máme zajištěno veškeré zboží, které dnes už bude z větší části k likvidaci. I nadále máme zajištěny všechny počítače a telefony, přestože jsme argumentovali již mnohokrát, že bez dat v nich nejsme schopni náležitě plnit daňové povinnosti, díky čemuž jsme byli za uplynulý rok již mnohokrát FÚ pokutováni. Před měsícem nám bylo řečeno, že nám bude konečně vrácen server, a to jen proto, že jej máme zašifrován a policie se tam tedy nedostala, ovšem doba plyne a server stále nemáme. Pozorujeme jak jinde probíhají soudy kolegů z jiných části státu a nestačíme se divit. Překrucování faktů, ignorování předložených důkazů obhajoby, soudní znalci kopírující posudky z jiných případů a neschopni odpovědět na základní otázky z tématu na který psali posudek, naše soudy rozsévají tresty propadnutí mnohdy celého majetku. Někteří z kolegů již dokonce došli až k Nejvyššímu soudu, kdy ovšem "došli" není to správné slovo, protože NS v jejich případu si na konzultaci pozval pouze zástupce protistrany "státního zástupce" a bez přítomnosti dovolatelů rozhodl v neveřejném zasedání, že jejich dovolání neuznává. V mnoha případech poslední rok způsobil u zúčastněných velké zdravotní obtíže z neskutečného stresu. Těmito zkušenostmi jsme nabyli dojmu, že právo v našem státě je napsáno celkem dobře, ale právní praxe je katastrofální. Kdyby byly případy vyšetřeny do zákonné lhůty dvou měsíců, bylo by vše v pořádku. Škody by se minimalizovaly, ale více než roční doba vyšetřování dle našich odhadů způsobila škody více než za 100 miliónu korun a mnoho rodin vrhla do katastrofální situace. A proč to všechno? Protože jsme prodávali zboží pro pěstování v údajně špatné kombinaci a tím jsme snad mohli "úmyslně" šířit toxikománii. No a vše vypadá tak, že stát si je vědom, že když nyní řekne: "ups, my se spletli, jste zproštěni obžaloby" tak bude následovat vlna žalob o odškodnění a to si přeci nemůže dovolit, že? Takže nás musí potopit a nějakou špínu na nás vykopat.
TAK TO SE ALE MÝLÍTE VY POLICISTÉ, STÁTNÍ ZÁSTUPCI, POLITICI, PANE FRYDRYCHU! MY NE! MY SE POŠLAPAT NENECHÁME, CHCEME SPRAVEDLIVÝ SOUD! JEDINÝ MOŽNÝ VÝSLEDEK PRO NÁS JE ZPROŠTĚN OBŽALOBY! A BUDEME CHTÍT VEŘEJNOU OMLUVU, S TÍM POČÍTEJTE.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded