Profile cover photo
Profile photo
Hydro-Instal Ostrołęka
41 followers
41 followers
About
Posts

Post has attachment
O naszej warzelni dla Browaru Jastrzębie zaczyna być głośno :-)
Add a comment...

Post has attachment
Nowy rok – NOWA WARZELNIA

Koniec stycznia był dla naszego działu zbiorników niezwykle udany. Podpisaliśmy bowiem umowę na produkcję zbiorników do kolejnej warzelni wraz z instalacją i automatyką. Tym razem naszym klientem będzie https://browarjastrzebie.pl/. Do wyprodukowania jest kadź zacierna, kocioł zacierny, kocioł warzelny, kadź filtracyjna, whirpool, zbiornik pośredni, zbiornik na śrutę i wiele innych elementów.
Pierwsze półrocze zapowiada się zatem pracowicie.
Browarowi Jastrzębie dziękujemy za zaufanie. Już nie możemy się doczekać kiedy spróbujemy piwa uwarzonego na naszym sprzęcie 
Poniżej odnośnik do wpisu:

https://www.facebook.com/BrowarJastrzebie/photos/pcb.1662775080489630/1662773507156454/?type=3&theater
PhotoPhotoPhotoPhoto
06.02.2019
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kolejny projekt działu zbiorników ze stali kwasoodpornej jest w trakcie realizacji. Tym razem dla amerykańskiego Inwestora produkujemy dwa zbiorniki magazynowe o pojemności 2,5m3. Zbiorniki przeznaczone do magazynowania kwasu glikolowego o stężeniu 10-30% i wodorotlenku potasu o stężeniu 10-30% z domieszką soli tatrasodowej kwasu wersenowego o stężeniu 1-5%. Obydwa zbiorniki wykorzystywane będą w procesie mycia (CIP).
Poniżej przedstawiamy film z polerowania jednej z dennic będących częścią składową zbiorników.
Add a comment...

Post has attachment
KADŹ FILTRACYJNA MADE IN HYDRO-INSTAL
Urządzenia do browarów produkcji Hydro-Instal stają się coraz popularniejsze. Nasz dział zbiorników ze stali nierdzewnej zaangażował się właśnie w kolejny projekt z tej branży. Tym razem na zamówienie Browaru z okolic Wrocławia wykonujemy kadź filtracyjną o średnicy sita Ø 2100mm. Zamówione zostały również 4 tanki fermentacyjne do piwa o pojemności 55hl.
Firma Hydro-Instal podjęła się kilka lat temu opracowania własnej linii wyspecjalizowanych urządzeń do browarów, w skład których wchodzą m.in.: urządzenia do warzenia piwa, jego fermentacji i leżakowania. W tym czasie wykonaliśmy kilka nowoczesnych kadzi filtracyjnych charakteryzujących się doskonałymi parametrami filtrowania oraz klarowania brzeczki, tak piw o niskim ekstrakcie, jak i bardzo wysokim do 24 Blg. Nasze urządzenia do browarów wykonywane są w innowacyjnej technologii z zastosowaniem sit przygotowywanych w technologii 3D, z systemem filtracji grawitacyjnej, jak i grawitacyjno-pompowej. Wszystkie nasze kadzie są izolowane, co zapobiega studzeniu złoża.
Każda z produkowanych kadzi filtracyjnych posiada system płynnej regulacji obrotów oraz podnoszenia noży mieszająco-tnących. Standardowo dostosowujemy na życzenie klienta system mechanicznego wyrzutu młóta po zakończonym procesie filtracyjnym.
Każda kadź filtracyjna w standardzie posiada system mycia CIP pod sitami bez konieczności ich wyjmowania.
Zastosowane rozwiązania wpływają bez wątpienia na zwiększenie klarowności piwa. Poniżej kilka zdjęć kadzi filtracyjnych naszej produkcji:
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
07.01.2019
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Z wielką radością i dumą informujemy, że nasza firma

HYDRO-INSTAL
Tadeusz Sieruta, Beata Sieruta Sp.J.
otrzymała tytuł Gazeli Biznesu 2018r i jest w gronie najdynamiczniej rozwijających się firm roku 2018!

Dziękujemy !


Gazele Biznesu to ranking najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. Tytuł Gazeli Biznesu to znak rozpoznawczy dobrze zarządzanych, uczciwych i cieszących się dobrą kondycją finansową firm. Jego czytelne i niezmienne od lat kryteria sprawiają, że jest on wiarygodny – udział w nim jest bezpłatny, a o jego przyznaniu nie decyduje żadne jury, lecz wyniki finansowe przedsiębiorstwa z trzech ostatnich lat.

Photo
Add a comment...

Post has attachment
Łyżka przesiewowa do zadań specjalnych :-)
Add a comment...

Post has attachment
Poniżej przedstawiamy Państwu film z działu Instalacji Przemysłowych obrazujący jeden z ich projektów, polegający na wykonaniu robót z branży mechanicznej i sanitarnej. W głównej mierze widzimy na nim efekt końcowy prac z zakresu instalacji wentylacji mechanicznej oraz instalacji wody lodowej. Możemy na nim dostrzec centrale wentylacyjne, wentylatory bytowe garażu, wentylatory przeciwwybuchowe oddymiające, wentylatory wyciągowe, jednostki zewnętrzne klimatyzatorów z serwerowni, kanały wentylacyjne izolowane płaszczem z blachy stalowej ocynkowanej oraz sposób ich montażu na konstrukcjach systemowych renomowanych firm.
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Wycinanie stożka dennicy dolnej przeznaczo0nego do produkcji fermentora o pojemności 55hl.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded