Profile cover photo
Profile photo
HVS TASARIM
9 followers
9 followers
About
HVS TASARIM's posts

Post has attachment
Natural spruce edgewood dininng table and bench
Photo

Post has attachment
Doğal ahşap yemek masası uygulamamızda ceviz ağacı kullanılmıştır. Ceviz ağaç masa üzerinde kimyasal içermeyen, bitkisel esaslı ahşap koruyucu yağ bulunmaktadır. Daha fazla kütük masa uygulama resmi ve bilgi için www.agacmasa.com veya www.hvstasarim.com internet sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Kestane kütük sehpa uygulaması HVS Tasarım tarafından yapılmaktadır. Daha fazla uygulama resmi ve bilgi için www.agacmasa.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Chestnut natural edge wood dining table. For more photos and information www.agacmasa.com or www.hvstasarim.com
Photo

Post has attachment
Mazel doğal ahşap masa ve ahşap bank uygulaması. Daha fazla uygulama resmi ve bilgi için www.agacmasa.com veya www.hvstasarim.com
Photo

Post has attachment
Kestane doğal ahşap cafe masası uygulaması. Kestane ağacı dayanıklı yapısı nedeniyle özellikle dış mekan mobilyalarında güvenle kullanılabilir. Daha fazla uygulama resmi ve bilgi için www. agacmasa.com veya www.hvstasarim.com sitelerimizi ziyaret edebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Ağaç masa, kütük masa, doğal ahşap masa, doğal mobilya uygulamaları HVS Tasarım tarafından yapılmaktadır. Daha fazla uygulama resmi ve bilgi için www.hvstasarim.com veya www. agacmasa.com sitelerimizi inceleyebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
Kestane kütük sehpa uygulaması HVS Tasarım tarafından yapılmaktadır. Daha fazla uygulama resmi ve bilgi için www.agacmasa.com veya www.hvstasarim.com sitelerimizi inceleyebilirsiniz.
Photo

Post has attachment
KÜTÜK AHŞAP YEMEK MASASI
Kütük ahşap yemek masası uygulamamızda ladin ağacı kullanılmıştır. Ağaç masa ayaklarına mat siyah elektrostatik fırın boya uygulanmıştır. Yemek masası üzerinde koyu meşe tonunda bitkisel esaslı ahşap yağ bulunmaktadır. Daha fazlası www.agacmasa.com

Post has attachment
MASİF AHŞAP YEMEK MASASI
Masif ahşap yemek masası ve ahşap konsol uygulamasında kestane ağacı tercih edilmiştir. Yemek masası uygulaması doğal ağaç olup, ahşap konsol kısmında kestane masif panel kullanılmıştır. Ürünlerimiz kişiye özel üretilmekte olup, farklı ölçü ve modellerde uy...
Wait while more posts are being loaded