Profile cover photo
Profile photo
Houman Almassi
About
Communities and Collections
Posts

Post has attachment
جای خواندم که استرس و افسردگی بیماری قرن هستند و تقریبا همه افراد در مقاطعی از زندگیشون با شدت های متفاوت آن را تجربه می کنند. حالا چرا یاد این قصه افتاد ؟ راستش چند وقت پیش دوست عزیزی کتابی رو به من معرفی کرد به اسم قدرت حال که به تحلیل همین داستان پرداخت و ریشه و عامل اصلی خیلی از استرس ها و افسردگی ها افراد رو در زندگی نکردن در زمان حال معرفی می کند ،  یعنی یا افراد در گذشته خودشان غوطه ور می شوند و افسوس فرصت های از دست رفته رو میخورند یا در هراس آینده ای که معلوم نیست اصلا خواهد آمد یا نه زندگی رو زهرمار خودشان می کنند. تقریبا همه کتاب به نمونه آوردن در این زمینه و ارائه راه حل برای زندگی کردن در زمان حال می گذرد. البته طبیعی است که همه نوشته کتاب با طرز فکر همه جور در نمیاید ولی به نظر من در کل ارزشش را دارد که حداقل نگاهی به این کتاب بیندازید و با این نوع نگرش به زندگی هم آشنا شوید 


http://goo.gl/wHIaPt

Post has attachment
باران می بارد
Photo

Post has attachment
باران می بارد
Photo

Post has attachment
پیشاپیش سال نو را به همه دوستان و عزیزان تبریک می گم :)
Photo

Post has shared content
ﺟﺮﻳﻤﻪ ﻧﮕﻬﺪﺍﺭﯼ #سگ: ﺟﺰﺍﯼ ﻧﻘﺪﯼ ﺍﺯ ۱ﺗﺎ ١٠ ﻣیلیون ﺗﻮﻣﺎﻥ ﯾﺎ ﺷﻼﻕ ﺗﺎ ۷۴ ﺿﺮﺑﻪ ﻭ ﺿﺒﻂ ﺣﯿﻮﺍﻥ ﻣﺬﮐﻮﺭ !
ﺟﺮﻳﻤﻪ ﻛﺸﺘﺎﺭ #پلنگ ﺍﻳﺮﺍﻧﻰ ﺩﺭ ﺣﺎﻝ ﺍﻧﻘﺮﺍﺽ 5 ﻣیلیون ﺗﻮﻣﺎﻥ !
ﻗﻀﺎﻭﺕ ﺑﺎ ﺷﻤﺎ !!
Photo

Post has attachment
http://cafebazaar.ir/app/ir.almassi/?l=faاولین اپلیکیشن آندرویدی ما در بازار :) 
برید دانلود کنید از دستتون رفته ها !!!!

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Photo

وقتی که دور از همگان 
بخواهی خواب عزيزت را برای آينه تعبير کنی 
معلوم است که سکوت علامت آرامش نيست. 

زمان دشمن است. زمان دوست است. زمان را نیک بنگری مبهم ترین واضح جهان است و کم هستند کسانی که تکلیف خودرا با او می دانند. ساده و روان به آرامی به  جلو حرکت می کند و با موج سهمگین حرکت کندش همه چیز را می شوید و با خود می برد. امید و آمال روزهای آینده را به حال میرساند و بسادگی  همه را به خاطره تبدیل می کند. خاطره ها نیز زیر بار روز افزون خود فراموش میشود و انگار نه انگار روزی بوده اند.
عجیب آن است که حرکت زمان آنقدر به نظر کند می رسد که فراموشش می کنیم ، برای گذشتنش لحظه شماری می کنم و نمی دانیم با این سرعت که می گذرد تمام دنیای که برای خودمان ساخته ایم مانند بسیاری که پیش از ما بوده اند به سرعت از بین می برد و روزی خواهد رسید که دیگرانی که هستند در بهترین احوال ما را به اسمی و چند صفت کلی برای وصف تمام آنچه که دوست داشته ایم و می خواستیم خواهند شناخت درست همانگونه که ما نیاکان  دور که هیچ ؛ اجداد چند نسل قبل خود را می شناسیم. هر چند اگر زمان ، فراموش کار نبود انبوه درد ها و غمها بیش ازاین پیرمان می کرد.
Wait while more posts are being loaded