А ви знаєте, куди їхати, щоб спостерігати північне сяйво?

1. Норвегія
Коли: у період з кінця вересня по кінець березня, з 18:00 до 01:00, коли темно, ймовірність помітити сяйво в небі зростає.
Де: Так званий пояс північного сяйва охоплює території від Лофотенских островів (хоча в останні роки сполохи все частіше з'являються в центральній частині Норвегії) і до самого мису Нордкап. На Лофотенських островах і в Tромсё - а між ними 500 кілометрів - може бути видно одне і те ж північне сяйво, під різним кутом.

2. Швеція
Коли: з початку вересня до кінця березня
Де: Aurora Sky station в національному парку Абіско. Підйомник підіймає туристів на спостережну вежу; вартість відвідування станції Aurora Sky біля 525 крон на людину. Також можна побачити північне сяйво в Кіруні, куди можна відправитися з туром з знаменитого «Арктичного готелю» в Юккашерві. Співробітники Icehotel організовують польоти на аероплані, щоб подивитися на Північне сяйво з ближчої відстані.
Коли: з 22:00 - 23:00 вечора.

3. Ісландія
Коли: з жовтня по березень
Де: Західні фйорди (Westfjords), регіон на північному заході Ісландії. Національний парк Тінгведлір (Thingvellir) - також вдалий вибір, як і геотермальна зона Ландманналейгар (Landmannalaugar).

4. Фінляндія
Коли: лютий-березень і вересень-жовтень
Де: національний парк Оуланка (Oulangan kansallispuisto). У парку можна зняти готельний номер, спробувати фінську лазню, а вночі побачити прекрасне північне сяйво.

Можливо, ви знаєте ще місця, про які ми не сказали, дописуйте їх у коментах.
Бронюйте готелі за кордоном тут: https://hotels24.ua/world/
Shared publiclyView activity