Profile cover photo
Profile photo
Hotel Galery69
15 followers
15 followers
About
Posts

Post has attachment
Wkrótce w Galery69 wydarzenie artystyczne! 16 lutego o godzinie 18.00 zapraszamy na wernisaż wystawy Jana Pruskiego, która będzie dostępna do zwiedzana do 18 kwietnia 2017.
Add a comment...

Post has attachment
Ostatnia, jedyna taka oferta tego lata! spod serca, spod lady. Przedłużony weekend lub mały urlop w lipcu. W tym karnet na jazz festiwal „Wschód Piękna”. 2 pokoje z cudnym widokiem na jezioro „zachomiczone” specjalnie na tę okazję są dostępne w drodze licytacji. Są to ostatnie pokoje z widokiem na jezioro dostępne tego lata na weekend. Następny taki weekend dopiero w październiku  Licytujcie!
The one, the only-and the last-such offer this summer!A long weekend or a short break in July, plus a pass for 'The Ascent of Beauty'jazz festival.
Two rooms with a magnificent view on the lake that we have kept stashed away for this occasion are available now on auction.
These are the very last two rooms with a lake view that can be had this summer-if you miss this opportunity, another one will be available no sooner than October.
Hurry! Join the auction!
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Prezent ! Kiedy już za późno na cokolwiek, to zawsze zdążysz z prezentem w postaci vouchera. Nigdy nie jest za późno by w parę kliknięć zdobyć cudowny prezent, obietnicę relaksu i paru chwil do własnej dyspozycji. Zapraszamy po Vouchery do naszego sklepu online! 
http://shop.hotelgalery69.pl/produkt/621/ 
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Welcome World! Direktflug nach Masuren. Herzlich Wilkommen!
Add a comment...

Post has attachment
Sylwester bez pomysłu. ?. 

Jeśli nie mają Państwo pomysłu na bal sylwestrowy to jest to idealny moment, by zdecydować się na Sylwestra w hotelu Galery69, tradycyjnie bez pomysłu. Dokładnie brak pomysłu to nasza koncepcja… nic na siłę! Żadnego zmuszania się do szampańskiej zabawy, żadnej konieczności organizowania się w większym gronie, bez łamania sobie głowy o kreację na ten „wyjątkowy” wieczór. Wszyscy obiecują „magiczny” i „wyjątkowy” wieczór, a jak wychodzi to każdy wie. U nas jest inaczej. 

Wystarczy być! I nie mniej niż 3 noce, bo w krótszym czasie jeszcze nikt nie wypoczął. We dwoje lub solo lub 2 x solo. Dobra kolacja z menu a la carte w sylwestrową noc, towarzystwo osób o podobnych zapatrywaniach i moc płynąca z relaksu. Proponujemy skorzystać z naszej oferty SPA, pójść na parę kilometrów spaceru w porządnych butach co się pluchy nie boją i popływać w basenie. Oczy warto zawiesić na kołyszącej się wodzie jeziora i wyspie tonącej we mgle!

Kochani! Noc Sylwestrowa jest tylko dla dorosłych, i to nie dlatego, że planujemy coś zdrożnego. Noc dla dzieci jest do spania, a dla dorosłych do hulania. Sprzeczność interesów. Angażujcie babcie, nianie i młodsze siostry, a sami chodźcie się bawić
Prosimy rezerwować minimum 3 doby, ot i wszystko. 

Szczęśliwego Nowego Roku! 
PhotoPhotoPhoto
2015-12-03
3 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment

Post has shared content
Kolejna piękna kolekcja hoteli. Bardzo kameralne grono.
Hotel Galery69 +Hotel Galery69 

Galery69 is a sophisticated haven where lovers of modern design can connect with mother nature's breezy surroundings. Free spirited designers Małgosia and Wojciech Żółtowsky are the talent behind the hotel. Together in partnership and life, they form the Manufaktura69, which is the awe-inspiring workshop where they produce their handmade creations. “Following one's own path is a luxury,” they say. 

Click here to learn more about Hotel Galery69 http://www.travelandlust.com/galery69

Hashtag: #TLBlackBook  
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Black Book member * Hotel Galery69 - Dorotowo, Poland
14 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
SUP : Stand Up Paddle - cytuję za Hydrosfera.pl  - to aktualnie najszybciej rozwijający się sport wodny na świecie. Niby nic nowego, niby deska podobna do windsurfingowej, jednak trochę inna, a zamiast żagla, w dłoniach trzymamy wiosło. Główną cechą SUP jest całkowity brak uzależnienia od warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy fale. Z A P R A S Z A M Y NA N A S Z E W O D Y ! ! !
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-09-07
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded