Profile cover photo
Profile photo
Polish Prestige Hotels & Resorts
127 followers -
Ideą powstania Programu była potrzeba stworzenia na rynku polskim poważnej alternatywy wobec coraz większego udziału zagranicznych sieci hotelowych, powodujących m.in. utratę polskiej tożsamości hoteli.
Ideą powstania Programu była potrzeba stworzenia na rynku polskim poważnej alternatywy wobec coraz większego udziału zagranicznych sieci hotelowych, powodujących m.in. utratę polskiej tożsamości hoteli.

127 followers
About
Posts

Post has attachment
Jeśli jeszcze w tym roku planujesz podróż po Polsce, dokonaj rezerwacji w dniach 23-25 września i ciesz się rabatami nawet do -50%! W ramach akcji "Polska, zobacz więcej - weekend za pół ceny" aż 18 hoteli Polish Prestige Hotels & Resorts przygotowało wyjątkowe oferty. Sprawdź koniecznie!
http://bit.ly/2c7EkO0
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W dniu 1 czerwca weszły w życie zmiany w programie lojalnościowym Prestige Club, który funkcjonuje w hotelach Polish Prestige Hotels & Resorts.

Modyfikacje zostały uchwalone podczas wiosennego zebrania Rady Hoteli, które odbyło się w dniach 1-2 kwietnia br. w hotelu Zamek Ryn. Wprowadziliśmy trzy główne zmiany w programie lojalnościowym – mówi Monika Trojan – specjalista ds. Marketingu w Fundacji Polish Prestige Hotels – zwiększyliśmy wartość punktu z 5 zł do 10 zł, podwyższyliśmy poziom rabatu minimalnego oraz zrezygnowaliśmy z obowiązującej do tej pory zasady premiowania rezerwacji dokonywanych za pośrednictwem zewnętrznych portali rezerwacyjnych.

Zwiększenie wartości punktu do 10 zł oznacza, że jeśli Gość wyda 100 zł na usługi noclegowe i gastronomiczne, otrzyma 10 zł do wykorzystania na dowolne usługi dostępne w hotelu (do tej pory za tę kwotę otrzymywał 5 zł). Minimalny rabat dla członków programu lojalnościowego Prestige Club od 1 czerwca wynosi 10%, zamiast dotychczasowych 3%.

Pełny regulamin programu lojalnościowego Prestige Club dostępny jest na stronie http://www.hotelepph.pl/prestige-club/regulamin
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Dziś piątek 13-tego :) Aby poprawić sobie nastrój, polecamy planowanie długiego weekendu majowego ;)
Oferty: bit.ly/23NdWvj
Add a comment...

Post has attachment
Wybierz jeden z hoteli należących do Polish Prestige Hotels & Resorts i Poczuj prestiż Miejsca
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Dbałość o fizyczne i emocjonalne potrzeby gości jest na porządku dziennym, ale zapewnianie doznań na poziomie duchowym jest nowością. Hotelarze, przyzwyczajeni do szybko zmieniających się trendów, starają się reagować na coraz wymyślniejsze oczekiwania rynku. I tak w hotelach Polish Prestige Hotels oprócz noclegu, wyżywienia, czy usług SPA możemy znaleźć różnorodne oferty i atrakcje m.in.: wycieczki po okolicy, warsztaty, organizację imprez integracyjnych, różnego rodzaju festiwale, terapie pourazowe, zabiegi medycyny estetycznej, działania mające na celu zaangażowanie gości w życie hotelu, wspólne kolacje wigilijne czy śniadania wielkanocne. Na uwagę zasługują obiekty, które promują postawę proekologiczną. Jeden z mazurskich hoteli korzysta z solarów słonecznych i pomp ciepła, własnego ujęcia i uzdatniania wody, energooszczędnych żarówek oraz prowadzi segregację odpadów ogólnych. Symbolem proekologicznej natury obiektu jest sosna – drzewo, które rośnie w holu, łączącym nową część z częścią zabytkową. Warto podkreślić, ze drzewo nie zostało usunięte, mimo że stało na drodze budowy. Ciekawostką z innego, wielkopolskiego obiektu jest innowacyjny system grzewczy zastosowany w całym obiekcie, bazujący na wykorzystaniu ciepła odpadowego kupowanego z pobliskiej fabryki. Ponadto, zarówno w sieciach centralnej wody użytkowej, jak i w basenach Aquaparku i SPA wykorzystywana jest woda z lokalnego ujęcia, a dzięki zastosowaniu falowników, oszczędza się energię elektryczną, a w konsekwencji redukuje emisję dwutlenku węgla do atmosfery. Z kolei w jednym z białostockich hoteli, świadomość oddziaływania na środowisko naturalne, przyczyniła się do uznania ochrony środowiska za priorytet. Stosowane rozwiązania sprawiły, że hotel otrzymał Certyfikat Czysta Turystyka. Ciekawym projektem może pochwalić się inny mazurski hotel, który wprowadził specjalną filozofię, którą żyje hotel
i przebywający w nim goście. Źródłem inspiracji była świadomość o unikalnych cechach hotelu, ulokowanego na historycznym przedzamczu rezydencji Biskupów Warmińskich. Kadra zarządzająca, obserwując gości dostrzegła, że lubią oni przebywać w pewnych miejscach o określonych porach. „Zauważyliśmy, że każdy znajduje tutaj swoje własne dobre chwile i postanowiliśmy stworzyć jak najwięcej okazji do tych pięknych momentów. Postanowiliśmy uczynić z tego wartość Hotelu.” – mówi Kamil Sapeta, Dyrektor Sprzedaży i Marketingu z hotelu Krasicki.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W taki upał dobrym pomysłem jest weekend nad jeziorem. Zobacz, gdzie jeszcze są miejsca! Hotel Natura Residence w Siewierzu, Warszawa w Augustowie oraz Windsor w Jachrance zapraszają! ;)

http://ow.ly/P8Oto
Add a comment...

Post has attachment
nie wiesz gdzie jechać na wakacje? sprawdź oferty naszych hoteli! Hotele nad morzem, w górach, na mazurach, w zacisznej okolicy i w miastach. Budynki hotelowe i domki ;)

http://www.hotelepph.pl/
Add a comment...

Post has attachment
Widzieliście już nasze hotele nad morzem? w Hotelu Bartan znajdziecie spokój i ciszę, w hotelu Lidia oraz Senator spedzicie wymarzone wakacje z rodziną a w hotelu Unitral doznacie niesamowitych przeżyć w centrum Wellnes & Spa. Wiecie, że w hotelu Unitral znajduje się basen z wodą z Morza Martwego?

A Ty, gdzie spędzisz wakacje 2015 ? ;)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Planujesz wczasy nad morzem? Polecamy nasze hotele - hotel Lidia w Darłowie, Unitral w Mielnie, Senator w Dźwirzynie oraz Bartan w Gdańsku. Każdy z tych obiektów jest inny, ale wszystkie łączy wysoka jakość i niesamowita atmosfera. Jeśli masz w planach wczasy z wyżywieniem lub wakacje z dzieckiem nad polskim morzem, ta oferta jest własnie dla Ciebie. sprawdź już teraz na http://www.hotelepph.pl/hotele-nad-morzem1 http://ow.ly/i/bBJwU http://ow.ly/i/bBJxh http://ow.ly/i/bBJxp http://ow.ly/i/bBJxx http://ow.ly/i/bBJxI http://ow.ly/i/bBJxR
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded