Profile cover photo
Profile photo
Hogwart-RPG.COM - Gra Online o Harrym Potterze
13 followers -
Przeglądarkowa, internetowa gra online - szkoła magii Hogwart.
Przeglądarkowa, internetowa gra online - szkoła magii Hogwart.

13 followers
About
Hogwart-RPG.COM - Gra Online o Harrym Potterze's posts

Post has attachment
Hejo hej,
Bombardowanie słodkościami skończyło się kilka dni temu, a dzięki ukochanemu Gajowemu po szkole biegało kilkanaście kugucharów. Uczniowie pomagali Hagridowi przez kilkanaście godzin w opiece nad nieznośną gromadką magicznych kociaków, czas ten przyniósł nam niemało salw śmiechu oraz ran po kocich pazurkach.
Dzięki tej pracy domowej powstało kilkadziesiąt znakomitych prac, które zobrazowały nam piękno oraz majestat tych niesamowitych zwierząt. A dla przykładu pokażę Wam pracę jednego z naszych graczy: Carimantir, czyli Karoliny Kitowskiej, jestem pewna, że jej kuguchar swoim wdziękiem dorównuje Krzywołapowi. A Wy chcielibyście mieć takiego kociaka? // Kerra ♥
PS. Pracę możecie podziwiać pod tym postem, a autorce bardzo dziękuję za pozwolenie jej wykorzystania.
Photo
Photo
26.02.2017
2 Photos - View album

Post has attachment
Hejo hej,
Tłusty Czwartek dzień rozpusty!
Każdy wcina pączek tłusty
I nie ważna jest figura,
Kiedy w domu pączków góra
I faworek też być musi,
Swym wyglądem również kusi.
Każdy zjada ile zdoła
I o więcej ciągle woła,
Ja kalorii dziś nie liczę
I Smacznego Wszystkim Życzę. ♥ ♥ ♥
Kochani, dziś poszaleć każdy może i ten duży, i ten mały, więc nie szczędźcie sobie ani trochę gór łakoci i słodkości. Niech na stołach dziś u Was królują lukry, cukry i ciastek całe stosy. W Hogwarcie dziś również to małe święto króluje, nikt bez słodyczy z Wielkiej Sali nie wychodzą, a niektórzy już w odwiedziny do Madame Rosmerty biegną, by miło spędzić ten czas. A Wy już odwiedziliście Miodowe Królestwo? // Kerra ♥
Photo

Post has attachment
Hejo hej ^^
Dziś pogoda niestety chyba nikogo nie rozpieszcza :( Jednak mimo deszczu, mimo burz, mimo słońca oraz pomimo zimna mecze quidditcha zawsze rozgrywają się o czasie, dlatego też śle do was kilka informacji (tak, moja sowa już do was zmierza).
Właśnie 22 lutego 1992 r. rozegrał się historyczny mecz między reprezentacją Gryffindoru a reprezentacją Hufflepuffu, w którym to meczu już po 5 min Harry Potter złapał znicz. Tak, to są wydarzenia z II części książki o naszym bohaterze.
A Wy komu kibicujecie w Lidze Hogwartu? Do końca miesiąca rozegrają się ostatnie mecze fazy finałowej, trzy drużyny walczą o najlepsze miejsce na podium. Zacięta walka, pomimo wyniszczającej wszystkich epidemii grypy, trwa w najlepsze. Kurz bitewny unosi się również na polu Zimowego Pucharu Quidditcha, emocje nadal nie opadają. Ja myślicie, która z reprezentacji wygra w tym sezonie? Jakieś propozycje? // Kerra ♥ (PS. Ja oczywiście swoich faworytów już mam, a Wy?)
Photo

Post has attachment
Hejo hej,
Czy już wiecie co się stało ubiegłej nocy? Nie?! Kochani, już śpieszę Wam o tym opowiedzieć.
Trwoga zapanowała w całej szkole, nikt się tego nie spodziewał. Wieczorem, na trzecim piętrze w pustej sali, stała się niebywała rzecz, ktoś podłożył tam ogień. Uwierzycie?! Niewielki pożar ugasili dzielni uczniowie, którzy szczęśliwym trafem byli w pobliżu. Gromkie oklaski dla nich poproszę!
Plotki i ploteczki krążą już po szkolnych korytarzach, a nawet pojawiło się małe śledztwo prowadzone na własną rękę przez uroczą Ślizgonke.
Ta niedziela, jednak okazała się bardziej emocjonująca niż wszyscy mogliśmy się tego spodziewać.
Jak myślicie, co to będzie? Co to będzie!?
Photo

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Prawda! Przekonajcie się sami, zapraszamy! http://hogwart-rpg.com
Photo

Post has attachment
Gotowi na dzisiejszą lekcje astronomii? Gwiazdy mówią, że coś złego dzieje się w Hogwarcie... Tajemniczy zgon i horda aurorów patrolująca szkolne korytarze nie jest normalnym zjawiskiem. Ciekawe co do powiedzenia na ten temat ma profesor Sinistra...
Animated Photo

Post has attachment

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded