Profile cover photo
Profile photo
Počítačové kurzy
2 followers
2 followers
About
Posts

ONLINE KURZ WORD 2016 JE HOTOVÝ

Dokončil jsem další online kurz - MS Word 2016 pro středně pokročilé. Vzníkl opět ve spolupráci se vzdělávací agenturou VímVíc.cz.
Najdete ho na https://www.vimvic.cz/kurz/ms-word-2016-pro-stredne-pokrocile?p=369. Pokud již ve Wordu něco umíte a chcete se zdokonalit, pak je tento kurz právě pro Vás.
Add a comment...

ROZŠÍŘENÍ NABÍDKY KURZŮ TVORBY WEBOVÝCH STRÁNEK

Do nabídky kurzů tvorby stránek jsem přidal dva nové. Zejména se jedná o kurz Tvorba webu pro začátečníky, který Vás seznámí s celou problematikou komplexně. Naučíte se v něm nejen stránky vytvořit, ale dozvíte se také, jak založit vlastní doménu a webhosting, jak stránky odeslat na internet. A také jak stránky optimalizovat tak, aby je ostatní na internetu snadno nalezli, aby Váš web byl ve vyhledavačích při vyhledávání pokud možno na předních místech.

Pro ty, kdo se nechtějí učit HTML ani kaskádové styly a dávají přednost použití předpřipravených šablon, jsem do nabídky zařadil kurz nejoblíbenějšího redakčního systému WordPress.
Add a comment...

ONLINE KURZ TVORBA WEBU PRO ZAČÁTEČNÍKY JE HOTOVÝ

Ve spolupráci s portálem VímVíc.cz jsem dokončil online kurz Tvorba webu pro začátečníky. Podrobnosti o něm si můžete přečíst na https://www.vimvic.cz/kurz/tvorba-webu-pro-zacatecniky?p=369. Zde je také možno tento kurz zaplatit.
Add a comment...

NOVÉ STRÁNKY FOTOGRAFICKÉHO KROUŽKU

Dne 21. září 2017 začal již třetí ročník fotokoužku v DDM Příbram.

Stále fungují jeho stránky www.hlavin.cz/fotokrouzek.
Najdete na nich nejen veškeré organizační informace, ale především naše fotografie.

Protože ale mám zájem zvýšit aktivitu účastníků, uvedl jsem do provozu stránky http://www.kurzpc.cz/fotokrouzek. Jeho smyslem je umožnit dětem a mládeži, aby mohli vkládat fotografie, články a komentáře sami. Stránky jsou zpracovány ve WordPressu.
Add a comment...

NOVÉ PŘIPOJENÍ K INTERNETU

V rámci neustálého technického vylepšování učebny jsem zřídil mnohem lepší připojení k internetu. Nyní již u mě není žádné omezení co do množství stažených dat, což byl doposud problém mobilního připojení.

Nyní je zde kvalitní bezdrátové připojení, navíc mnohem rychlejší. Wi-Fi je samozřejmostí.

Nové připojení značně usnadní a zkvalitní výuku.
Add a comment...

NOVÉ KURZY MICROSOFT EXCEL

Statisticky největší zájem je jednoznačně a dlouhodobě o kurzy tabulkového procesoru Microsoft Excel. A právem - je to časem prověřená klasika. Proto jsem se rozhodl vyjít vstříc zájemcům a zařadil jsem do nabídky několik kurzů, zaměřených právě jen na Excel.

A nejedná se jen o kurzy pro začátečníky, ale i pro mírně a středně pokročilé. Budu pořádat i školení, zaměřená na jednotlivé oblasti tohoto skvělého programu. Nejzajímavější bude kurz, specializovaný na tvorbu kontingenčních tabulek a vytváření reportů. Což jsou znalosti, nezbytné nejen ve velkých firmách, kde se pracuje s rozsáhlými tabulkami.

To vše se u mě budete moci naučit v nejnovější verzi - MS Excel 2016.

Tyto nové kurzy budou v mé nabídce od června. O podrobnostech Vás budu předem informovat.
Add a comment...

NOVÝ OFFICE 2016, NOVÝ POČÍTAČ

Kancelářský balík programů MS Office v posledních letech přichází přibližně jednou za tři roky v nové verzi. Na tuto skutečnost by mělo reagovat každé školicí středisko. Já jdu samozřejmě s dobou a nezaostávám.
Proto jsem pro účely výuky zakoupil licenci na MS Office 2016. Pokud se chcete naučit pracovat v této nové verzi, pak se přihlašte do kurzu.
Mně osobně se verze 2016 líbí, a nejen jejich vzhled, přináší rovněž další funkcionalitu.
Add a comment...

UČEBNA JE PŘESTĚHOVÁNA

V první polovině června 2016 došlo k přestěhování kanceláře a učebny.
Nyní mě najdete v centru Příbrami, na adrese Gen. R. Tesaříka 136, Příbram I. Jedná se o oranžovou jednopodlažní budovu hned naproti novému vchodu do nemocnice.
Učebna je nyní mnohem lépe dopravně dostupná. Tyto prostory jsou také vhodnější pro výuku, je zde větší klid.
Add a comment...

STĚHOVÁNÍ UČEBNY

Během června 2016 dojde k přestěhování kanceláře a učebny.

Nové prostory, určené pro výuku, budou mnohem lépe dopravně dostupné. Učebna bude v centru Příbrami, nedaleko zastávky městské hromadné dopravy. Zároveň však v tomto místě bude větší klid.
Kancelář a učebna bude na přehledném místě a bude zřetelně označena (což doposud z různých důvodů nebylo možné).
Ke zlepšení dojde tedy ve všech směrech. Přesnou adresu zveřejním ihned po přestěhování.
Add a comment...

Nové stránky fotografického kroužku

Od listopadu probíhá v Domě dětí a mládeže fotografický kroužek. Vytvořil jsem pro něj samostatné stránky www.hlavin.cz/fotokrouzek.
Najdete na nich nejen veškeré organizační informace, ale především naše fotografie.
Pro fotografování jsou samozřejmě důležité i teoretické znalosti. Proto budu na těchto stránkách rovněž zveřejňovat články, které se týkají problematiky, kterou v kroužku probíráme. To znamená vysvětlení důležitých technických pojmů a základní pravidla kompozice obrazu.
Budete si také moci přečíst o činnosti kroužku, co děláme, kam chodíme, co fotografujeme a kam se chystáme.
Děti od 10 let můžete přihlásit kdykoli v průběhu školního roku.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded