Profile cover photo
Profile photo
P.H. Hiper-Glazur. Sp. z o.o.
9 followers
9 followers
About
Posts

Post has attachment
Zajmujemy się profesjonalnym doradztwem inwestycyjnym, zapraszamy do współpracy duże i małe firmy. Obsługujemy rozmaite inwestycje, m.in. centra handlowe, biurowce, pensjonaty, hotele, osiedla mieszkaniowe i restauracje. Świadczymy usługi doradcze i sprzedażowe. Zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy - http://hiperglazur.pl/oferta/obsluga-inwestycji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Budujesz dom? W takim razie na pewno przyda Ci się nasza pomoc. Oferujemy kompleksową pomoc w zakresie dostarczania materiałów budowlanych i wykończeniowych, potrzebnych na całą inwestycję. Znajdziesz u nas: farby dekoracyjne, tynki dekoracyjne, kleje, gładzie, fugi, armaturę, meble łazienkowe oraz grzejniki, lustra i wiele innych - http://hiperglazur.pl/oferta/obsluga-inwestycji/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W związku z nadchodzącymi Świętami Wielkiej Nocy składamy Państwu serdeczne życzenia: zdrowia, szczęścia i smacznego jajka. Niech ten świąteczny czas będzie pełen spokoju, radości i spotkań w rodzinnym gronie. I niech nie opuszcza Państwa wiosenny optymizm. http://hiperglazur.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
W naszej ofercie znajdą Państwo także farby przemysłowe. Stworzą one powłokę ochronną, tam gdzie obiekty narażone są na działanie różnych czynników, takich jak: ogień, wysoka temperatura, woda morska czy ścieranie. Oferujemy szeroki wybór farb, jak również służymy fachowym doradztwem - http://hiperglazur.pl/oferta/farby-przemyslowe/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Prowadzimy współpracę z licznymi architektami i projektantami wnętrz. Właśnie z myślą o nich udostępniliśmy nową przestrzeń do pracy z Klientem w naszym salonie w Szczecinie. Nasza ARCHITEKA składa się z kilkuset wzorów płytek z wielu krajów. Razem z producentami bierzemy udział w organizacji specjalistycznych szkoleń produktowych, wyjazdów do fabryk i rozmaitych cyklicznych eventów. Zapraszamy do współpracy - http://hiperglazur.pl/dla-profesjonalistow/.
Add a comment...

Post has attachment
Oferujemy Państwu największy wybór farb w Szczecinie. Nasze produkty nadają się zarówno do malowania wnętrz, jak i elewacji. Proponujemy farby, lakiery i bejce od najlepszych producentów. Znajdą też Państwo u nas bogaty asortyment narzędzi malarskich. Zapraszamy - http://hiperglazur.pl/oferta/farby-i-dekoracje/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czy wiedzą Państwo, że wszystkie płytki ceramiczne są wypalane? Najczęściej używa się surowców takich jak glina, krzemionki i różnego typu skały. Od temperatury wypalania i doboru materiałów zależy charakter płytki. Najlepsze płytki ceramiczne znajdą Państwo w Hiper-Glazur. Zapraszamy - http://hiperglazur.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Mając na uwadze wygodę Klientów, staramy się, by nasze sklepy usytuowane były w atrakcyjnych lokalizacjach. Z pewnością bez problemu znajdą Państwo nasze punkty w Szczecinie, Stargardzie i Pyrzycach. Dbamy o to, aby w pobliżu każdego salonu Hiper-Glazur znajdował się wygodny i bezpieczny parking. Zachęcamy do odwiedzenia naszych punktów - http://hiperglazur.pl.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
SALON ROKU 2017 - zagłosuj na nasz salon!
W naszych szykach mobilizacja jak w co niektórych klubach partyjnych podczas nocnych głosowań w sejmie :-)
Każdy głos jest tym najważniejszym, dlatego gorąco Państwa zachęcamy i prosimy o oddanie głosu na nasz salon pod poniższym linkiem.
Z góry dziękujmy!!!

http://www.lazienka.pl/forum_branzy_lazienkowej/zachodniopomorskie/316_0/
Łazienka.pl
Łazienka.pl
lazienka.pl
Add a comment...

Post has attachment
Nasze salony posiadają w asortymencie szeroki wybór krajowych, hiszpańskich i włoskich płytek ceramicznych. Znajdą Państwo u nas bogaty wybór płytek zagranicznych producentów, takich jak: Hispania, Ecoceramic, Saloni, Ragno i polskich, np. Paradyż, Tubądzin, Cersanit, Opoczno. Na pewno wśród tysięcy rozmaitych wzorów znajdą Państwo ten wymarzony. Zapraszamy do naszych salonów - http://hiperglazur.pl/.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded