Profile cover photo
Profile photo
Hardware Support s.r.o.
5 followers
5 followers
About
Posts

Post has attachment
81Y9670, REF
IBM HDD 300GB 15K 6GBS SAS SFF HOT SWAP
Photo
Add a comment...

Post has attachment
100x HWIC-4ESW, REF
Cisco HWIC-4ESW, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q, IEEE 802.1x, IEEE 802.3, IEEE 802.3af, IEEE 802.3u, IEEE 802., 10/100Mbps, riadený, L2, 1U
Photo
Add a comment...

Post has attachment
32x SFP-10G-SR, REF
Cisco SFP-10G-SR, SFP+, 10000 Mbit/s, LC, 850 nm, Multi-mode
Photo
Add a comment...

Post has attachment
32x GLC-LH-SMD, REF
Cisco GLC-LH-SMD, 1000 Mbit/s, SFP, LC, IEEE 802.3,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3u, LH,LX, 1000BASE-LX/LH
Photo
Add a comment...

Post has attachment
40x GLC-T, REF
Cisco GLC-T, 1000 Mbit/s, SFP, MiniGBIC, 1000BASE-T, 100 m
Photo
Add a comment...

Post has attachment
3x SRW2048-K9
Small Business Managed Switch SRW2048, switch, Managed, 48 ports
Photo
Add a comment...

Post has attachment
50x Zdroj PC
Vykon : 350 W
Format ATX
Tepelna regulacia otacok
Ucinnost 80%
Konektory pre zakladnu dosku AZX 24-pin, ATX 4-pin Pocet serial ATA 15-pin 2*
Pocet Molex HDD 4-pin 2*
Pocet Molex FDD 4-pin 1*
Veľkosť ventilátora 120 mm
Photo
Add a comment...

Post has attachment
10x Pevný disk 3,5"
Kapacita disku 500 GB (0,5 TB)
Rozhranie interné SATA III
Rýchlosť zapisu 126 MB/s
Vyrovnavacia pamat 32MB
Rychlost otacok HDD 7 200 ot./min.
Max. spotreba 6,8 W
Typická spotreba 6,1 W
Stand-by spotreba (pohotovostana) 0,7 W (700 mW)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
2x ISR4331/K9, REF
Cisco ISR 4331, 100 - 300 Mbps, 3x GE, 2x NIM, 1x ISC, 1x SM, 4x GB Flash Memory, 4x GB DRAM, 1RU, 250W
Photo
Add a comment...

Post has attachment
3x ME-3400-24TS-A, REF
Cisco ME 3400-24TS, Managed, L2/L3, Fast Ethernet (10/100), Full duplex, Rack mounting, 1U
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded