Profile cover photo
Profile photo
Haidy a.s.
3 followers
3 followers
About
Posts

Post has attachment
Přijďte nás navštívit na mezinárodní stavební veletrh FOR ARCH. Posedíte v našem interaktivním obýváku, dáte si kávu u nás v kuchyni a především se dozvíte o moderních možnostech inteligentního bydlení.

Naše dva stánky naleznete v hale č. 4, těšíme se na Vás!
PhotoPhotoPhoto
20.09.17
3 Photos - View album

Post has attachment
Tesla má v oblasti solárních střech v USA nebezpečnou konkurenci. Startup jménem Forward Labs nabízí střechy levněji, rychleji, a navíc s designem, který vizuálně lépe zapadá do architektury domků.

Post has attachment
Stačí pět cenťáků? A zplesniví barák po zateplení?
Státní fond životního prostředí ČR objasňuje mýty týkající se pasivního bydlení.
Pokud chcete šetřit peníze i prostředí, pořiďte si kvalitní zateplení a špičkovou rekuperaci PAUL. http://www.haidy-paul.cz/

Post has attachment
Dobrá zpráva! 🎉 Prodloužili jsme trvání slevy 30+5% u našeho partnera Raiffeisen stavební spořitelna. Výjimečnou slevu na systémy inteligentního řízení domů a domácností můžete získat až do konce roku na http://www.vicedomova.cz/haidy/

Post has attachment
První ročník soutěže CHYTRÁ MĚSTA PRO BUDOUCNOST zná některé své vítěze. V kategorii MODEL SMART CITY zvítězila PRAHA 3.
Inteligentní město neboli Smart City je jedním z konceptů uplatnění principů udržitelného rozvoje. MČ PRAHA 3 přihlásila vyvážený model rozvoje městské části, který jeho principy naplňuje.

http://www.uceeb.cz/tituly-osobnosti-model-smart-city-2017-v-ceske-republice-jsou-znamy
Photo

Post has attachment
Centrum Pasivního Domu si na tento čtvrtek 15. 6. od 10:00 připravilo vzdělávací worskshop pro své členy na velmi zajímavé téma - "Soudničky" aneb anonymní příběhy z aktuální praxe, kde společným jmenovatelem jsou pasivní domy, problémy klientů s členy CPD či naopak.
Photo

Post has attachment
Získejte slevu na náš systém inteligentního řízení domů a domácností díky naší spolupráci s Raiffeisen stavební spořitelna.

Více na: http://www.vicedomova.cz/haidy/

Post has attachment

Post has attachment

Post has attachment
Kdo jste neměl příležitost stavit se na Audio Video Show Praha 2017, zde v článku si můžete prohlédnout fotografie z akce.

http://www.hifi-voice.com/vystavy/audio-video-show-praha/1298-audio-video-show-praha-2017
Photo
Wait while more posts are being loaded