Profile cover photo
Profile photo
HT Solution s.r.o.
Software Solutions for Business IQ
Software Solutions for Business IQ
About
Communities and Collections
Posts

Monitoring výkonu výrobných liniek v ERP eso/es
Spoločnosť SHP Harmanec a.s. úspešne nasadila vo svojom informačnom systéme eso/es monitoring výkonu a rýchlosti jednotlivých výrobných liniek. Jedným z výstupov sú špeciálne grafy aj so štatistickým vyhodnotením rôznych ukazovateľov. Okrem iného, monitoring slúži na kontrolu dodržiavania predpísaného technologického taktu výrobnej linky a hodnotenie jej obsluhy.
Add a comment...

Biznis softvér eso/es má úplne nový moderný B2B modul. Webová aplikácia umožňuje vašim obchodným partnerom pohodlne, jednoducho a rýchlo nakupovať im určené produkty cez Internet. Vo svojich cenách a samozrejme s reálnym stavom na sklade. Nie sú potrebné žiadne dodatočné prepájanie eShopu so základným podnikovým informačným systémom. Aplikáciu prispôsobíme podľa vášho dizajn manuálu.
Add a comment...

V roku 2016 HT Solution získal najviac nových zákazníkov. Medzi nimi napríklad HB Steel, Vijofel, ZSNP Trade, Emineo Industrial či Sberbank Slovensko. Veľa projektov smerovalo aj k vyššej automatizácii procesov u existujúcich zákazníkov. Tržby za produkt eso/es vzrástli o 25%. Tím vývojárov sa posilnil o 60%. Vyvinul eso/Discovery a implementoval eso/es podľa švajčiarskej legislatívy. Ďakujeme všetkým našim zákazníkom.
Add a comment...

Informačný systém v SHP Group oslávil 20 rokov.
Znie to neuveriteľne, ale spoločnosti patriace do skupiny SHP Group používajú produkty eso ako svoj podnikový informačný systém už 20 rokov.
V roku 1994 implementoval SHP Harmanec prvé moduly predchodcu eso/es. Odvtedy sa systém rozšíril na nepoznanie. Čo do technológie, tak i do funkcionality. Pred 20 rokmi to bola technológia na báze uzatvorenej ale veľmi stabilnej platformy OS/400. Po roku 2007 sa eso/400 vymenilo na eso/es postavené na báze javy, trojvrstvové a s tenkým klientom. Teda technológia umožňujúca bezproblémovú prácu skupiny podnikov s centrálnou infraštruktúrou umiestnenou v cloude. Úspešný prechod softvéru do dátového centra sa zrealizoval minulý rok k spokojnosti používateľov.
Spoľahlivé evidovanie údajov bol hlavný cieľ informačného systému pred 20 rokmi. Dnes je v SHP Group téma optimalizácia, vyššia automatizácia a produktivita podniku a to aj vďaka kvalitnému informačnému systému. Schopnosť neustáleho rozvoja systému, ako si ich podnikateľské prostredie vyžaduje, je hlavným dôvodom, prečo systém vo veľkej a úspešnej skupine podnikov dosiahol v IT branži výnimočné výročie.
Add a comment...

Po rýchlych filtroch sa môžu používatelia podnikového informačného systému eso/es tešiť na predikciu textov pri vyplňovaní údajov a vylepšené Ganttove diagramy.
Add a comment...

Podnikový informačný systém eso/es má vylepšené vyhľadávanie údajov.  Používatelia eso/es sa tak môžu tešiť na aktualizáciu svojho softvéru, ktorý im poskytne rýchlejšie a intuitívnejšie vyhľadávanie údajov v ich informačnom systéme.
Add a comment...

Post has attachment
Podnikový informačný systém eso/es má vylepšené plánovacie algoritmy výroby MRP, CRP. 

HT Solution prišlo s novou optimalizovanou verziou plánovacieho algoritmu MRP a CRP vo svojom  ERP eso/es. Po 6 mesačnom spoločnom úsilí sa u zákazníka dosiahli nasledovné zlepšenia KPI ukazovateľov:

1. OTD (On Time Delivery) MTZ, OTD nákupu o 4,37%
2. Priemerná obrátka zásob o 19,48%
3. Priemerný stav zásob za mesiac o 5,61%
4. Výroba podľa priorít o 3,68%
5. Denný sklz o 27,91%
6. Týždenný sklz o 35,54%
7. Obrátka hotovej výroby o 17,39%
8. Obrátka rozpracovanej výroby o 16,46%.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded