Profile cover photo
Profile photo
HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.
26 followers
26 followers
About
HKL Baumaschinen Polska Sp. z o.o.'s posts

Post has attachment
Słoneczna pogoda towarzyszyła dniom otwartym w HKL Baumaschinen Polska, które odbyły się na terenie śląskiego oddziału dnia 15.09.2016 r. Frekwencja i duże zainteresowanie parkiem maszynowym mile nas zaskoczyło jednocześnie pokazując, że tego typu spotkania umożliwiające wspólną wymianę informacji i doświadczeń są bardzo potrzebne. Pokazy nowych modeli maszyn marki Kramer 5095 i Kubota KX018-4 i KX080-4 połączone z konkursami dla operatorów umiliły czwartkowe spotkanie. Dla zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody w postaci modeli maszyn, firmowych koszulek oraz polarów. Swoje nowości w postaci walca do wykopów Bomag 8500 zaprezentowali przedstawiciele importera. Główna nagroda - skoczek Bomag BT65 został rozlosowany spośród wszystkich firm zaproszonych na dni otwarte. Nagroda trafiła do przedsiębiorstwa INSTALMEDIA z Tychów. Gratulujemy i zapraszamy za rok.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
16.09.2016
21 Photos - View album

Post has attachment
W dniu 22.06 2016 w Centrali naszej firmy w Poznaniu odbył się Dzień Klienta w HKL. Było to spotkanie przygotowane dla lokalnych firm z branży budowlanej, usługowej i produkcyjnej, z którymi oddział poznański HKL współpracuje od lat. Na spotkanie przybyli również Klienci, z którymi ta współpraca dopiero się zawiązuje. Swoją obecnością zaszczycili nas również Reprezentanci producentów, którzy dzielili się z Klientami informacjami i swoją wiedzą w zakresie poszczególnych modeli. Była to zatem okazja do porozmawiania na temat produktów nie tylko w aspekcie czysto handlowym, ale również technicznym i eksploatacyjnym.

Podczas wielu rozmów, które tego dnia nabrały szczególnego znaczenia, nasi Goście mogli zapoznać się z historią i pełną ofertą firmy HKL oraz Producentów, których HKL jest przedstawicielem na terenie kraju.

Z pośród maszyn nowych, zaprezentowano:

• minikoparki KUBOTA - producenta maszyn kompaktowych w segmencie 0-8 t,
• ładowarki KRAMER - producenta ładowarek kompaktowych, teleskopowych i z ramieniem Tele,
• lekki sprzęt zagęszczający firmy BOMAG, producenta również ciężkich walców wibracyjnych frezarek i układarek do asfaltu kompaktorów i stabilizatorów gruntu
• innowacyjne i wysokiej jakości maszyny do przecisków firmy Tracto-Technik
• oraz sprężarkę śrubową firmy Comp-Air która należy do największych producentów systemów sprężania powietrza i gazu.
Dodatkową ekspozycję stanowiły przyczepki do transportu lekkich maszyn - VIOLA oraz osprzęt do minikoparek firmy Digga.
Wszystkie prezentowane maszyny znajdują się w ofercie HKL Baumaschinen Polska.

Spotkanie było podzielone na dwie tury przedpołudniową i popołudniową, podczas których oprócz prezentacji firmy HKL i producentów, można było podejść do wybranych maszyn i porozmawiać na ich temat bardziej szczegółowo. W biurze w dziale części Klienci mogli zapoznać się z ofertami części zamiennych oraz nową ofertą olejów FUCHS, zaś o ewentualnych problemach technicznych można było porozmawiać z naszym doświadczonym serwisem. Nie zabrakło również informacji na temat warunków i nowych propozycji wynajmu maszyn, a także szerokiej oferty maszyn używanych.
Spotkanie uatrakcyjnił ogródek z grillem i napojami, zaś niemało radości naszym Gościom dostarczyła zabawa „KUBB w HKL”. Skandynawska gra, która polegała na strąceniu obrońców przeciwnika i następnie króla znajdującego się na środku pola. Gra znalazła wielu chętnych, a forma trochę odmiennej rywalizacji, która wymagała od uczestników precyzyjnych rzutów, wzbudziła gorący doping wśród pozostałych Gości. Oczywiście uczestnicy gry obdarowani zostali nagrodami: nagrodą zwycięzcy bądź niestety nagrodą pocieszenia, ale i tak wszystkim dopisywał wspaniały humor.

Jeszcze raz wszystkim Gościom, którzy odwiedzili nas w Dniu Klienta serdecznie dziękujemy. I do zobaczenia wkrótce ….

HKL BAUMASCHINEN POLSKA
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
27.06.2016
18 Photos - View album

Post has attachment
Zakończyły się największe targi maszyn budowlanych BAUMA 2016 w Monachium.
Impreza jak zawsze przyciągnęła tysiące osób zwiedzających, wystawców, użytkowników i pasjonatów maszyn budowlanych.
Każdy, kto pojawił się na Targach mógł obejrzeć skupioną w jednym miejscu wystawę prezentującą najnowsze maszyny, osprzęt oraz paletę ciekawych rozwiązań technicznych stosowanych w budownictwie oferowaną przez producentów z całego świata. Wystawcy oprócz swoich aktualnych modeli maszyn, zaprezentowali również najnowsze produkty, które na Targach miały swoją premierę.
Impreza jak zawsze okazała się jednym z największych przedsięwzięć w tej dziedzinie, o czym świadczyły tłumy zwiedzających każdego dnia.
Również nasza firma, HKL Baumaschinen, miała swoje tradycyjne stoisko, na którym można było spotkać się i porozmawiać w miłej i spokojnej atmosferze zarówno o szerokiej ofercie usług jaką posiada HKL, jak również o okazyjnej ofercie sprzedaży maszyn używanych.
Była to okazja nie tylko do spotkań czysto biznesowych czy handlowych, ale również okazja do lepszego poznania się, czy nawiązania całkiem nowej współpracy. Wszystkim klientom, którzy podczas trwania targów zaszczycili nas swoją obecnością oraz odwiedzili partnerów handlowych, których produkty HKL ma w swojej ofercie - serdecznie dziękujemy.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Bauma 2016
10 Photos - View album

Post has attachment
Photo

Post has attachment
Na początku maja po raz drugi odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Maszyn Budowlanych, Pojazdów i Sprzętu Specjalistycznego INTERMASZ.

Nasza firma przygotowała kilkuset metrowe stoisko, na którym zostały zaprezentowane maszyny i urządzenia będące w szerokiej ofercie HKL Baumaschinen.

Wystawione zostały najnowsze modele ładowarek kołowych KRAMER ze sztywną ramą i wszystkimi kołami skrętnymi. Odwiedzający stoisko klienci mogli zobaczyć nowe maszyny, w których zamontowane zostały silniki spełniające normy spalinowe 3B. Jako reprezentanta bogatszej wersji ładowarek serii 8 zaprezentowano model 8105 z silnikiem DEUTZ a z maszyn serii 5 urządzenia z zupełnie nowym silnikiem firmy KOHLER, który objęty jest gwarancją 4 lata lub 4000 mtg. W tej odsłonie przedstawiono dwa modele ładowarkę kołową 5095 i ładowarkę z ramieniem teleskopowym model 5085T. Uzupełnieniem maszyn produkowanych przez firmę KRAMER była solidna ładowarka teleskopowa model 3507 podnosząca ładunek o masie 3,5 t na wysokość 7 m.

Na stoisku można było również zobaczyć szeroką gamę mini i midi koparek gąsienicowych firmy KUBOTA wraz z najnowszym modelem ładowarki przegubowej R065. Oprócz konwencjonalnych modeli w klasie minikoparek do 2 t znalazły się maszyny z serii U, (U20 i U55), które mają kabinę obracającą się w obrysie podwozia oraz 8 t midi-koparka KX080-4 – największa produkowana koparka KUBOTA. Wszystkie mini i midi-koparki firmy KUBOTA wyróżnia solidność wykonania, wysoka jakość zastosowanych podzespołów i komponentów oraz komfort i wygoda dla każdego wymagającego użytkownika. Zaprezentowane na targach INTERMASZ maszyny KUBOTA znajdują się w ofercie handlowej firmy HKL Baumschinen, a szeroka gama tych modeli również w ofercie wynajmu naszej firmy. Dzięki temu o niezawodności maszyn KUBOTA klienci mogą się przekonać korzystając z naszych usług wynajmu i użytkując je na każdej praktycznie budowie.

Reprezentantem marki NEW HOLLAND była koparko-ładowarka B100C z silnikiem Tier IV cechująca się wyjątkową wydajnością w swojej klasie, niskimi kosztami eksploatacji oraz niskim zużyciem paliwa. Uzupełnieniem oferty była 14,5 t ładowarka kołowa W170 znajdująca się w parku wynajmu.

Oprócz typowych grup produktowych, uwagę na naszym stoisku przyciągał przygotowany specjalnie na tę okazję ciąg maszyn dla firm instalacyjnych.
Obejmował on standardową minikoparkę KX018-4 na przyczepce zaczepianej do pojazdów, stojak z wybranymi i najbardziej popularnymi KRETAMI tj. maszynami przeciskowymi typu GRUNDOMAT firmy TRACTO-TECHNIK oraz sprężarkę śrubową firmy COMP-AIR model C-42 służącą m.in. do ich napędu.
W ten sposób klienci z firm instalacyjnych, telekomunikacyjnych, gazowych czy energetycznych mogli w pigułce zapoznać się z ofertą niezbędnych i popularnych w ich branży maszyn, wykorzystywanych przy budowie sieci, czy wykonywaniu przyłączy do posesji.
Dodatkowym uzupełnieniem prezentowanych nowych maszyn i szerokiej oferty firmy HKL Baumaschnien było również stoisko z maszynami używanymi, na którym zaprezentowane zostały wybrane modele. Dzięki temu odwiedzający nas goście targowi mogli zapoznać się nie tylko z nowościami, ale również z pozostałymi maszynami, które znajdują się w naszej ofercie.

Podsumowując były to bardzo udane targi, na których stoisko HKL Baumaschinen odwiedziło kilkudziesięciu klientów. Odbyte spotkania i rozmowy zainicjowały ciekawymi projektami handlowymi, pozwoliły poznać nowych klientów, a w stosunku to stałych kontrahentów rozszerzyły dotychczasową współpracę i kontakty handlowe. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy na targach INTERMASZ 2015 zaszczycili nas swoją obecnością.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Intermasz 2015
26 Photos - View album

Post has attachment
W dniach 6-9 maja br. serdecznie zapraszamy na targi Intermasz, które odbędą się w Poznaniu. Podczas imprezy zaprezentujemy między innymi nową serię ładowarek Kramer, która w tym roku sukcesywnie pojawia się na rynku. Wśród nich będzie model 5095, który zostanie pokazany pierwszy raz w Polsce.
Zaprezentujemy również łamane ładowarki marki Kubota, które od tego roku mamy w ofercie oraz minikoparki tego producenta. Pokażemy również koparko-ładowarkę New Holland oraz kilka innych urządzeń z naszej oferty zarówno sprzedażowej jak i wynajmowej. Zapraszamy serdecznie na stoisko nr 17 na placu Marka.
Photo

Post has attachment
Pod koniec października 2014 roku w fabryce w Pfullendorf w południowych Niemczech firma Kramer zaprezentowała najnowsze maszyny z grupy ładowarek kompaktowych i teleskopowych...
 
W imprezie wzięli udział dealerzy oraz zaproszeni klienci z ponad 20 krajów. Również Firma HKL Baumachinen Polska (dealer maszyn Kramer na rynek polski) uczestniczyła w tym wydarzeniu wraz z grupą zaproszonych gości.

Prezentacja i multimedialny pokaz odbyły się na bardzo wysokim poziomie, nie tylko z uwagi na przygotowaną oprawę artystyczną imprezy, ale również dzięki możliwości obejrzenia i sprawdzenia najnowszych maszyn Kramer.

W tych dniach pokazano zupełnie nowe produkty, jak ładowarka teleskopowa 5507, oraz ładowarki będące następcami dotychczasowych serii 50 i 80, o zmienionym oznaczeniu. Przedstawiono zalety wprowadzonych rozwiązań oraz korzyści istotne w okresie eksploatacji, a także pokazano bogatą ofertą osprzętu dodatkowego.

Cała impreza podzielona zostało na dwie części:
Pierwsza część obejmowała pokaz multimedialny maszyn Kramer wraz z częścią bankietową, pokazem sztucznych ogni i biesiadą przy regionalnej muzyce.
Druga część obejmowała prezentację nowych rozwiązań technicznych w poszczególnych modelach, dynamiczny pokaz wybranych maszyn, wykłady tematyczne oraz zwiedzanie fabryki.

Wysoka frekwencja zaproszonych gości i entuzjazm, z jakim spotkała się prezentacja nowych modeli, przekonują, że ładowarki Kramer to bardzo popularne maszyny w wielu branżach, a ich zwrotność, stabilność i możliwość stosowania różnorodnego osprzętu, stawia je w czołówce producentów tego typu maszyn.

Ta wyjątkowa stabilność i zwrotność to efekt konstrukcji maszyny oparty na sztywnej ramie i czterech kołach skrętnych. Nowa seria produkowanych maszyn będzie kontynuacją tego rozwiązania w jeszcze lepszym wydaniu.

Ładowarki Kramer są jedną z pozycji szerokiej oferty firmy HKL Baumaschinen Polska - dealera firmy Kramer na polskim rynku.
Maszyny te ciągle cieszą się dużą popularnością wśród naszych klientów, czego przykładem są podpisane w minionych dniach nowe kontrakty na ich dostawę.

Jesteśmy przekonani, że Kramer to jakość za rozsądną cenę, a poniesiony w momencie zakupu wydatek, rekompensuje się w niskich kosztach eksploatacji.

Dlatego każdego Klienta, zainteresowanego ładowarką Kramer, zapraszamy do naszych oddziałów w całej Polsce.  W ofercie są zarówno maszyny do sprzedaży jak i do wynajmu, zaś wszystkich Użytkowników ładowarek Kramer zapraszamy do skorzystania z naszej oferty serwisowej.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Prezentacja nowych maszyn marki Kramer
25 Photos - View album

Post has attachment
Targi Intermasz dobiegły końca, oto krótkie podsumowanie.

Post has attachment
Pierwszy dzień targów Intermasz za nami, oto kilka zdjęć z naszego stoiska. Zapraszamy w kolejne dni, zwłaszcza, że pogoda sprzyja. Macie wyjątkową okazję zobaczyć nowe minikoparki Kubota, które wzbudzają duże zainteresowanie wśród zwiedzających, a także wśród konkurencji. Zapraszamy na stoisko 16 na placu Marka (teren otwarty), naprzeciwko pawilonu nr 4.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
Intermasz - dzień pierwszy
22 Photos - View album

Post has attachment
Zapraszamy na targi Intermasz 21-24 maja, gdzie będziecie mogli zobaczyć między innymi naszą tegoroczną nowość - minikoparki KUBOTA. Stoisko nr 16, sektor 3, plac Marka. ZAPRASZAMY!
Wait while more posts are being loaded