Profile cover photo
Profile photo
HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty
8 followers
8 followers
About
HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty's interests
HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty's posts

Post has attachment
Przeczytaj i dowiedz się jakie znaczenie ma prawidłowa dieta w trakcie leczenia i po leczeniu raka prostaty oraz jak powinna ona wyglądać. Zapraszamy do lektury!


Post has attachment
Miło nam poinformować, że HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty zostało wyróżnione międzynarodowym certyfikatem jakości Zephyr Surgical Implants!

Post has attachment
Konsultacja dietetyczna to nasza nowa usługa w HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
http://hifu.pl/konsultacje-specjalistyczne/konsultacja-dietetyczna/
Photo

Post has attachment
Miło nam poinformować, że do Zespołu Medycznego HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty dołączyła dietetyk mgr Żaneta Szczęsna. Zapraszamy do zapoznania się z jej biogramem.


Post has attachment
Zapraszamy do zapoznania się z kulisami naszego nowego filmu "Testymonial Pacjenta"!

Post has attachment
Nowotwór złośliwy prostaty jest poważną chorobą, której nie można lekceważyć. Wszystkie etapy diagnostyki i leczenia powinny odbywać się pod nadzorem lekarza specjalisty urologa. Warto pamiętać także o profilaktyce nowotworowej, panowie po 40 lub 45 roku życia powinni raz w roku wykonać badanie PSA.

Post has attachment
Do najczęstszych skutków po prostatektomii należą problemy z trzymaniem moczu, które są spowodowane przez zaburzenia pracy mięśni dna miednicy oraz uszkodzenie zwieracza zewnętrznego cewki. Rehabilitacja po usunięciu raka prostaty, przez wielu urologów uważana jest za kolejny etap leczenia nowotworowego, ponieważ dzięki niej pacjenci mogą być w stanie wrócić do pełnej sprawności.

Post has attachment
Jedną z metod leczenia raka prostaty jest radykalna prostatektomia. Dość powszechnym problemem jest nietrzymanie moczu po zabiegu usunięcia prostaty. Dzięki rehabilitacji mięśni dna miednicy pacjenci mogą być w stanie powrócić do pełnej sprawności trzymania moczu.

Post has attachment
Czym jest rehabilitacja po prostatektomii, czyli zabiegu polegającym na usunięciu prostaty? Jakie są korzyści rehabilitacji po zabiegowej? Przeczytaj i dowiedz się jaki program rehabilitacyjno-wypoczynkowy oferuje HIFU CLINIC Centrum Leczenia Raka Prostaty.


Post has attachment
Zapraszamy do lektury artykułu w NEWSWEEK Zdrowie "Męski problem czyli kłopoty z prostatą"
http://hifu.pl/wp-content/uploads/2016/12/urologia.pdf
Photo
Wait while more posts are being loaded