Shared publicly  - 
 
Dostałem kilka maili od zaniepokojonych użytkowników serwisów i usług o2 że nic nie działa - i faktycznie portal jakby nie domagał. +Michał Brański - to jakaś awaria?
Translate
1
Radek Zaleski's profile photoRadek Szwarc's profile photoTomasz Smykowski's profile photoMaksymilian Szczepaniak's profile photo
40 comments
 
Zgadza się od paru godzin mam problemy z Poczta i główny portal o2 też nie działa
 
o2 to ten tabloidowy portal, z ktorego nikt nie korzysta?:>
 
Coś chyba poprawiali bo o dziwo autoryzacje mi przeszły, które czekały od lutego.
 
tak btw, zwracanie się z mailami przez "zaniepokojonych użytkowników" o2.pl (ROTFL) akurat do hazana, jest dosyć zabawne ;]
 
Tak, coś tam chyba padło i podnosili/podnoszą. Podobno na prostej drodze, ale nie obserwuję tego na bieżąco z Mazur.
 
+Radek Zaleski Faktycznie wejście na ich stronę grozi "powikłaniami" ale muszą mieć odbiorców, bo inaczej już by znikli z netu.
 
to nie brzmi jak wyssane z palca, to brzmi jak "nie śpi, bo trzyma kredens" ;)
 
Ja też miałem paru pytających więc Grzegorz nie jest wyjątkiem.
 
O no proszę, dzisiał też wrzuta.pl nie działała... w sumie odtwarzanie muzyki nadal mi nie działało jakies 2 godziny temu
 
ah te w pelni satysfakcjonujace i poparte argumentami komentarze "wrzuta to syf.."
Ja osobiscie nie korzystam, ale nie latam gdzie popadnie i nie pisze ze a) lady zgaga to syf i zdzira,
b) dupelek to shi(F)tung
c) wrzuta to syf
d) dupa to ..
e) ... (tu wstaw nazwe portawlum strony www,uslugi, osoby, zespolu itd.) to ... (tu wstaw ulubione badz mniej ulubione slowo pejoratywne).

cos nie dzialalo, komus bylo przykro ze nie moze sie polaczyc z usluga, z ktorej korzysta wiec byl zaniepokojony/zdziwiony/ciekawy co sie dzieje. Kazdy z uzyszkodnikow tak kiedys mial i ja to rozumiem.

Jesli nie masz nic do powiedzenia to moze lepiej nic nie mow. Tu nikt nie punktuje ilosci komentarzy

p.s. PIERWSZY!
 
I nikt nie oczekuje po dowcipnej, luznej i przekornej wymianie wypowiedzi pojawienia sie ciezkiej husarii z orezem netykiety ppd pachą... Przeczytaj caly wątek, policz do 10, i moze ci przejdzie :)
 
+Krzysztof Wojdan pewnie. ale ja nie żartowałem z o2.pl. ja żartowałem z jego krytykantów. jak się okazuje, gdy pada, to masa ludzi nagle nie ma co robić w sieci. również geeków.
 
@Maksymilian A czemu Ci się nie podoba? Mnie odpowiada.
 
Ciągle się zawiesza, nie ma dnia żeby chodził ten serwis jak powinien, no i wkurzające są te reklamy:)
 
Maksymilian, to chyba kwestia grupy wiekowej i innych opcji targetowania ;) wchodzisz tam gdzie Ci pasuje i tyle, wtedy ogladasz inne reklamy lub ich nie ogladasz ;)
 
@Maksymilian Szczepaniak Polecam Adblock do reklam, mnie nie zawiesza się z kolei chociaż czasem playlista blokuje sie i nie gra daej trzeba odswiezac. O to Ci chodzi?
Add a comment...