Profile cover photo
Profile photo
Grzegorz Ławniczek
26 followers -
SEO pozycjoner, fotografia, hosting, domeny. MIG hosting - tworzenie stron www, obsługa internetowa firm, wiersze, muzyka, fotografia
SEO pozycjoner, fotografia, hosting, domeny. MIG hosting - tworzenie stron www, obsługa internetowa firm, wiersze, muzyka, fotografia

26 followers
About
Posts

Post has attachment
Polskie kwiaty polne
PhotoPhotoPhoto
01.10.2017
3 Photos - View album

Post has attachment
wild flowers Nikon D80, 50mm
Kwiaty polne - zapraszam do komentowania
https://www.instagram.com/seopoland/
http://www.fotojura.pl
Photo

Post has attachment
Obsługa prawna firm i osób prywatnych w Częstochowie.

By zapewnić bezpieczeństwo prawne klientom koncentrujemy się na specyfice prowadzonej przez nich działalności gospodarczej i rozpoznaniu jej potrzeb. Zapewniamy kompleksowe doradztwo prawne grupom kapitałowym, spółkom, fundacjom i indywidualnym przedsiębiorcom. Jesteśmy przygotowani do świadczenia bieżącej obsługi prawnej jednostek samorządu terytorialnego. Prawo administracyjne, windykacja, nieruchomości, prawo pracy i wiele więcej oferuje Kancelaria adwokacka w Częstochowie http://www.jagiellosmolarek.pl/

Post has attachment
Kwiaty polne, more photos: https://www.instagram.com/seopoland/
Photo

Post has attachment
Kwiaty polne
Photo

Post has attachment
Balustrady Poznań i okolica

Dziś w naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno klasyczne balustrady wykonane z drewna, ale również bardziej nowoczesne rozwiązania takie jak połączenie drewna ze stalą czy samą stal. Ogromnym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się również balustrady wykonane w całości ze szkła. Taki wariant dzięki swej pełnej transparentności sprawia że oprócz bezpieczeństwa nasza balustrada nie przytłacza naszego wnętrza i można ją łączyć niemal z każdą kolorystyką wnętrza.

Co nadaje naszym pomieszczenią ponad czasowy wygląd. A zastosowanie takiego rozwiązania na zewnątrz sprawi że nasza balustrada osłoni nas od wiatru, deszczu czy śniegu.

Pracownia Schodów Artur Pawlak z Poznania - tel. 792 456 906

Jesteśmy przedsiębiorstwem z ponad 20 letnim doświadczeniem na rynku zarówno naszym lokalnym tj. Poznań i jego okolice jak również zagranicznym. Zamiłowanie do stolarstwa przekazywane jest w naszej firmie z pokolenie na pokolenie co sprawia, że tak dobrze rozumiemy potrzeby naszych obecnych i przyszłych klientów niezależnie od ich wieku.

http://schodypawlak.pl/O-firmie.htmlx

Post has attachment
Podologia Poznań
Policealna Szkoła Kosmetyczna Akademia Zdrowia i Urody mają zaszczyt przedstawić Państwu nowy kierunek: "Podologia i specjalistyczna pielęgnacja stóp".
Ze względu na coraz większe zapotrzebowanie i świadomość ludzi dbających o swoje stopy, osoby pecjalizujące się w podologii są coraz częściej poszukiwane na rynku pracy, jako specjaliści i fachowcy od problemów związanych ze stopami np. stopa cukrzycowa, popękane pięty, wrastające paznokcie, odciski i modzele, ubytki w płytce paznokciowej, stany grzybicze. Podolog uważany jest za „lekarza” od stóp i często dzięki jego pomocy i wiedzy możliwe jest uniknięcie przez pacjenta bolesnych zabiegów oraz długotrwałej rekonwalescencji.
Tryb nauczania: Nauka trwa 10 miesięcy (200 godzin szkoleniowych).
więcej na: http://aziu.com.pl/szkola/podologia-poznan/

Post has attachment
http://www.chatkapatki.pl/ Chatka Patki to wspaniały blog kulinarno-fotograficzny. Wiele bardzo smacznych przepisów i unikatowych zdjęć z wycieczek po Europie autorki bloga - Ewy...

Tworzenie stron www Częstochowa, Katowice, Wrocław, Poznań i inne miasta - serwisy firmowe, blogi, strony wizytówki, sklepy internetowe. Profesjonalna grafika. Współpracujemy z zawodowych fotografem produktowym. Już na etapie projektowania struktury strony internetowej i jej treści należy brać pod uwagę przyszłe pozycjonowanie. Pomoc w doborze domeny, hostingu, treści strony, fraz do pozycjonowania SEO, stworzenia fan page, skrzynek pocztowych. Pełna obsługa firmy w Internecie. Wieloletnia współpraca. Zapraszam do kontaktu emailowego!

Post has attachment
PhotoPhotoPhoto
30.08.2017
3 Photos - View album
Wait while more posts are being loaded