Profile cover photo
Profile photo
Grupa ODiTK
8 followers
8 followers
About
Posts

Post has attachment
Jak przygotować siebie i pracownika do procesu coachingu, aby zakończył się on sukcesem? I co robić w przypadku, kiedy to nie brak umiejętności jest problemem, ale niewłaściwe nastawienie? O tym, jak dobrze wykorzystać coaching w pracy z zespołem powiedzą nasi doświadczeni trenerzy i coachowie.
https://oditk.pl/pl/oferta/szkolenia-otwarte/praktyczne-zastosowanie-coachingu-w-pracy-menedzera/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Korupcja kojarzy się z niedozwolonymi działaniami w kręgach politycznych i na szczytach władzy. Nasz ekspert Jacek Węsierski zwraca uwagę na fakt, że zjawisko to występuje także w firmach prywatnych. Konsekwencją łapówkarstwa w biznesie może być kara wymierzona przez sąd.
https://oditk.pl/pl/wiedza/artykul/zobacz/korupcja-w-biznesie-wykladnia-prawna/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Rozwiązania IT stosowane są w coraz większej liczbie branż. W Waszej zapewne też. Jak sprawnie zarządzać takimi produktami i usługami? Warto wziąć przykład ze specjalistów z Toyoty. A dokładniej – wykorzystać podejście Lean IT, oparte o koncepcję produkcyjną Toyota Production System. Jak? Dowiecie się podczas szkolenia. Uwaga – będzie dużo praktycznych zadań! To szkolenie, którego nie da się przesiedzieć.

https://oditk.pl/pl/oferta/szkolenia-otwarte/lean-it/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Czas na kolejne webinarium z naszym ekspertem. Tym razem zajmiemy się zmianą. Jak ją inicjować i ustalić właściwy kierunek, jak funkcjonować w firmie po jej wprowadzeniu i jak odbudować zaangażowanie zespołu, gdy zmiana stała się faktem – powie Danuta Dunajska, licencjonowany facylitator N.E.W.S ™.
https://oditk.pl/pl/oferta/aktualnosc/zobacz/webinarium-grupy-oditk-chaos-kontrolowany-szansa-na-zmiane/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nie pytaj, kim masz być jako lider. Zapytaj, co jako lider masz robić! Zapraszamy na szkolenie, na którym znajdziecie odpowiedź na to drugie pytanie. Poznacie podstawowe bariery wzrostu zespołu i nauczycie się nawigować w trudnej rzeczywistości biznesowej. Wszystko w oparciu o międzynarodową metodologię N.E.W.S®.
https://oditk.pl/pl/oferta/szkolenia-otwarte/newsr-manager-as-a-team-navigator-praktyczne-przywodztwo/
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jacek Bastian, szef Działu Sprzedaży Grupy ODiTK, przebiegł we wrześniu ponad 300 km w ramach ekstremalnego biegu Tor de Geants we włoskich Alpach. Chcecie wiedzieć, jak było na trasie tego górskiego ultramaratonu i jakie refleksje miał Jacek po jego ukończeniu? Oto relacja z pierwszej ręki.
Add a comment...

Post has attachment
Dziś Światowy Dzień Zwierząt. Pamiętajmy o zwierzętach, które w schroniskach czekają na adopcję. Podopiecznym schroniska Promyk w Gdańsku podarowaliśmy ciepłe polarowe koce do wyściełania bud i legowisk. Idą chłody, mamy więc nadzieję, że koce przydadzą się zwierzętom. To jednak kropla w morzu potrzeb schroniska. Dlatego Was także zachęcamy do pomocy schroniskowym zwierzętom i ich opiekunom. I trzymamy kciuki za nowe domy, w których każdy pies i kot będzie miał kocyk do swojej wyłącznej dyspozycji. :)
Photo
Add a comment...

Post has attachment
XXIV Kongres Controllerów już za nami. Dziękujemy za 3 dni inspirujących spotkań i rozmów. Do zobaczenia w przyszłym roku!
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
03.10.2016
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Jak zmotywować się do efektywnej pracy przez dany okres czasu, nie dać się rozpraszaczom i skończyć zadanie, zanim czas upłynie? Pomoże Wam w tym technika Pomodoro. Nazwa pochodzi od kuchennego minutnika w kształcie pomidora, którego używał jej twórca, Francesco Cirillo.

Jak to działa? Robicie listę zadań, np. na kartce. Ustawiacie minutnik lub stoper na 25 minut. Czas start! Robicie pierwsze zadanie z listy i tyko to, nic innego. Po upływie czasu macie 5 minut przerwy. Potem znów pracujecie przez 25 minut nad kolejnym zadaniem. Większe zadania dzielicie na parę „pomidorów”. Po kilku robicie dłuższą przerwę, np. 30 minut.

Na początku poznawania metody warto planować sobie 1-2 pomidory w ciągu dnia. To czas naprawdę intensywnej pracy. W miarę poznawania techniki można liczbę pomidorów zwiększać. Co myślicie o takim sposobie realizacji zadań?
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Klasyk w naszym portfolio szkoleń. :) Trzy dni warsztatów, praktyczne narzędzia i przejście przez cztery kolejne fazy zarządzania projektem wg IPMA. Jak zawsze, praca na realnych przypadkach, związanych z branżami, w których działają uczestnicy. Do tego znakomici prowadzący. Na wrześniowy termin wszystkie miejsca już zarezerwowane, ale zapraszamy w październiku.
https://oditk.pl/pl/oferta/szkolenia-otwarte/metodyka-zarzadzania-projektami/
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded