Profile cover photo
Profile photo
Grodex
25 followers -
Stawiamy na jakość od lat.
Stawiamy na jakość od lat.

25 followers
About
Posts

Post has attachment
Orzech Amerykański w ostatnich miesiącach stale cieszy się rosnącą popularnością: jego nieprzemijające piękno, bogaty rysunek oraz legendarna trwałość zjednuje sobie nowych zwolenników każdego dnia. Efekt końcowy, jaki pozwala uzyskać na podłodze, niezależnie od tego czy w wykończeniu lakierowanym, czy olejowanym, naszym zdaniem niezmiennie urzeka - sami zdecydujcie, czy jest tak rzeczywiście :) http://ow.ly/i/nWexF http://ow.ly/i/nWewk http://ow.ly/i/nWex2 http://ow.ly/i/nWeye http://ow.ly/i/nWezj
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Radość z projektów realizowanych pod okiem architekta jest tym większa, że mamy rzadką okazję obserwować proces tworzenia formy zamkniętej i przekonujemy się, w jaki sposób wybrana przez Inwestora podłoga wpisze się w ostateczny kształt wnętrza. Tym razem dzielimy się zdjęciami z apartamentu przy ul. Przemysłowej w Krakowie, w którym p. Karolina Sorotiuk surowy charakter wnętrza przełamała ciepłą, dębową podłogą produkcji Maderas. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2016-02-29
10 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Żarty się skończyły... przecież to już praktycznie Święta! Niech będą piękne, radosne, pogodne.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Oszczędne, geometryczne formy, urzekająca prostota i rytm narzucany przez wciągającą, apetyczną jodełkę francuską... Zrealizowany w Moskwie projekt INT2 Architecture 02 zdecydowanie rozjaśnia pochmurny poranek! Źródło: houseidea
‪#‎jodełkafrancuska‬
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-21
4 Photos - View album

Post has attachment
Spektakularna przebudowa Biblioteki Publicznej Miasta Warszawy dobiegła końca, a my z nieskrywaną radością dzielimy się z Wami naszą dumą z wykonania w nowym gmachu ponad 1300 m² podłóg Maderas. 
Zmodernizowany gmach wita czytelników obszernym dziedzińcem zadaszonym szklanym dachem, który jeszcze niedawno był oficyną kamienicy. Dziedziniec pełni zarazem funkcję recepcji oraz obszaru rekreacji i kameralnych spotkań (nie tylko z książką) w cieniu największej w Polsce "żywej zielonej ściany", a z niego różne trakty wiodą do czytelni na trzech poziomach. 
Na podłogach zagościła klasyczna niezawodna deska dębowa w klasie rustykalnej. 
Mieszkańcom stolicy gratulujemy nowej starej biblioteki a nam wszystkim życzymy jak największej liczby tak udanych projektów.

+MADERAS Producent Stylowych Podłóg Drewnianych 

zdjęcia w galerii: fotografie z przebiegu prac: http://www.koszykowa.pl/; galeria gotowych wnętrz: zdjęcia własne Grodex.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-10-07
13 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Popołudniowy relaks na tarasie... a co pod stopami? na co postawilibyście: naturalne drewno czy  bezobsługowy kompozyt?
-
votes visible to Public
Poll option image
83%
drewno
83%
Poll option image
17%
kompozyt
17%

Post has attachment
Sezon tarasowy już rozpoczęty! Wszystkim, którzy planują wykończenie ogrodu lub balkonu polecamy nową odsłonę naszego serwisu internetowego, dzięki któremu sprawnie i szybko zaplanujecie swój taras, znajdziecie wszelkie niezbędne informacje i sporą dawkę inspiracji! Zajrzyjcie i przekonajcie się sami :)
http://www.deskatarasowa.com/

Post has attachment
Dziś Dzień Pozytywnego Myślenia oraz Dzień Handlowca, postanowiliśmy zatem dać Wam nowe powody do pozytywnego myślenia o naszych handlowcach :) 

Lita podłoga dębowa w przebojowej cenie 99 zł/m2 już czeka na Was w naszym salonie przy Zakopiańskiej 56! Deska jest dostępna w dziesięciu kolorach, wykończona olejem który w naturalny sposób zabezpiecza drewno i  podkreśla jego rysunek. Niezrównana jakość w doskonałej cenie,  bezproblemowy montaż, zachwycający efekt oraz nieuciążliwa pielęgnacja… czy któreś z Waszych życzeń pominęliśmy? :) Zapraszamy!
PhotoPhotoPhotoPhoto
2015-02-02
4 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Klasyczne wzory podłóg zdecydowanie wracają do łask. Dziś pochylamy się nad jodełką francuską. Jeśli określenia herringbone czy chevron nic Wam nie mówią, zapraszamy do lektury :-)
http://grodex.net/aktualnosci/jodelka_francuska._renesans_klasycznych_wzorow._d6093_pol.html
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za oknem pogoda "barowa", więc zapraszamy na tematyczny spacer szlakiem naszych krakowskich realizacji... tym razem zajrzymy do restauracji La Campana, w której wykonaliśmy demontaż i kompletną renowację schodów drewnianych. 
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
2015-01-22
5 Photos - View album
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded