Profile cover photo
Profile photo
Systemy Komputerowe GregCom
About
Posts

Post has attachment
O naszych wysokich kwalifikacjach świadczą liczne certyfikaty zamieszczone na naszej stronie internetowej. Certyfikaty Microsoft, Novell, Intel, CISCO, Audytora Wewnętrznego, Bezpieczeństwa, a także autoryzacje i podziękowania – ze wszystkimi dokumentami mogą zapoznać się Państwo pod adresem: http://www.gregcom.pl/certyfikaty.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą serwisu laptopów, obsługą informatyczną lub projektowaniem stron internetowych, warto zgłosić się do nas. Oferujemy profesjonalną pomoc, bazując na naszym doświadczeniu, wiedzy i zaangażowaniu w wykonywaną pracę. Zapraszamy do nas: http://www.gregcom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Umiejętności, doświadczenie i zdobyta wiedza – to nasze główne atuty. Dzięki nim oferujemy sprawną i efektywną pomoc, a Państwo nie muszą się martwić o swój komputer. Zapraszamy do współpracy Klientów ze Świerklanowa i okolic. Dane teleadresowe do naszej firmy znajdują się pod adresem: http://www.gregcom.pl/contacts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serwis laptopów, to jeden z segmentów oferty GregCom, cieszący się popularnością. Przez lata działalności obsłużyliśmy niezliczoną liczbę różnorodnych modeli laptopów, dzięki czemu wiemy, co robić nawet w przypadku mniej popularnych urządzeń: http://www.gregcom.pl/usugi/serwis-laptopow.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Serwis sprzętu komputerowego GregCom zlokalizowane jest w Świerklanach, przy ulicy Jankowickiej 20. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą usług naszej firmy, a w razie pytań do kontaktu. Opierając się na naszym doświadczeniu i wiedzy służymy Państwu profesjonalnym doradztwem. Wszelkie dane teleadresowe znajdą Państwo na stronie: http://www.gregcom.pl/contacts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasza firma, dzięki profesjonalizmowi, rzetelności i wysokiej jakości świadczonych usług została nagrodzona certyfikatami „Terminowa firma” i „Rzetelna firma”. O naszych umiejętnościach i kompetencjach świadczy również szerokie grono stałych Klientów, którzy również doceniają naszą pracę. Jeśli chcą Państwo zapoznać się z naszą firmą, zapraszamy na stronę: http://www.gregcom.pl/.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
O jakości świadczonych przez nas napraw komputerowych świadczą usatysfakcjonowani Klienci, którzy ponownie korzystają z naszego doświadczenia i wiedzy. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza działalność jak najlepiej odpowiadała na oczekiwania i potrzeby Klientów, dlatego też stworzyliśmy Centrum Serwisów Laptopów. W jego ramach wykonujemy naprawy pogwarancyjne i serwisowe w krótkim czasie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą: http://www.gregcom.pl/usugi.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Obok usług z zakresu szeroko pojętego serwisu komputerów, naszym Klientom oferujemy również usługę outsourcingu informatycznego. Szerokie grono zadowolonych i stałych Klientów, z którymi nawiązaliśmy współpracę świadczy o naszym profesjonalizmie. Jeśli chcą Państwo powierzyć swój komputer firmie godnej zaufania, zapraszamy do nas: http://www.gregcom.pl/contacts.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jednym z mocniejszych punktów naszej specjalistycznej oferty, jest obsługa informatyczna dla firm. W ramach usług z tego zakresu, zapewnimy Państwa firmie prawidłowe działanie zasobów informatycznych, poprzez bieżący nadzór działania całego systemu. Bardziej szczegółowe informacje o usłudze outsourcingu informatycznego, uzyskają Państwo pod adresem: http://www.gregcom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=48&Itemid=62.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Jedną z głównych domen naszej działalności jest profesjonalny serwis laptopów. Świadczymy kompleksowe usługi naprawcze, nie ograniczając się jedynie do wymiany uszkodzonych podzespołów. Zajmujemy się także naprawą monitorów, kart graficznych, płyt głównych, komputerów stacjonarnych itp. Szczegółowy wykaz czynności związanych z tą ofertą, znajdą Państwo na stronie: http://www.gregcom.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=46&Itemid=59.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded