Profile

Cover photo
Graphcom Poznań
28 followers|68,434 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
COMARCH RETAIL POS - NOWOCZESNY PUNKT SPRZEDAŻY

Stanowisko sprzedaży to nie tylko punkt, w którym finalizowany jest zakup towaru. W dobie koncentracji na potrzebach klienta, organizacja stanowiska POS to istotny element wizerunku firmy.

System Comarch Retail POS został zaprojektowany specjalnie do obsługi sklepów detalicznych, a wraz z Comarch ERP Altum tworzą pełne rozwiązanie do zarządzania firmą handlową.
Dlaczego warto wprowadzić Comarch Retail POS do Twojego sklepu?

* Comarch Retail POS jest to łatwy program do obsługi sprzedaży – sprzedawcy szybko się go uczą, dzięki czytelnemu interfejsowi.
* Współpracuje z Comarch ERP Altum – na bieżąco masz dostęp do stanów magazynowych.
* Działa w trybie offline - aplikacja Comarch Retail POS zapisuje wszystkie zadania lokalnie i wysyła je od razu gdy połączenie z Internetem zostaje przywrócone.
* Działa wydajnie nawet przy jednoczesnej pracy wielu urządzeń POS z centralą – program wysyła małe paczki danych do centrali, co usprawnia proces przesyłania.

Comarch Retail POS został wyposażony m.in. w takie funkcjonalności jak:

* Wystawianie dokumentów: paragon, faktura
* Przyjmowanie reklamacji
* Przyjmowanie zwrotów z wykorzystaniem korekt paragonów lub faktur
* Przyjmowanie towarów do sklepu poprzez obsługę dokumentów MM-, MM+
* Przesuwanie towarów pomiędzy sklepami
* Przyjmowanie kasy wraz z obsługą dokumentów KP, KW
* Możliwość pracy wielu operatorów w jednym punkcie sprzedaży poprzez możliwość przypisania pracownika do transakcji
* Podpowiadanie pracownikom artykułów powiązanych
* Możliwość podglądu stanów magazynowych towarów dostępnych w innych oddziałach.

Podczas wystawiania nowego dokumentu w każdej chwili użytkownik może przełączyć się pomiędzy paragonem a fakturą. Dzięki temu, nawet pod koniec procesu sprzedaży, sprzedawca zmienia typ dokumentu na zgodny z oczekiwaniem klienta. Ponadto, użytkownik aplikacji, dodając kolejny produkt na dokument, posiada informację o artykułach powiązanych z danym towarem. Takie artykuły wyświetlane są na bieżąco dla każdego dodawanego produktu, przypominając sprzedawcy np. o promocjach, czy też ważnych powiązanych akcesoriach.

Comarch Retail POS to rozwiązanie, które w pełni odpowiada na nowe trendy w branży retail: jest aplikacją lekką pod względem technologicznym, szybką w działaniu, prostą w korzystaniu, a przede wszystkim przyjazną i użyteczną dla klienta.
W ostatnim czasie Comarch udostępnił aplikację Comarch Retail mPOS, czyli możliwość pracy na urządzeniach typu tablet, działających na platformie Android.

Graphcom z sukcesem wdraża rozwiązania typu Comarch ERP Altum oraz aplikacje wspierające, m.in. Comarch Retail POS. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/comarch-retail-pos-nowoczesny-punkt-sprzedazy
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
WIĘKSZY STANDARD BHP DZIĘKI DOFINANSOWANIU Z ZUS!

Twoi pracownicy narażeni są na nadmierny hałas lub duże zapylenie powietrza? A może pracują na wysokościach lub przenoszą ciężkie ładunki obciążając przy tym układ mięśniowo-szkieletowy?
Specyfika prowadzonej przez Ciebie działalności wymaga inwestycji w zwiększenie bezpieczeństwa pracy? Skorzystaj z dofinansowania z ZUS!

Dofinansowanie z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, kierowane jest do wszystkich przedsiębiorstw, regularnie odprowadzających składki do ZUS. Wsparciem objęte mogą zostać, wszystkie projekty służące poprawie bezpieczeństwa pracy. Projekty te mogą mieć zarówno charakter inwestycyjny, jak i doradczy. W ramach dofinansowania, sfinansować można między innymi zakup i instalację:

* wózków jezdniowych podnośnikowych innych urządzeń samojezdnych;
* ręcznych wózków paletowych, magazynowych, platformowych dwunożycowych, wciągników i żurawików;
* podestów stacjonarnych i ruchomych oraz rusztowań;
* wentylacji ogólnej nawiewno-wywiewnej;
* systemu urządzeń oczyszczających i uzdatniających powietrze (np.: filtrów, filtropochłaniaczy, itp.);
* wymianę oświetlenia np. na hali produkcyjnej;


Ostateczna wysokość dofinansowania zależeć będzie od wielkości przedsiębiorstwa oraz rodzaju projektu, który otrzymać ma dofinansowanie. Najwięcej zyskać mogą przedsiębiorstwa, zatrudniające mniej niż 10 pracowników. Maksymalna wysokość dotacji dla tych firm, wynosić będzie 100 tys. zł, co stanowi aż 90% wydatków kwalifikowanych. Wraz ze wzrostem liczby zatrudnianych pracowników, wzrasta również maksymalna kwota dofinansowania. Małe przedsiębiorstwa mogą ubiegać się o dopłatę w wysokości do 150 tys., natomiast duże podmioty otrzymać mogą dofinansowanie nawet na poziomie 400 tys. zł!

Graphcom poleca spółkę Supra Serwis, która wspiera klientów we wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez złożenie wniosku o płatność i zamknięcie całego procesu dofinansowania. Projekty naszych klientów zostały profesjonalnie rozliczone. Tylko z POIG, działanie 8.2, klientom Supra Serwis przyznano w sumie ponad 9.000.000 zł dofinansowania.

Nie zwlekaj już dziś skontaktuj się z naszym doradcą i dowiedz się jakie szanse na dofinansowanie

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/wiekszy-standard-bhp-dzieki-dofinansowaniu-z-zus
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
DOFINANSOWANIE DLA PODMIOTÓW PUBLICZNYCH

Od września do 30 listopada trwa nabór wniosków na dofinansowanie dla publicznych placówek medycznych! Wdrażaj nowoczesne rozwiązania i ciesz się zadowoleniem pacjentów!

żródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/skad-brac-srodki-na-e-zdrowie
 ·  Translate
skuteczne ulepszanie procesów biznesowych przedsiębiorstw z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, zachowując jednocześnie najniższe koszty własne
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Kiedy Kompania Piwowarska i Comarch rozpoczynały swój projekt, e-fakturowy rynek był jeszcze słabo rozwinięty, lecz dzięki technologii udało się wypracować innowacyjne i efektywne biznesowo rozwiązania. Jakie korzyści można odnieść wprowadzając e-faktury?

Dowiedz się więcej: http://graphcom.pl/aktualnosci/kompania-piwo warska-przekonaj-sie-dlaczego-warto-wprowadzic-e-faktury
 ·  Translate
skuteczne ulepszanie procesów biznesowych przedsiębiorstw z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, zachowując jednocześnie najniższe koszty własne
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Rozszerz swojego XL'a!

Dodatki funkcjonalne do systemu Comarch ERP XL
Posiadasz system Comarch ERP XL? Potrzebujesz dodatkowych, niestandardowych narzędzi wspomagających pracę systemu? Zgłoś się do Graphcom!

Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu narzędzi autorskich oraz ich integracji z wdrażanymi systemami, przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy przedsiębiorstw z różnych branż. Przykładowe autorskie narzędzia Graphcom, kompatybilne z systemem Comarch ERP XL, to m.in.:

narzędzie do Obiegu Dokumentów
narzędzie do Rejestracji Operacji Produkcyjnych
narzędzie do Obsługi Reklamacji
narzędzie do Konfiguracji Produktu
narzędzie do Komunikacji z Firmami Spedycyjnymi
narzędzie do Współpracy z Wagami
platforma B2B

czytaj więcej -> http://graphcom.pl/aktualnosci/dodatki-funkcjonalne-do-systemu-comarch-erp-xl
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Sprawdź kiedy możesz ubiegać się o dofinansowanie Twojego systemu ERP!

 ·  Translate
skuteczne ulepszanie procesów biznesowych przedsiębiorstw z wykorzystaniem rozwiązań informatycznych, zachowując jednocześnie najniższe koszty własne
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
JEDNOLITY PLIK KONTROLNY - PRZYGOTUJ FIRMĘ NA ZMIANĘ W PRZEPISACH!

Przedsiębiorco! Czy wiesz, że z dniem 1 stycznia 2017 r. małe i średnie firmy mają obowiązek przekazywania danych podatkowych w formie Jednolitego Pliku Kontrolnego (JPK)? Czy Twój system informatyczny jest już gotowy na tak ważną zmianę? Jeśli nie, postaw na Comarch ERP Optima!

Comarch ERP Optima to sprawdzone na rynku rozwiązanie, wybrane przez ponad 60.000 polskich przedsiębiorców. System wspiera użytkowników w łatwej i szybkiej obsłudze procesu sprzedaży, magazynowania, księgowania czy rozliczania z Urzędami.

Oprogramowanie Comarch zostało w pełni dostosowane do ustawowego obowiązku przekazywania danych podatkowych do organów kontroli skarbowej. Obsługa pliku JPK jest prosta i przejrzysta, a wszystkie pliki są automatycznie weryfikowane pod kątem ich poprawności. System umożliwia obsługa obsługę wszystkich wymaganych struktur JPK, tzn.:

* Księgi rachunkowe
* Wyciągi bankowe
* Operacje magazynowe
* Rejestry VAT
* Faktury VAT
* Podatkowa księga przychodów i rozchodów
* Ewidencja przychodów

Wybierając oprogramowanie Comarch ERP otrzymujesz nie tylko gwarancje zgodności systemu ze zmieniającymi się przepisami prawa, ale także wsparcie w dostosowaniu firmy do powyższych zmian.

Nie zwlekaj! Dostosuj przedsiębiorstwo do zmiany w zakresie kontroli podatkowej. Skontaktuj się z nami już dziś!

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/jednolity-plik-kontrolny-przygotuj-firme-na-zmiany-w-przepisach
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
NAWET 100% DOFINANSOWANIA NA SZKOLENIA TWOICH PRACOWNIKÓW!

Prowadzisz przedsiębiorstwo na terenie wielkopolski? Chciałbyś podwyższyć swoje kompetencje? A może rozważasz podnoszenie kwalifikacji Twoich pracowników? Jeśli tak, sprawdź na co możesz przeznaczyć środki z Krajowego Funduszu Szkoleń!

O dofinansowanie w ramach KFS ubiegać się mogą wszyscy pracodawcy, którzy chcą inwestować w podnoszenie kwalifikacji zarówno swoich, jak i pracowników zatrudnionych w ramach umowę o pracę. Co ważne, w szkoleniach mogą wziąć udział, zarówno nowi pracownicy, jak i personel z dłuższym stażem.

W ramach działania, środki z Krajowego Funduszu Szkoleń, przeznaczyć można między innymi na:

* kursy i studia kursy i studia podyplomowe realizowane z inicjatywy pracodawcy lub za jego zgodą,
* egzaminy umożliwiające uzyskanie dokumentów potwierdzających nabycie umiejętności, kwalifikacji lub uprawnień zawodowych,
* badania lekarskie i psychologiczne wymagane do podjęcia kształcenia lub pracy zawodowej po ukończeniu kształcenia,
* ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków w związku z podjętym kształceniem.

Poziom dofinansowania uzależniony jest od wielkości przedsiębiorstwa i wynosić będzie od 80% do 100%!

Rozpoczęcie naboru wniosków rozpocznie się już w styczniu 2017 r.- to zatem właściwy moment na podjęcie stosownych kroków!

Graphcom poleca spółkę Supra Serwis, która wspiera klientów na wszystkich etapach ubiegania się o dofinansowanie, począwszy od napisania wniosku o dotację, poprzez rozliczenie projektu i zamknięcie całego procesu dofinansowania.

Uwaga! Wnioski przyjmowane są wg. kolejności złożenia. Nie zwlekaj z decyzją, skontaktuj się z nami już dziś!

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/nawet-100-dofinansowania-na-szkolenia-twoich-pracownikow
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
NOWA WERSJA COMARCH ERP OPTIMA 2017.1.1

Dostępna jest już nowa wersja systemu Comarch ERP Optima 2017.1.1. Nowa odsłona oprogramowania dostosowana została do zmian w przepisach, a także została wzbogacona o kolejne nowości, które w wzbogacają atrakcyjność systemu i poprawiają jego ergonomię.

Zmiany związane ze zmianami w przepisach to:

* Dostosowanie wzorów dokumentów elektronicznych PIT za rok 2016: PIT-28(19), PIT-36(23), PIT-36L(12), PIT-37(23).
* Możliwość kontroli minimalnego wynagrodzenia dla wybranych umów cywilnoprawnych oraz ułatwienie ewidencji czasu pracy zleceniobiorców.
* Wprowadzenie zmian w naliczaniu podstawy składek na ubezpieczenie społeczne dla pracowników oddelegowanych do pracy za granicę zgodnie z wyjaśnieniami opublikowanymi na stronie ZUS.
* Umożliwienie dla jednostek budżetowych określenia w Konfiguracji Firmy głównej jednostki samorządowej, celem zamieszczania jej danych na wydrukach generowanych z programu.
* Wprowadzenie kontroli przekroczenia limitu płatności gotówkowych – 15 tys. PLN, dla dokumentów kosztowych.


Nowości, które zasługują na szczególną uwagę to m.in.:

* Umożliwienie obsługi skrzynki pocztowej w oparciu o protokół IMAP, pozwalający zwiększyć mobilność Użytkowników poprzez pracę z pocztą z różnych urządzeń i lokalizacji.
* Wprowadzenie atrybutów dla plików JPK z pozostałych atrybutów dokumentów.
* Zoptymalizowanie czasu generowania plików JPK_VAT.

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/nowa-wersja-systemu-comarch-erp-optima-2017-1-1

Bezpłatne demo: https://www.comarch.pl/erp/comarch-optima/demo/pobierz-demo/?utm_medium=redirect301&utm_source=GRAPHCOM
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Postaw na outsourcing marketingowy

Chcesz rozwinąć biznes i pozyskać nowych klientów? Chcesz poprawić wizerunek firmy w internecie? Chcesz prowadzić działania marketingowe, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może planujesz otwarcie własnego działu marketingu, ale z uwagi na wysokie koszty, to raczej wizja odległej przyszłości? Nic straconego! Postaw na outsourcing usług marketingowych - zgłoś się do nas!

Chcesz rozwinąć biznes i pozyskać nowych klientów? Chcesz poprawić wizerunek firmy w internecie? Chcesz prowadzić działania marketingowe, ale brak Ci odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może planujesz otwarcie własnego działu marketingu, ale z uwagi na wysokie koszty, to raczej wizja odległej przyszłości? Nic straconego! Postaw na outsourcing usług marketingowych - zgłoś się do nas!

Outsourcing marketingowy to nic innego, jak zewnętrzny dział marketingu. W ramach outsourcingu firma powierza realizację wszystkich lub tylko wybranych działań marketingowych zewnętrznej firmie. Jest to rozwiązanie szczególnie zalecane firmom, które z uwagi na ograniczone środki finansowe czy wiedze, nie mają możliwości utworzenia własnego działu marketingu, a także tym, które potrzebują wsparcia dla własnego działu marketingu lub sprzedaży.

Wybierając Graphcom zapewnisz swojej firmie profesjonalne wsparcie w prowadzeniu działań marketingowych. W ramach współpracy otrzymasz od nas skuteczną i efektywną pomoc w promocji Twojej firmy, m.in. poprzez:

* budowę pozytywnego wizerunku
* zwiększenie widoczności w wyszukiwarce
* planowanie i wdrażanie strategii promocji
* tworzenie treści newsów, artykułów i notek
* pozyskiwanie klientów;
* prowadzenia kampanii promocyjnych, contentowych, oraz „szeptanych”
* prowadzenie Social Media

Takie rozwiązanie niesie ze sobą dużo korzyści. Zastanawiasz się dlaczego warto?

1. Niższe koszty
2. Oszczędność czasu
3. Zwiększenie efektywności
4. Wiedza ekspercka
5. Świeże spojrzenie
6. Kompleksowa obsługa
7. Wykorzystanie innowacyjnych narzędzi
8. Mniejsze ryzyko operacyjne

Skontaktuj się z n

Źródło: http://graphcom.pl/aktualnosci/postaw-na-outsourcing-marketingowy


 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Koniec z ręcznymi wpisami inwentaryzacyjnymi lub drogimi kolektorami! Pobierz bezpłatną mobilną aplikację do inwentaryzacji od Comarch!

http://graphcom.pl/aktualnosci/bezplatna-aplikacja-comarch-do-inwetaryzacji
 ·  Translate
1
Add a comment...

Graphcom Poznań

Shared publicly  - 
 
Informujemy, że już jest dostępna nowa wersja Comarch ERP Optima, która została dostosowana do najnowszych zmian w przepisach prawnych oraz zawiera wiele nowości ułatwiających korzystanie z systemu.
 ·  Translate
1
Add a comment...
Story
Tagline
Graphcom Sp. z o.o. została utworzona w 2000 roku. Specjalizujemy się we wdrożeniu systemów informatycznych produkcji Comarch S.A., zarówno dla małych (COMARCH OPTIMA), jak i dla średnich i dużych firm (COMARCH ALTUM i COMARCH CDNXL).
Introduction
Graphcom specjalizuje się we wdrożeniach systemów informatycznych klasy ERP produkcji Comarch. Oferta oparta na najnowocześniejszych produktach oraz unikalnym sposobie analizy potrzeb klienta poprzez „Audyt korzyści”, prowadzi do skutecznej realizacji wdrożeń, pozwalających uzyskać klientom mierzalne rezultaty biznesowe.

Naszym priorytetem jest także tworzenie funkcjonalnych, intuicyjnych, ale także cieszących oko rozwiązań, wspierających biznes: od prostych systemów zarządzania treścią, systemów CRM / ERP, po kompletne, autorskie aplikacje internetowe tworzone na zamówienie.

Nasze wartości

Nasza organizacja kieruje się kilkoma, uniwersalnymi wartościami.
  1. Uczciwość
  2. Otwartość
  3. Wiarygodność
  4. Zaangażowanie
Jeżeli jesteś ciekaw, jak je rozumiemy, skontaktuj się z nami.
Bragging rights
Specjalizujemy się we wdrożeniach w przedsiębiorstwach: meblowych, szeroko pojętego elektro, dystrybucji materiałów budowlanych i wykończeniowych i biurach rachunkowych, Posiadamy największy w Wielkopolsce zespół certyfikowanych konsultantów produktów Comarch, Posiadamy największą w Wielkopolsce liczbę klientów referencyjnych, posiadających system Comarch CDN XL, Od 2004 roku posiadamy status Złotego Partnera Comarch,
Links
Basic Information
Gender
Decline to State