Profile cover photo
Profile photo
GORT - Fabryka maszyn gastronomicznych
11 followers
11 followers
About
Posts

Post has attachment
Obejrzyj urządzenia GORT w Gdańsku :)

Okazją do obejrzenia naszych urządzeń jest impreza FOOD-to-GO w Gdańsku. Dla zainteresowanych tematyką profesjonalnego wyposażenia dla gastronomii może to być okazja do zapoznania się na żywo z urządzeniami marki GORT. Dane dotyczące dojazdu i samej imprezy TU: http://www.foodtogo.pl/pl/kontakt/miejsce-targow-i-dojazd.html

Add a comment...

Post has attachment
Obejrzyjcie razem z nami zdjęcia z Luxemburga, gdzie zestaw bufetów Gort stanął w Izbie Handlowej tego kraju. Bufety w całości zaprojektowane i wyprodukowane w naszym zakładzie w Białystoku.
Zawsze się cieszymy, gdy urządzenia marki Gort trafiają do prestiżowych obiektów w Polsce i za granicą.
PhotoPhotoPhotoPhotoPhoto
24.10.2017
5 Photos - View album
Add a comment...

Post has attachment
Kompaktowe mini lady chłodnicze na dodatki można ulokować np. w pobliżu WOK-a. Takie rozwiązanie sprawdzi się np. w restauracjach z kuchnią azjatycką. Świeże składniki i dodatki to podstawa np. dań tajskich. Dostępność tych składników w pobliżu WOK-a ułatwia pracę kucharza.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Nasze urządzenia trafiają do obiektów w rozmaitych rejonach świata. Tu przykład z Kataru. Urządzenia grzewcze, chłodnicze i neutralne Gort w zastosowaniu supermarketowym. Obiekt w wysokim standardzie, urządzenia Gort przeszły detaliczną selekcję i zostały wybrane. To nas zawsze cieszy, gdy rynek docenia wysoki standard urządzeń Gort.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Sporo nietypowych albo niezbyt często spotykanych rozwiązań znalazło zastosowanie w prezentowanym na zdjęciu zapleczu. Sufit wentylacyjny, wyspa grzewcza w rzadko spotykanym ustawieniu, elementy na wymiar, urządzenia chłodnicze do centralnego chłodnictwa. W niektórych lokalach, do których trafiają nasze urządzenia, najlepiej sprawdzają się najprostsze rozwiązania, w innych (jak w tym przypadku) - rozwiązania szyte na miarę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Na zdjęciu stanowisko robocze zbudowane na bazie stołów chłodniczych, pod wspólnym blatem. Stoły chłodnicze zaopatrzone w szuflady i drzwi w układzie zgodnym z koncepcją użytkownika. W blacie zintegrowany zlew. To konkretne stanowisko jest duże jednak można zastosować takie rozwiązanie również w mniejszej skali. Na zdjęciu nie widać nadstawek, które są przewidziane do zamontowania na obiekcie.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Pytanie, na które odpowiadamy dość często dotyczy kształtu baru. Czy bar może mieć dowolny kształt? Czy długość baru może być dowolna czy jest w jakiś sposób ograniczona? Odpowiedź brzmi zawsze tak samo: bar GORT może mieć dowolny kształt i nie ma ograniczeń co do łącznej długości baru. Duże bary są transportowane w segmentach i łączone w całość na etapie montażu końcowego. Po montażu bar wygląda jak wykonany z jednego arkusza blachy. Na zdjęciu widzicie przykłady barów wykonanych po łuku, które za chwilę opuszczą fabrykę.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Bufety naszej marki są instalowane w różnych krajach świata. W każdym obiekcie udostępnienie konsumentom talerzy, na które nałożą wybrane dania, wymaga wyboru najwłaściwszego rozwiązania. Talerze można ustawić na blacie lub na specjalnej półce na talerze ulokowanej pod blatem (często podświetlonej). Można również zastosować wbudowane dystrybutory na talerze. To rozwiązanie jest szczególnie estetyczne i umożliwia podgrzewanie talerzy. Każdy szczegół wykonania bufetu Gort jest indywidualnie dobrany dla danej aplikacji.
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Za miesiąc Trzecie Podlaskie Śniadanie Mistrzów. Zapiszcie w kalendarzach, śledźcie profil imprezy. To wydarzenie kulinarne w sercu Białegostoku, w którym warto wziąć udział. Każdy, kto nie jest w tym czasie na urlopie, ma szansę przekonać się jaką rozmaitość potraw przygotowują wystawcy.
Add a comment...

Post has attachment
Podgrzewacze płytowe - rozszerzenie oferty.
Dostępne modele tu: http://www.gort.pl/kategoria/linia-700/

Więcej modeli gazowych podgrzewaczy płytowych. Do wyboru modele nastawne, z szafką i z piekarnikiem. Warto zwrócić uwagę na bardzo solidną płytę grzewczą z idealnym rozkładem temperatury. Płyta szybko się rozgrzewa i ma dużą powierzchnię roboczą.
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded