Shared publicly  - 
 
Aplikacje w Google Play możecie już kupować w polskich złotych.

Po dodaniu możliwość sprzedaży aplikacji przez polskich deweloperów ( http://goo.gl/wvdRa ), od dzisiaj użytkownicy Google Play w Polsce mogą płacić w złotówkach, a nie dolarach amerykańskich. Mamy nadzieję, że dzięki temu będzie Wam jeszcze łatwiej cieszyć się z ponad 500 tys. płatnych i darmowych aplikacji w Google Play.
16
4
Artur Kozioł's profile photoIT Tech Blog's profile photoKamil Romański's profile photoAdam Karkowski's profile photo
14 comments
 
Czy chodzi o to że wcześniej było przeliczane z dolarów na polskie a teraz już można określić wartość aplikacji w złotówkach?
Translate
 
mi to działa ze zwykłą debetówką, którą wyciągam kasę z bankomatu
Translate
 
+Billie Kaysh Nie każda płatnicza będzie dobra, musi umożliwiać płatności w internecie, to zależy od banku wystawcy (w niektórych musisz sobie ekstra aktywować taką funkcje na karcie, albo nadać limit). Ale generalnie działa, sam chociaż mam kredytową, to i tak wolę za takie drobne sieciowe zakupy Electronem płacić, bo mam lepszą kontrolę co się dzieje.
Translate
 
A kiedy się doczekamy hmm... filmów, muzyki, książek, i takich tam?
Translate
Translate
 
z tymi filmami i muzyką to raczej problemy prawne, u nas podmioty zarządzające prawami autorskimi z Polskim Eltonem Dżonem na czele żyją jeszcze w PRLu
Translate
 
+Daniel Kamiński Dokładnie. Dlatego niestety musimy posiłkować się innymi rozwiązaniami :) Ale żeby zmienić ten stan rzeczy to mam wrażenie, że to my musimy wymusić na kimś jakieś zmiany. #blackmarch był chyba całkiem udany, ale zawsze można go rozdmuchać na poziomie polskim :) Może reszta kraju podłapie to tak jak inne kraje podłapały antyacta :)
Translate
 
Odnośnie płatności, to informuję, że zwykłą debetówką Visa z mBanku można kupować aplikacje, bo ich karta właśnie umożliwia płatności internetowe. Pozdr.
Translate
 
Tylko chyba trochę mniej korzystny przelicznik maja niż bank.
Translate
 
Nareszcie otworzyli to dla polskich developerow. Super:-)
Translate
Translate
Translate
 
+Jakub Kołakowski jak się pojawił Nexus One można było kupić go prosto od google. Może niekoniecznie prosto bo trzeba było wykorzystać płatnego pośrednika w USA ale dało się.
Translate
Translate
Add a comment...