Profile

Cover photo
Verified name
196,242 followers|52,988,871 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Chcieliśmy po prostu być z nimi…

Nowa kolekcja Muzeum Historii Polski, którą możecie obejrzeć na +Google Arts & Culture, pokazuje powstanie i działalność organizacji opozycyjnej, która sprzeciwiała się polityce władz PRL i niosła pomoc represjonowanym przez ówczesny system. Zobaczcie wyjątkowe materiały archiwalne upamiętniające Komitet Obrony Robotników i Komitet Samoobrony Społecznej „KOR” (1976-1981): goo.gl/dW2GcK
 ·  Translate
15
1
józef madejski's profile photoBolesław Zapomniany Reakcja Słowiańska's profile photoGrażyna Wernik's profile photo
9 comments
 
W KOR był przecież pupilek pisowców minister MON Macierewicz.Uważajcie podlizuchy co piszecie o swoich towarzyszach.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Najpiękniejsze momenty od pierwszego dnia

Wiemy, jak bardzo lubicie fotografować Wasze pociechy. Poznajcie nasz nowy pomysł na automatyczne tworzenie filmów i pokazanie jak szybko rosną i zmieniają się dzieci na Waszych oczach! Nowa funkcja Zdjęć Google będzie dostępna w ciągu najbliższych dni, nie zapomnijcie o aktualizacji.
Więcej szczegółów znajdziecie na naszym blogu: goo.gl/VVASGy
 ·  Translate
15
2
Wojciech B.'s profile photoKrzysztof Gmyr's profile photoDominik Bułaj's profile photo
7 comments
 
+Wojciech B. zostają? ostatnio jak patrzyłem to co dzień trzeba było się łączyć chociaż na moment ze stanami...
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
19 września obchodzimy Dzień Dzikiej Fauny, Flory i Naturalnych Siedlisk. To ważne święto – szczególnie w czasach, gdy dla dzikiej przyrody pozostaje coraz mniej miejsca.
Zobaczcie naturalne piękno Ameryki Północnej na #StreetView. Dziś zapraszamy Was do parków i rezerwatów Meksyku: goo.gl/bfnJY7
 ·  Translate
25
3
Grzegorz Lasek's profile photo
2 comments
 
Naprawcie aplikację Gmail bo nawet nie dostaje powiadomień że pobrano załącznik. A powiadomienia mam włączone.
Gówno.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Oficjalny Blog Google Polska ma nowy adres!

Teraz najświeższe informacje dotyczące naszych nowych produktów i technologii oraz projektów edukacyjnych i kulturalnych znajdziecie na: polska.googleblog.com. Odwiedzajcie blog regularnie i znajdujcie nowinki jako pierwsi. Zapraszamy do lektury!
 ·  Translate
21
5
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Tym razem nie na 20m2, a… w Brukseli – Łukasz Jakóbiak porozmawia z Jean-Claudem Junckerem

Już jutro przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker odpowie na pytanie YouTuberów. Jonas Ems z Niemiec, Laetitia Birbes z Francji i Łukasz Jakóbiak sami wybiorą pytania, które zadadzą Junckerowi. Skupią się na tematach ważnych dla nich i dla ich fanów. Jeśli chcecie zasugerować jakiś temat — YouTuberzy będą szukać w mediach społecznościowych postów z hashtagiem #AskJuncker . Piszcie już teraz!

Transmisja na żywo rozpocznie się w czwartek o 11.00 na kanale YouTube Komisji Europejskiej: goo.gl/f0dQMO
 ·  Translate
11
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Meteor Showers to nowy projekt #ChromeExperiments, który pozwoli Wam odkryć jak wygląda deszcz meteorów widziany… z kosmosu. Za pomocą kursora możecie poruszać się po Układzie Słonecznym i dowiedzieć się kiedy czeka nas kolejny pokaz spadających gwiazd: goo.gl/iNPdZs.
 ·  Translate
23
2
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Jeszcze nigdy dzielenie się zdjęciami nie było takie łatwe i takie szybkie

Wystarczy, że w Zdjęciach Google zaznaczycie zdjęcia, którymi chcecie się podzielić, klikniecie Udostępnij, a wybrane osoby otrzymają powiadomienie, SMS lub e-mail z dostępem do fotografii.
Aktualizacja Zdjęć Google już w najbliższych dniach! Pobierzcie aplikację na Androida: goo.gl/IZtN0S i iOS: goo.gl/QSkBhS
 ·  Translate
16
2
Mateusz Macias's profile photoSławomir Olczak's profile photo
2 comments
 
+Mateusz Macias​ Ale ja nie mam Abdroida (jak napisano) tylko Androida.
A poza tym zaraz po wykupieniu pakietu Internetowego i przyznaniu mi dodatkowych GB jako bonusu w Play, przestała mi 3dni temu i nadal działać funkcja przetwarzania głosu na tekst oraz nie pobierają się żadne dostępne aktualizacje aplikacji ze Sklepu Google Play, nie wiem dlaczego? Co robić kto wie? Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych problemów.
Pozdrawiam
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Powitajcie #GoogleAllo - nasz nowy komunikator, który pozwoli Wam powiedzieć i zrobić więcej!

Google Allo od dzisiaj będzie udostępniany w Google Play i App Store.

goo.gl/bcPgso
 ·  Translate
39
5
Andrzej Świech's profile photoJacek Bender's profile photoPawel Lukasiewicz's profile photoSławomir Olczak's profile photo
33 comments
 
A o ile zmniejszone w tym komunikatorze Allo będą zasady poufności, prywatności jego użytkowników - czy ktoś wie, czy to temat... "olewany"?
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Cała podróż w jednym miejscu ? Planuj wyprawy z Google Trips

Już od dziś czeka na Was nowa anglojęzyczna aplikacja, która zbiera w jednym miejscu informacje potrzebne podczas każdego dnia podróży – znajdziecie tam wszystkie niezbędne sekcje np. rezerwacje, restauracje, atrakcje turystyczne czy opiekę zdrowotną. Każda z nich kryje setki różnych miejsc wraz z opisami, szczegółowymi informacjami i wskazówkami dojazdu. A co najważniejsze swój plan podróży w Google Trip możecie zapisać i mieć do niego stały dostęp nawet będąc online!

Pobierzcie Google Trips dla Androida: goo.gl/3NB8XA lub iOS: goo.gl/ONVRbP i ruszajcie w podróż!
 ·  Translate
16
1
Marek Małolepszy's profile photoKrzysztof Gmyr's profile photo
3 comments
 
200 miast to jest gotowych, ale po wpisaniu dowolnego miasta otrzymujesz propozycje dot. muzeów, zabytków, atrakcji itd.
Fajnie, że pokazuje "poprzednie" wycieczki - na podstawie (chyba) historii lokalizacji i rezerwacji. Choć bardziej stawiam na rezerwacje.
A beta się skończyła w momencie premiery, więc to już jest oficjalna wersja.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Irena Kwiatkowska, kobieta pracująca — Doodle na sobotę!

Gdyby żyła, obchodziłaby właśnie sto czwarte urodziny. Z tej okazji dziś w wyszukiwarce Google wita Was Irena Kwiatkowska, jedna z wielkich gwiazd polskiej estrady. Najbardziej znana jest z telewizyjnych seriali — grała w Wojnie Domowej i Zmiennikach, a jej kultową rolę z Czterdziestolatka kojarzą nawet najmłodsi. Pamiętamy ją też z kabaretu Zielona Gęś i znamy Ptasie radio Tuwima w jej genialnym wykonaniu. Kwiatkowska ma też na koncie — bagatela — ponad sto ról filmowych!
 ·  Translate
104
2
Sławomir Olczak's profile photoClou Klu's profile photoKarol Malinowski's profile photoIzabela Borowska's profile photo
13 comments
 
A ja ciepło wspominam jak Pani Irena Kwiatkowska czytała książkę dla dzieci"Mikołajek i inne chłopaki" oraz skecze o Kaziu "Dym z papierosa" - tekst ( a jakże!) autorstwa Marii Czubaszek :))
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Masz iPhona lub iPada? Rób zdjęcia VR i dziel się z innymi
Aplikacja Cardboard Camera jest już dostępna w App Store: goo.gl/BZsPRw! Teraz możecie poznawać miejsca z każdej strony i słuchać dźwięków dochodzących ze wszystkich kierunków w formacie 3D. Cardboard Camera pozwala przeżyć na nowo spotkania rodzinne, wakacyjne podróże i inne ważne chwile! Sprawdź również jak działają gogle Cardboard: https://goo.gl/W46fHj
 ·  Translate
9
1
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Największe muzea historii natury udostępniają od dziś swoje wyjątkowe kolekcje na +Google Arts&Culture !

Aby nadać nowe, wirtualne życie prehistorycznym zwierzętom i opowiedzieć Wam fascynującą historię ewolucji naszej planety na przestrzeni miliardów lat Google wykorzystał najnowsze technologie.

Dzięki wideo 360 stopni: goo.gl/kq0H1x będziecie mogli stanąć oko w oko z olbrzymimi dinozaurami i poznać z bliska te zagadkowe zwierzęta. Panoramiczne zdjęcia Street View pozwalą Wam swobodnie spacerować po tak znanych i lubianych miejscach, jak Muzeum Historii Naturalnej w Londynie czy Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej.

Wybierzcie się w wyjątkową podróż w czasie!
g.co/naturalhistory
 ·  Translate
Meet the beautiful, the dangerous, the endangered on @GoogleArts #PreviouslyOnEarth
16
3
Add a comment...
Story
Tagline
Co nowego w Google Polska. Informacje i ciekawostki z Google.
Introduction
Witaj na oficjalnej Stronie+ Google Polska!

Znajdziesz tu informacje i nowości dotyczące Google Polska oraz wszystko, co może zainteresować polskich użytkowników Google.

Google w Polsce

Google oficjalnie wystartowało w Polsce w 2006 r., kiedy to działalność rozpoczęło biuro w Warszawie. Obecnie biura Google działają w dwóch miastach: Warszawie i we Wrocławiu.  W Warszawie pracują polskie zespoły biznesowe, a od 2011 r. także grupa inżynierów, łącznie ponad 200 osób. Wrocław to jedno z centrów obsługi klientów reklamowych Google z całej Europy.

Google

Google założyli w 1998 r. doktoranci Uniwersytetu Stanforda Larry Page i Sergey Brin. Misją Google od samego początku jest porządkowanie światowych zasobów informacji oraz czynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi. Innowacje Google w dziedzinie wyszukiwania w internecie oferują milionom ludzi na całym świecie codzienny dostęp do informacji. Rozwiązania technologiczne Google obejmują także m. in. systemy reklamowe, wideo w internecie, przeglądarkę i system operacyjny, platformę i usługi mobilne, aplikacje, usługi społecznościowe.
Contact Information
Contact info
Address
Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa