Profile

Cover photo
Verified name
196,236 followers|52,972,113 views
AboutPostsPhotosYouTube

Stream

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Chcieliśmy po prostu być z nimi…

Nowa kolekcja Muzeum Historii Polski, którą możecie obejrzeć na +Google Arts & Culture, pokazuje powstanie i działalność organizacji opozycyjnej, która sprzeciwiała się polityce władz PRL i niosła pomoc represjonowanym przez ówczesny system. Zobaczcie wyjątkowe materiały archiwalne upamiętniające Komitet Obrony Robotników i Komitet Samoobrony Społecznej „KOR” (1976-1981): goo.gl/dW2GcK
 ·  Translate
13
1
mobi mee's profile photojózef madejski's profile photoBolesław Zapomniany Reakcja Słowiańska's profile photo
8 comments
 
+józef madejski
, masz prawo :), - ale to jest tylko Twój subiektywny  punkt  widzenia :)  ..ALE  TAKIE " prawo "  MASZ :)..
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Najpiękniejsze momenty od pierwszego dnia

Wiemy, jak bardzo lubicie fotografować Wasze pociechy. Poznajcie nasz nowy pomysł na automatyczne tworzenie filmów i pokazanie jak szybko rosną i zmieniają się dzieci na Waszych oczach! Nowa funkcja Zdjęć Google będzie dostępna w ciągu najbliższych dni, nie zapomnijcie o aktualizacji.
Więcej szczegółów znajdziecie na naszym blogu: goo.gl/VVASGy
 ·  Translate
14
2
Wojciech B.'s profile photoKrzysztof Gmyr's profile photoDominik Bułaj's profile photo
7 comments
 
+Wojciech B. zostają? ostatnio jak patrzyłem to co dzień trzeba było się łączyć chociaż na moment ze stanami...
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
19 września obchodzimy Dzień Dzikiej Fauny, Flory i Naturalnych Siedlisk. To ważne święto – szczególnie w czasach, gdy dla dzikiej przyrody pozostaje coraz mniej miejsca.
Zobaczcie naturalne piękno Ameryki Północnej na #StreetView. Dziś zapraszamy Was do parków i rezerwatów Meksyku: goo.gl/bfnJY7
 ·  Translate
24
3
Grzegorz Lasek's profile photo
2 comments
 
Naprawcie aplikację Gmail bo nawet nie dostaje powiadomień że pobrano załącznik. A powiadomienia mam włączone.
Gówno.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Oficjalny Blog Google Polska ma nowy adres!

Teraz najświeższe informacje dotyczące naszych nowych produktów i technologii oraz projektów edukacyjnych i kulturalnych znajdziecie na: polska.googleblog.com. Odwiedzajcie blog regularnie i znajdujcie nowinki jako pierwsi. Zapraszamy do lektury!
 ·  Translate
20
5
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Tym razem nie na 20m2, a… w Brukseli – Łukasz Jakóbiak porozmawia z Jean-Claudem Junckerem

Już jutro przewodniczący Komisji Europejskiej Jean-Claude Juncker odpowie na pytanie YouTuberów. Jonas Ems z Niemiec, Laetitia Birbes z Francji i Łukasz Jakóbiak sami wybiorą pytania, które zadadzą Junckerowi. Skupią się na tematach ważnych dla nich i dla ich fanów. Jeśli chcecie zasugerować jakiś temat — YouTuberzy będą szukać w mediach społecznościowych postów z hashtagiem #AskJuncker . Piszcie już teraz!

Transmisja na żywo rozpocznie się w czwartek o 11.00 na kanale YouTube Komisji Europejskiej: goo.gl/f0dQMO
 ·  Translate
10
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Meteor Showers to nowy projekt #ChromeExperiments, który pozwoli Wam odkryć jak wygląda deszcz meteorów widziany… z kosmosu. Za pomocą kursora możecie poruszać się po Układzie Słonecznym i dowiedzieć się kiedy czeka nas kolejny pokaz spadających gwiazd: goo.gl/iNPdZs.
 ·  Translate
21
2
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Jeszcze nigdy dzielenie się zdjęciami nie było takie łatwe i takie szybkie

Wystarczy, że w Zdjęciach Google zaznaczycie zdjęcia, którymi chcecie się podzielić, klikniecie Udostępnij, a wybrane osoby otrzymają powiadomienie, SMS lub e-mail z dostępem do fotografii.
Aktualizacja Zdjęć Google już w najbliższych dniach! Pobierzcie aplikację na Androida: goo.gl/IZtN0S i iOS: goo.gl/QSkBhS
 ·  Translate
16
2
Mateusz Macias's profile photoSławomir Olczak's profile photo
2 comments
 
+Mateusz Macias​ Ale ja nie mam Abdroida (jak napisano) tylko Androida.
A poza tym zaraz po wykupieniu pakietu Internetowego i przyznaniu mi dodatkowych GB jako bonusu w Play, przestała mi 3dni temu i nadal działać funkcja przetwarzania głosu na tekst oraz nie pobierają się żadne dostępne aktualizacje aplikacji ze Sklepu Google Play, nie wiem dlaczego? Co robić kto wie? Proszę o pomoc w rozwiązaniu tych problemów.
Pozdrawiam
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Powitajcie #GoogleAllo - nasz nowy komunikator, który pozwoli Wam powiedzieć i zrobić więcej!

Google Allo od dzisiaj będzie udostępniany w Google Play i App Store.

goo.gl/bcPgso
 ·  Translate
36
5
Andrzej Świech's profile photoJacek Bender's profile photoPawel Lukasiewicz's profile photo
32 comments
 
Pobawiłem się asystentem Allo (tylko po angielsku), no fajne, nie powiem. Działa dość sprawnie, chociaż mam wrażenie, że "spolszczenie" tej usługi to nie będzie tylko sprawa użycia języka polskiego. Będzie trzeba również wprowadzić realia polskie, linki do polskich stron itp. To może być długi proces.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Cała podróż w jednym miejscu ? Planuj wyprawy z Google Trips

Już od dziś czeka na Was nowa anglojęzyczna aplikacja, która zbiera w jednym miejscu informacje potrzebne podczas każdego dnia podróży – znajdziecie tam wszystkie niezbędne sekcje np. rezerwacje, restauracje, atrakcje turystyczne czy opiekę zdrowotną. Każda z nich kryje setki różnych miejsc wraz z opisami, szczegółowymi informacjami i wskazówkami dojazdu. A co najważniejsze swój plan podróży w Google Trip możecie zapisać i mieć do niego stały dostęp nawet będąc online!

Pobierzcie Google Trips dla Androida: goo.gl/3NB8XA lub iOS: goo.gl/ONVRbP i ruszajcie w podróż!
 ·  Translate
15
1
Marek Małolepszy's profile photoKrzysztof Gmyr's profile photo
3 comments
 
200 miast to jest gotowych, ale po wpisaniu dowolnego miasta otrzymujesz propozycje dot. muzeów, zabytków, atrakcji itd.
Fajnie, że pokazuje "poprzednie" wycieczki - na podstawie (chyba) historii lokalizacji i rezerwacji. Choć bardziej stawiam na rezerwacje.
A beta się skończyła w momencie premiery, więc to już jest oficjalna wersja.
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Irena Kwiatkowska, kobieta pracująca — Doodle na sobotę!

Gdyby żyła, obchodziłaby właśnie sto czwarte urodziny. Z tej okazji dziś w wyszukiwarce Google wita Was Irena Kwiatkowska, jedna z wielkich gwiazd polskiej estrady. Najbardziej znana jest z telewizyjnych seriali — grała w Wojnie Domowej i Zmiennikach, a jej kultową rolę z Czterdziestolatka kojarzą nawet najmłodsi. Pamiętamy ją też z kabaretu Zielona Gęś i znamy Ptasie radio Tuwima w jej genialnym wykonaniu. Kwiatkowska ma też na koncie — bagatela — ponad sto ról filmowych!
 ·  Translate
103
2
Sławomir Olczak's profile photoClou Klu's profile photoKarol Malinowski's profile photoIzabela Borowska's profile photo
13 comments
 
A ja ciepło wspominam jak Pani Irena Kwiatkowska czytała książkę dla dzieci"Mikołajek i inne chłopaki" oraz skecze o Kaziu "Dym z papierosa" - tekst ( a jakże!) autorstwa Marii Czubaszek :))
 ·  Translate
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Masz iPhona lub iPada? Rób zdjęcia VR i dziel się z innymi
Aplikacja Cardboard Camera jest już dostępna w App Store: goo.gl/BZsPRw! Teraz możecie poznawać miejsca z każdej strony i słuchać dźwięków dochodzących ze wszystkich kierunków w formacie 3D. Cardboard Camera pozwala przeżyć na nowo spotkania rodzinne, wakacyjne podróże i inne ważne chwile! Sprawdź również jak działają gogle Cardboard: https://goo.gl/W46fHj
 ·  Translate
8
1
Add a comment...

Google Polska

Shared publicly  - 
 
Największe muzea historii natury udostępniają od dziś swoje wyjątkowe kolekcje na +Google Arts&Culture !

Aby nadać nowe, wirtualne życie prehistorycznym zwierzętom i opowiedzieć Wam fascynującą historię ewolucji naszej planety na przestrzeni miliardów lat Google wykorzystał najnowsze technologie.

Dzięki wideo 360 stopni: goo.gl/kq0H1x będziecie mogli stanąć oko w oko z olbrzymimi dinozaurami i poznać z bliska te zagadkowe zwierzęta. Panoramiczne zdjęcia Street View pozwalą Wam swobodnie spacerować po tak znanych i lubianych miejscach, jak Muzeum Historii Naturalnej w Londynie czy Amerykańskim Muzeum Historii Naturalnej.

Wybierzcie się w wyjątkową podróż w czasie!
g.co/naturalhistory
 ·  Translate
Meet the beautiful, the dangerous, the endangered on @GoogleArts #PreviouslyOnEarth
14
3
Add a comment...
Story
Tagline
Co nowego w Google Polska. Informacje i ciekawostki z Google.
Introduction
Witaj na oficjalnej Stronie+ Google Polska!

Znajdziesz tu informacje i nowości dotyczące Google Polska oraz wszystko, co może zainteresować polskich użytkowników Google.

Google w Polsce

Google oficjalnie wystartowało w Polsce w 2006 r., kiedy to działalność rozpoczęło biuro w Warszawie. Obecnie biura Google działają w dwóch miastach: Warszawie i we Wrocławiu.  W Warszawie pracują polskie zespoły biznesowe, a od 2011 r. także grupa inżynierów, łącznie ponad 200 osób. Wrocław to jedno z centrów obsługi klientów reklamowych Google z całej Europy.

Google

Google założyli w 1998 r. doktoranci Uniwersytetu Stanforda Larry Page i Sergey Brin. Misją Google od samego początku jest porządkowanie światowych zasobów informacji oraz czynienie ich powszechnie dostępnymi i użytecznymi. Innowacje Google w dziedzinie wyszukiwania w internecie oferują milionom ludzi na całym świecie codzienny dostęp do informacji. Rozwiązania technologiczne Google obejmują także m. in. systemy reklamowe, wideo w internecie, przeglądarkę i system operacyjny, platformę i usługi mobilne, aplikacje, usługi społecznościowe.
Contact Information
Contact info
Address
Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa