Novinka! Pro všechny, co chtějí mít informace o olympiádě vždy po ruce, jsme připravili speciální stránku google.cz/olympics. Najdete na ní vše o olympijských týmech, programu her, přes aktuální výsledky, až po prohlídku Londýna a videopřelety nad olympijským areálem. Více o tom, jak si užít největší sportovní zážitek s Googlem, najdete na http://goo.gl/LkiKD.

Sportovní fajnšmekry zveme na Vysílaný Hangout s nejrychlejším mužem planety Usainem Boltem. Již dnes v 19:15 na +London 2012
18
3
Jan Hák's profile photoVitězslav Košťál's profile photoMíra Kafuněk's profile photoMichal Pelc's profile photo
9 comments
 
Děkujeme +Google Česká republika. Stránky sice v pokrytí českých sportovců nemohou (a asi ani nemají) dohnat zpravodajský servis ČT4 na www.LOH.cz, ale některé funkce se hodí. (Změna pozadí profilu je dobrý nápad.) ;)  
Translate
 
proč je v každym seznamu čr jinde? někde je č za c někde až na konci... u vztyčení vlajky je na konci, ale u vyberte tým nahoře na stránce týmy je nahoře...
A v Opeře nefunguje u týmu ten výber... v Chromu samozřejmě ano, ale stejně - don't be evil :D
Translate
 
Jo jo, třeba medailové pořadí států je zcela evidentně řazeno podle anglických názvů, ale zobrazeny jsou v češtině :-D
Translate
 
medaile jsem chtěl také zmínit, ale předpokládám, že ty se po začátku budou řadit podle medilí, takže to až tak nevadí
Translate
 
A pozor, pokud si změníte profilové pozadí na olympijskou vlaječku, nedivte se, pokud vám v profilu (při jeho příštím zobrazení) nevydrží. ;)
Translate
 
Nebo jinak: Dejte změnit obrázek v pozadí profilu, vybranou olympijskou vlajku uložte do počítače, změňte ji nahráním souboru z počítače. Potom už vydrží.
Translate
 
Olympiada by se mela prejmenovat na Orwelliadu.
Translate
 
My všichni dnes žijeme v Orwellovo ideje. A bude hůř! :)
Translate
Add a comment...