پشت پرده عوامل فراماسونری و صهیونیستی سریال کلاه قرمزی:

چندی پیش به کمک کسانی که طبق معادله گودرز و شقایق به مجاهد بودن ارمیا (یا ارینب مشایخی) رسیده اند، عوامل پشت پرده سریال کلاه قرمزی را شناسایی کردیم. لازم است این عوامل صهیونیستی که در قالب یک گروه مخوف فراماسونری هر ساله به شکلی غریب اذهان مارا به خوابی مصنوعی فرو می برند به شما معرفی کنیم. گروهکی دهشتناک که با هیپنوتیزمی وحشتناک با کمک پروژه هارپ باعث می شوند ما تا سال آینده در خدمت ارتش فراماسون قرار بگیریم!

ایرج طهماسب یا آقای مجری: همانگونه که از نامش بر میآید او مجری طرح های ماسونی در ابعاد وسیع است. نگاه کاریزماتیک او به دوربین شما را در خلسه ای شیرین فرو می برد و سپس با لبخندی هیپنوتیزم شما را به پایان می رساند. او این تمرین ها را به مدت 83 سال تحت نظر بزرگترین ماسون های غرب آموخته است و 35 سال تمام در تبت به کوه ها نگاه کرده و لبخند زده. اگر به چهره او دقت کنید واقعیت دیگری هم هویدا می شود. بله او شباهت فاحشی به مسعود رجوی سرکرده مخوف گروهک مجاهدین دارد. گرچه به شکل مصنوعی کچل است اما نمی توان این واقعیت را از نظر دور داشت که سبیل و میمیک صورت همان است. ما معتقدیم او مسعود رجوی است که پس از سرطان به علت شیمی درمانی کچل شده است!

کلاه قرمزی: رنگ قرمز از نماد های شیطان پرستان است و لابد سایت ها و پیج های "نمادهای شیطان پرستان" یا "دلایل آخرالزمان" به آن پرداخته اند. او بنده قسم خورده شیطان رجیم و اولین کسی ست که روحش را به شیطان فروخت و نماشنامه "دکتر فاوست" بر اساس زندگی او نوشته شده. علت آنکه کلاه بر سر دارد این است که در پوست سر او 666 و نماد فراماسون ها خالکوبی شده! کلاه قرمز او برای حمایت از پرسپولیس و لباس آبی او نشان از استقلال دارد! کلاهش نماد تاج و برای حمایت از رضا پهلوی که او هم از حلقه های فراماسونی است. او رابطه اش با سروناز را برای خدمت شیطان بهم زده و در این راه خون او را نوشیده! (مدت هاست سروناز ناپدید شده و جالب است که هیچکس به دنبال او نمی گردد!) او البته از عوامل اعراب افراطی در وارد کردن کلمات نامناسب به زبان ماست. اعراب افراطی بارها تلاش کرده اند کلماتی توهین آمیز را به زبان پارسی وارد کنند که با تیزبینی آریایی ما مواجه شده اند (نمونه بارز آن در کشف سرداران سپاه ایران دیوث و پفیوز است!) اما اینبار در قالبی جدید به این امر پرداخته اند. "اکشال" که کلاه قرمزی به کار میبرد در عربی معنی "شرف آریایی" است و خودتان تصور کنید "اکشال نداره" به چه معنی ست! یا "خوفه" به معنی غائط ماده شتر یائسه در زبان عربی به لهجه الجزایری ست. بسیاری از لغاط نا مفهموم ببعی و پسر عمه زا و فامیل دور هم لغات توهین آمیز عربی هستند که به تحریک کلاه قرمزی سعی دارند به زبان پارسی وارد کنند.

فامیل دور: لباس فرم او کاملاً نشان می دهد که او یک نظامی فراری و فدایی قسم خورده شاه ایران و مامور خدمت به آقای مجری ست. او یک سلطنت طلب فراری به نام تیمسار دوراندیش است پس از پیروزی انقلاب متواری شده و به ارتش فراماسونری پیوسته. ماسون ها نظریه ای دارند به اسم "دروازه ورود به دنیای جدید و نظم نوین جهانی". فامیل دور به شدت به این نظریه وابسته است و نگاهبانی از این دروازه و در را به عهده دارد. او در واقع "در بند در مانده"! و "در مانده"! یعنی فقط این دروازه ست که باقی می ماند! وی از بچگی آرزو داشته که در خدمت آقای مجری باشد و همواره نظر او را جلب میکند. لابد شنیده اید که با کدهای خاص از او می پرسد: من الان چه جوری ام آقای مجری؟!

ببعی: تحت استعمار و استثمار فامیل دور است، فراماسونری را همینجا می توان دید! او که از نتایج موفق پروژه هارپ در بردگی موجودات است مدتی ست به خدمت فامیل دور در آمده. پدرش گوسفندی اسراییلی بوده با یک گوسفند ایرانی ازدواج کرده. خانه پدری اش در تقاطع خیابان دامپزشکی و نواب است. میزان بندگی او به فراماسونری صهیونیستی از برخورد فامیل با او مشخص است. متاسفانه پشت پرده رابطه جنسی آنها با هم نشان می دهد که روابط خاص داشته اند. "سیرداغ" که هر بار برای کوچک کردن او به کار میرود یک کلمه عبری قدیمی به معنی "برده حقیر" است! (گفته شده که سیرداغ از Slave dog گرفته شده)

جیگر: او از اسلاف طرد شده دراویش گنابادی ست که به بنگلادش رفته پیش بزرگترین مرتاض های هندی شیوه های پیش بینی آینده را آموخته است. بارها دیده شده که او گفته" گفتم یا نگفتم؟! این کلام دو معنی دارد: اول اینکه او سال ها قبل این شرایط را پیش بینی کرده و معنی دوم ایهام عجیبی دارد که در متن سانسور می شود، او میگوید " گفتم یا نگفتم؟ مسئله این است!" بله، درست متوجه شدید، او از سینه چاکان اولین فراماسون های یهودی دنیا یعنی شکسپیر است(توجه شما را به اجرای اتللو شکیپیر در سال گذشته جلب میکنم). پوشش و نگاه او به دوربین نشان از مرتاض بودن او داشته و دلیلی دیگر برای مسخ شدن بیننده. او پایه گذار حلقه های کیوانی است و به واسطه اینکه در قلب طرفدارانش جا دارد معروف به استاد جیگر است. دلیل ممنوع التصویر شدنش در سال گذشته همین ارتباطاتش بوده ولی به کمک عناصر ماسونی در صداسیما مجدداً به برنامه بازگشته.

پسرخاله: او یک کمونیست سوسیالیست است. روش او کار بی اندازه و بی مواجب نشان از همین رویکرد است. او که آقای مجری را به علت شباهت چهره و کاریزمای شخصیت؛ استالین دوران می داند، تکلیفی جز عمل به اصول آقای مجری نمی بیند. همچنین او از عوامل کا گ ب (سازمان جاسوسی شوروی) است که به شدت دنبال نفت و نان ایران است. (نفت بگیرم، نان بگیرم) او مرتباً برای غارت منابع ما از آقای مجری اجازه میگیرد و بدون دستور استالین وجودی اش دست از پا خطا نمی کند!

پسرعمه زا: بی بی پسر عمه زا کسی نیست جز هیلاری کلینتون! او پسرعمه را که ساکن امریکای لاتین بود در کودکی از پدر و مادرش دزدیده و به او آموخته تا به زبانی بیگانه سخن بگوید. (وابستگی پسر عمه ، ببعی و جیگر به بی بی انکار ناپذیر است!) او مامور مخفی سی آی ای در عرصه رسانه در ایران است و پشت پرده آن را کنترل می کند. او البته پسر عمه زاکربرگ است و پسوند "زا" از همین جا آمده و تمام پیج های فارسی فیسبوک تحت سیطره اوست. علت فرار او از حمام کردن این است که سنسورهای فراوانی در جای جای بدن او نصب شده که واترپروف (ضد آب) نیست. 

آقای همساده: آقای همساده یکی از ایرانی هایی است که در ناسا کار می کند! اطلاعات دقیق او از وضعیت کیهان کاملاً پیشینه او را هویدا میکند. او کسی بود که اولین بار فاش کرد که نیل آرمسترانگ هیچگاه بر کره ماه فرود نیامده. با تمام اتفاقاتی که برای او افتاده باید تا کنون بارها مرده باشد. اما او از اولین نمونه های آدم آهنی ست که مغز ژنتیکی انسانی دارد. او بازیگر نقش روبوکاپ یا پلیس آهنی در سینمای هالیوود بوده و سپس به کمک پروژه هارپ بارها بازیابی شده. او که سال ها ساکن سیاره مخوف نیبیرو بوده این توانایی را دارد که همچون سیمرغ از خاکستر خودش زنده شود.

کمیته افشای فراماسونری و هارپ وابسته به بنیاد پرفسور رائفی پور در معاونت ستاد مبارزه با چرندیات (با همکاری ستاد کشف ارینب مشایخی و پیج های آخرالزمانی و شیطان پرست شناسی)

ادمین ها "13 پلاس 99" (شماره بندی نام ما فراماسونری و به القای کلاه قرمزی است)
150
35
sajad Enteshari's profile photoSiamak Sadati's profile photoAhmad Namavari's profile photomahdi afrookhteh's profile photo
70 comments
Translate
Hazhaar
+
4
5
4
 
عالی عاقا ، حالا امکانش هست یه سریا اینو باور کنن. :))
Translate
 
لطفا عکسی از آقای مجری در کنار سران منافقین رو هم پخش کنید تا عبرت بگیریم.
باتشکر.
Translate
Translate
 
جالبته بود.خلاقانه هم بود.
Translate
 
آقا این کامنتهای زیر پستتون تو فیسبوک عالین =)))))))))) یعنی ملت دارن حساب میکنن سن آقای مجری رو... اومده میگه مگه چند سالشه که 83 سال تعلیم دیده:))))
Translate
 
این کسشرا رو از کجا میاری میگی؟ نه جان من :)))))) شما پیش یه روانپزشک برو حتما =)))))))))
Translate
Translate
 
+Mahbubeh G  بیا ببین پشت سر کلاه قرمزی چیا میگن!
Translate
 
این گیگیلی رو ننوشتید !! یک ادم موزمار و آب زیرکاه وابسطه به غرب 
Translate
Translate
 
تا کی باید دست به دامن خرافه شد؟
Translate
Translate
 
خداییش آقای +ستاد مبارزه با چرندیات زیاد پست های چرند میذاری، اما تا حالا پست به این چرندی نگذاشته بودی!
مشخصه چون نتونستی پاسخ قاطع و منطقی ای در مورد قضیه مربوط به آکادمی گوگوش و ارمیا  دست و پا کنی و به هم ببافی، پستی کاملا بی ربط و به قول خودت چرند گذاشتی و سعی کردی از این طریق از طریق تمسخر و اهانت هایی که تو این پست کردی (با وجودی که شعارت عدم تمسخر و اهانته) به نوعی ایرادها و افشاگریهایی که نسبت به قضایای پشت پرده و اصلی مربوط به ارمیا وآکادمی میشه رو هم از این دست و در واقع پوچ و بی اساس معرفی کنی، که این کارت کاملا ناشیانه بوده و بعید میدونم حتی کسانی در حد آی کیو جیگر هم فریب این کار رو بخورند.
Translate
 
این پستت بر خلاف بقیه آشغال بود ، دیگه داری دشمنی می کنی
Translate
Translate
Translate
Translate
Translate
 
زیاد بود حوصله خوندنش رو نداشتم کسی نیست خلاصه کنه؟
Translate
 
اخه حيوان به تو چي بگم وقتي اطلاعات كافي نداري غلط ميكني پست گنده تر از دهنت ميزاري اين چرنديات چيه نوشتي همش چرته. ملت ايني كه اين پست رو گذاشته بي شك يه منافقه كه ميخواد قضيه ي ارميا و آكادمي رو تحت شعاع قرار بده شك نكنيد 
Translate
 
چرچیل هم لابد تصویر برداره...
با نقش سگ سیاه!
شاید هم این خودش یک سیاست توهم فرهنگی آخندی باشه!
Translate
 
تو گوگل پلاس هم بجای گروه واژه حلقه وجود داره ...
پس پلاستو جمع کن برو جای دیگه!
Translate
 
پستتون خوفه اکشال نداره
Translate
 
فقط هر چی پست میذارید باز هم هر طوری شده باید اسم اعراب رو بیارید ,
Translate
Translate
 
ننگ و نفرین بر کسانی که نمیتونن سرنوشت خودشون رو تغییر بدند
Translate
 
همه ایرانی هستیم پس چرا ناراحتی.....
Translate
 
پست جالبناکی بود. مرسی
فقط مشخصه یه دستور حمله برای ارزشی‌ها صادر شده که اینجوری یه دفعه با هم ریختند زیر پست :)))
Translate
 
فكر نمي كنم استفاده از ادبيات جرند نويسي به اندازه تحليل جرنديات موثر باشه ، لطفا روند بسيار خوبي رو كه براي حذف جرنديات از جامعه داريد طي مي كنيد رو اين جوري قطع نكنيد.
Translate
 
حیف از وقت من که پای این پست گذاشتم  کافر همه را به کیش خود پندارد
Translate
 
+remisa moslem zadeh احسنت. القای برتری عرب بر عجم یا آریایی بر عرب یک تفکر شیطانی و مورد استفاده استعمارگران بوده
Translate
 
+توحید عزیزی البته طنز بود. ولی همین نوشته ها رو - به قول شما چرندیات رو - در کیهان و خبرنگاران جوان و رجا و بقیه رسانه ها بسیار بسیار خوانده ایم. این طنز به احتمال خیلی زیاد اشاره به همان چرندیات دارد 
Translate
 
مونديد ديگه به كيا گير بديد آخه
Translate
 
هرگونه تفکر نژادپرستانه مردود است
حرف من اینه که در هزارها سال پیش جنگی بین ایرانیان و اعراب اتفاق افتاد و حالا بنا بر هر دلیلی اعراب پیروز شدند !ببخشید با عرض معذرت کم کاری از ایرانیها بود که پیروز شدند 
Translate
 
نباید خیلی سخت گرفت......
Translate
 
خدايا ريشه رائفي پور و حسن عباسي را از روي زمين بكن ، دو تا توهمي و ماليخوليايي ! زن و بچشون از دست اين دو تا ديوانه چي ميكشن !‌:)))
Translate
 
اين چرندياتو از کجات در ميارى اقای با هوش مثل اينکه شکمت بدجور پره
Translate
 
هر احمق بي ادبي كه دوس نداره اين متنو بخونه ، مي تونه گورشو گم كنه بره ! يكم جنبه هم خوب چيزيه ، همه ي نگاهاتون شده سياسي ! 
Translate
 
لازمه تاكيد كنم منظور من اين بود كه صفحه به جاي استفاده از ادبيات جرت نويسي براي مبارزه با جرت نويسي بايد به روند تحليلي خودش بركرده.
Translate
 
به نظر من پست قشنگی بودش
Translate
Translate
 
+Vahid sci واقعا متوجه طنز بودن مطلب نشدی؟؟؟؟خدا رحم کنه ...ما با شماها شدیم 70 میلیون؟؟؟؟
Translate
 
یک مدرک به نشان بده از کجا می دونی
Translate
Translate
 
+فر ناز 
اولش نه ! (: چون کامل نخوندم 
اصلا هم طنز نیست چیه چرت پرته فکر کردم واقعی نوشته !!!
Translate
 
گه خوردی مادر جنده. تخمه سگ. عمت فراماسونریه.
Translate
Translate
 
شاید این حکایتِ واقعی، کمی به ما کمک کنِه تا این سوءِ توهّمها ازبین برود:
سالها پیش در شیراز، یک کُمپرسی با یک موتورسیکلت، تصادف کرد. رانندۀ کُمپرسی سریع پیاده شد تا ببینِه چه بَرسَرِ موتورسوار که روی زمین افتاده بود و دَردمی کشید، آمده است؟
هنگامیکه متوجّه شد اون بَخت بَرگشته، یک افغانی هست، مُحکم توی گوشش خواباند و با صدای بلند و بصورتِ سؤالی به طوری که همۀ مردم بشنوند از او مُکرّراً می پُرسید:
چرا به امام فُحش دادی؟!
همۀ مردم اصلاً فراموش کرده بودند که تصادفی رُخ داده است و مَبهوت به اون دونفر نگاه می کردند!
اون موتورسوارِ بَدبَخت هم که دید هنوز حرف نزدِه، داره به یک جُرمِ بزرگِ اجتماعی مُتّهم میشِه، با دَردِ فراوانی که تحمّل می کرد، ازجایش بلند شد و ازترسش، باهَربَدبَختیی که شده بود، از معرکه گریخت.
-------------------------
آری، شاید پیام این پُست +ستاد مبارزه با چرندیات ریشه در مقابله با چنین رفتارهای نادرستی دارد.
اگر اینگونه به این پُست نگاه کنیم، هرنوع سوءِ تفاهُم ازبین می روید و درمیّابیم که ایشان عملاً درراستای هدفِ برگزیدۀ خود قدم برداشته اند.
------------------------
راستای، مِن بابِ مقایسه هم که شده، آیا می توانید مشابهت هایی بین گفتار آن رانندۀ کُمپرسی با برخی از اظهارِنظرهای آورده شده در ذیل این پُستِ پُرمُخاطب را بیابید؟
Translate
 
+Vahid sci میدونید چرا به نظر شما چرت و پرته و به نظر من طنز؟ چون شما خود متن رو میبینید و من منظور پشت متن رو.متن داره نشون میده چقدر این حرفایی که یهو شایعه میشن چرت و پرتن...در واقع این پست داره به اون حرف ها طعنه میزنه...به تمام کسانی که این حرفها رو میسازن...داره میگه حالا که شما اینقدر این حرفها و شایعه سازی در مورد هر برنامه یا شخص یا اتفاقی که می افته رو دوست دارین و براشون داستان میسازین خوب ما هم بلدیم...میایم از برنامه ای  مث کلاه قرمزی هم همچین چیزی رو بیرون میکشیم...قصدش طنز ساختن در مورد کلاه قرمزی نبوده.قصدش این بوده که ما بفهمیم چقدر این حرفایی که شایع میشن بی اساسن...چقدر راحت میشه به آدمها تهمت زد و اونا رو به گروه ها و فرقه های محتلف بست و اینکه چقدر بقیه مردم سریع این حرفها رو باور میکنن....تو همین کامنتها دقت کنید خیلی هاتون متوجه منظوری که پشت این نوشته بود نشدید.خیلی ها فکر کردین یه طنز در مورد کلاه قرمزیه..در حالی که یه طنزه که مث یه آینه داره رفتار مردم ما رو نشون میده...هدف نویسنده متنی که نوشته شده نیست...هدفش نشون دادن بی اساس بودن تهمت ها و شایعه هایی که برای دیگران میسازن.هدفش نشون دادن رفتارهای زشت و سخیف ما آدماس که متاسفانه با کامنتهایی که گذاشته شد مشخص شد مردم ما هنوز به اون مقدار از درک نرسیدن که بتونن پیام هایی که  پستهای طنز میخوان برسونن رو دریافت کنن.
Translate
Translate
Translate
 
جالبه که وقتی هزارجور شایعات وچرندیات مضحک درباره برخی مسئولین درست میکنن وتوی شبکه های اجتماعی منتشرمیکنن،اکثرافراد باورمیکنن ونمیگن شایعست تازه انواع واقسام فحش هارو هم زیر اون پست به فردمورد نظرمیدن درحالیکه اگر به عقلشون مراجعه کنن متوجه میشن که این شایعه اصلا باعقل هم جوردرنمیاد.(مثل نقل قولهایی که ازقول امام جمعه ارومیه یا آیة الله خاتمی امام جمعه تهران یابقیه افراد نقل میکنن)ولی وقتی مطلبی راجع به اکادمی گوگوش منتشر میشه همه صداشون درمیاد که این شایعست وصدای وامصیبهاشون به اسمون بلند میشه !
Translate
 
بسیار شاد گشتیم ، باز هم از این جک ها بنویسید :D
Translate
Mar yam
+
1
2
1
 
+H. Reza Ghadiri  بیا ببین چه خبره:)
تازه کلاهش رو درست هم واکاوی نکرده!
Translate
Mar yam
+
1
2
1
 
:))))
ولی در مورد آقای مجری انصافن خوب کار کرده و پته‎اش رو ریخته روی آب. ببین چقدر شبیه مسعود رجویه:)))
در مورد اون ببعی هم همهء ابعادش رو کار نکرده. من که میگم بهاییه، با اون انگلیسی حرف زدنش:))
Translate
 
کامنت ها را که خواندم، خیلی دلم برای ادمین سوخت
به جز چند 2 - 3 نفر بقیه اصلاٌ نفهمیدند چی میگی
خسته نباشید ولی برای شهر کوران چراغ روشن کردن چه فایده ای دارد؟
Translate
 
اقاي بزركواري كه اين همه زحمت كشيدي تا اين مطالب را به دست اوردي و نوشتي عزيزم انقدر علوم مفيد وجود داره كه اكه بريم دنبال اموختنش نوبت به اين مطال زودكذر نميرسه
انشاله همكي بتونيم علوم فايده دار را بياموزيم
Translate
 
خداییش کسی که اینو نوشته نویسنده ی خوبی میشه در حد داستایوسکی شایدم ویکتور هوگو
Translate
 
این همه ادعا میکنید مبارزه با چرندیات میکنید. خودتون دارید مسخره میکنید.
اگه میتونید صحبت های آقای رائفی پور رو نقد کنید نمیتونید دارید از حربه ی تمسخر استفاده میکنید. من همه ی حرف های ایشون رو 100 در صد قبول ندارم ولی خیلی از حرف هاشون دور از واقعیت نیست.
متاسفم براتون
Translate
 
+Sajad Enteshari جناب رائفی پور نیازی به مسخره کردنشون احساس نمیشه ، به اندازه کافی حرفهاشون واضح هست که بتونیم ردشون کنیم . حرفهایی بی پایه و اساس و سرشار از مغلطه !
Translate
 
مشالا به اقای رائفی پور که چه قشنگ مغلطه میکنند
Translate
Translate
Add a comment...