Profile cover photo
Profile photo
God Is Good - Christian Wear
39 followers -
God Is Good to marka dla wszystkich, którzy wierzą.
God Is Good to marka dla wszystkich, którzy wierzą.

39 followers
About
Posts

Post has attachment
Nowa odsłona naszej strony!
Serdecznie zapraszamy!
https://godisgood.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Święta Święta Święta!
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Przypominamy o konkursie fotograficznym na naszym fanpage'u.
Więcej informacji na naszej stronie:
https://godisgood.pl/konkurs
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Konkurs Wakacyjny!
Prześlij zdjęcie wakacji! Wybierzemy najciekawsze zdjęcie i prześlemy nagrodę!
#godisgood #godislove
więcej na https://godisgood.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

Post has attachment
Pościsz?

Jezus w Ewangelii św. Mateusza, we fragmencie Kazania na Górze mówi: „Kiedy pościcie, nie bądźcie posępni jak obłudnicy. Przybierają oni wygląd ponury, aby pokazać ludziom, że poszczą. Zaprawdę, powiadam wam: już odebrali swoją nagrodę. Ty zaś, gdy pościsz, namaść sobie głowę i umyj twarz, aby nie ludziom pokazać, że pościsz, ale Ojcu twemu, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie. ” Post jak mówił bp. Ryś jest drogą, drogą prowadzącą do Triduum Paschalnego Jezusa, do źródła Miłości.

Nie bądź posępny!

Raduj się! Post jako droga do Jezusa, jest drogą do radości. Radość ze spotkania z Miłością jest kluczem i celem postu. Post jest drogą i jest czasem na przygotowanie miejsca dla Jezusa. Dzięki praktykom pokutnym możemy dostrzec nasze braki i pozwolić, by wypełnić je Miłością. A gdy Miłość wypełni nasze serca wypływa z niej pełnia radości!
#post
#modlitwa
#jałmużna
#godisgood
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Wielki Post 2017

Jak doskonale chyba wiemy przeżywamy obecnie w Kościele Katolickim okres Wielkiego Postu. Wielki Post czyli czas przygotowania się do świąt paschalnych (śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa). Czas przygotowania się wierzących do najistotniejszych wydarzeń w historii Kościoła. Jezus podczas kazania na górze daje nam trzy elementy wzrostu duchowego: modlitwę, post i jałmużnę. Te trzy elementy są szczególnie podkreślane przez duszpasterzy właśnie w okresie Wielkiego Postu. W okresie wielkiego wzrostu w wierze, okresu nawrócenia człowieka i zbliżenia do Boga, naprawienia swojej relacji z Najwyższym.

Po co nam Wielki Post?

Wielki Post poza przygotowaniem nas do Świąt Wielkiejnocy, oraz zapewnieniem nam wzrostu, jest potrzebny człowiekowi do zatrzymania się nad swoim życiem i pewnej refleksji. Często bierzemy udział w tym okresie w różnych rekolekcjach, które (jak sama nazwa wskazuje) pomagają nam zebrać nasze życie na nowo. Stanie się nowym człowiekiem w tym okresie jest niezwykle istotne, by móc odkryć tajemnicę Zmartwychwstania Chrystusa. Niby po raz kolejny doświadczymy zbliżenia się do Golgoty oraz pustego grobu, ale próbujmy stanąć odnowieni. Jest to także doskonały czas dla nas by móc zatrzymać się także nad naszymi relacjami z innymi ludźmi. Czy miłujemy ich równie mocno jak siebie?

Nad trzema elementami potrzebnymi do wzrostu naszej wiary i relacji z Bogiem tj. modlitwą, postem i jałmużną chcemy pochylić się kolejnych tygodniach. Raz w tygodniu będziemy chcieli skupić się na jednym z tym elementów. Zapraszamy zatem do obserwowania nas zarówno tutaj jak i na naszych profilach społecznościowych (linki znajdziecie w stopce). Zapraszamy także do zakupu naszych koszulek.

#godisgood
Zapraszamy do naszego sklepu:
https://godisgood.pl
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Świętość nie jest czymś niesamowicie nieosiągalnym. Oczywiście paradoksalnie jest nie do zdobycia dla ludzi ale jest dla nich osiągalna. Możemy zostać świętymi – a to znaczy nie mniej nie więcej ale po prostu zostać zbawionymi. Zostać zbawionym natomiast możemy (a właściwie jesteśmy) dzięki ofierze Jezusa Chrystusa. To Jego ofiara nas zbawia. Nie możemy sami siebie zbawić. Jezus nas już zbawił. Raz jeden. My możemy tylko do tej ofiary się przyłączyć bądź nie. Przyłączyć do Jego Królestwa już tutaj na Ziemi. Chrystus mówił: Królestwo Boże jest w was (uczniach) i was powinno Ono wzrastać.

Prezentujemy zatem nie jedną, ale kilka grafik o byciu świętym. Bo każdy z nas jest zupełnie innym człowiekiem i inna będzie jego świętość.

Świętość a chrześcijańskie koszulki God Is Good

Tutaj nasuwa się nam również temat naszych koszulek. I od razu odpowiemy na kilka rodzących się pytań, z których niektóre padły w wiadomościach przesyłanych do nas. Czy nasze koszulki uczynią was bardziej świętymi? – nie, czy chrześcijańskie koszulki są niezbędne by być świętymi – również nie. Koszulki chrześcijańskie God is Good – jak i innych firm, które są obecne na rynku nie czynią ludzi lepszymi niż są. Nie sprawią, że nagle chrześcijanin będzie lepszym człowiekiem. Stanowią jedynie (i mocno w to wierzymy) pomoc przy codziennym głoszeniu naszej wiary. Ukazujemy z dumą i bez obaw naszą wiarę innym ludziom. Oczywiście, że są znacznie lepsze metody ewangelizacji i dotarcia do osób szukających wiary. Oczywiście, że najlepiej byłoby każdemu spotkanemu człowiekowi opowiedzieć o swojej wspaniałej relacji z Jezusem, ale dobrze wiemy, że jest to zarówno trudne, jak i często niemożliwe. Niemożliwe ponieważ jesteśmy ludźmi, którzy niekoniecznie mają dużo wolnego czasu, albo po prostu śmiałości do podejścia do obcych ludzi. Nasze ludzkie ograniczenia są bardzo różne i w tej kwestii koszulka chrześcijańska z nadrukiem przesłania może być bardzo pomocna. Może być również ciekawym pomysłem na prezent dla kogoś z naszych bliskich. Więc, jeśli tylko masz ochotę – kupuj 🙂
Zapraszamy do naszego sklepu:
https://godisgood.pl
Photo
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded