Profile cover photo
Profile photo
GoCargo Transport i Spedycja Morska
12 followers -
GoCargo Gdynia: Spedycja morska, transport kontenerowy, cargo z Chin
GoCargo Gdynia: Spedycja morska, transport kontenerowy, cargo z Chin

12 followers
About
Posts

Post has attachment
Targi Kantońskie, oficjalna nazwa: Chińskie Targi Importowo-Eksportowe (China Import and Export Fair, chin. trad. 廣交會, chin. upr. 广交会, pinyin Guǎng Jiāo Huì) - największe targi w Chinach, odbywające się od 1957 w Kantonie dwa razy do roku, wiosną i jesienią, o znaczeniu międzynarodowym.
https://www.chinskiraport.pl/blog/targi-w-kantonie-2016/ #targi
Add a comment...

Post has attachment

Post has attachment
Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Zapraszamy na kolejny Dzień Otwarty BCT – Bałtyckiego Terminala Kontenerowego
w Gdyni

11 czerwca 2016 (sobota) godz. 9:00 – 14:00

BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy
ul. Kwiatkowskiego 60
81-127 Gdynia

11 czerwca 2016 (sobota) w godzinach 9:00 – 14:00 BCT – Bałtycki Terminal Kontenerowy w Gdyni po raz kolejny otwiera swoje bramy dla mieszkańców Trójmiasta.

Chcemy pokazać to, co na co dzień jest trudno dostępne – nowoczesny terminal portowy obsługujący statki kontenerowe.
Jak zwykle zapraszamy na zwiedzanie w atmosferze pikniku rodzinnego. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji dla dzieci – animacje, konkursy, możliwość obejrzenia z bliska specjalistycznego sprzętu przeładunkowego, dmuchane zabawki o tematyce morskiej. A dla głodnych znajdą się hot-dogi i wata cukrowa.

W tym roku wspierają nas: Morski Instytut Rybacki wraz z Akwarium Morskim w Gdyni, firma połowu i przetwórstwa ryb GADUS, Portowa Straż Pożarna, Izba Celna w Gdyni oraz portowa firma holownicza FAIRPLAY. Zapraszamy do odwiedzenia kutra rybackiego, ciężkich holowników portowych a także na rejsy po porcie statkiem OCEAN.

W godzinach otwarcia terminalu dojazd dla chętnych darmowym autobusem 4F przystanków na zlokalizowanych na Skwerze Kościuszki (przystanek Park Rady Europy)
Add a comment...

Transport kolejowy przyspiesza -
PKP PLK chce zwiększyć prędkość pociągów towarowych o 10 kilometrów
Add a comment...

Post has attachment
Add a comment...

W litewskim porcie w Kłajpedzie czeka około 120 rosyjskich ciężarówek, które chcą dostać się na prom DFDS Seaways z Kłajpedy (Litwa) do Kiel (Niemcy) - poinformował Vaidas Klumbys, rzecznik DFDS Seaways.
Pojazdy zostaną obsłużone do końca bieżącego tygodnia. Ciężarówki czekające w kolejce przybyły do portu na początku tego tygodnia - wyjaśnił rzecznik DFDS Seaways. Największe obciążenie w ruchu towarowym w porcie zostało zarejestrowane 6-7 lutego, kiedy w kolejce utknęło 300 ciężarówek. Do tej pory, pojazdy te zostały przetransportowane.
Add a comment...

Post has attachment


Od 1 lipca 2016 wchodzi obowiązek ważenia kontenerów przed załadunkiem.
Międzynarodowa Organizacja Morska (IMO) wprowadziła obligatoryjne zmiany do międzynarodowej konwencji o bezpieczeństwie życia na morzu SOLAS. Zmiany wchodzą w życie 1 lipca 2016 r. w odniesieniu do pełnych kontenerów eksportowych przeznaczonych do przewozu drogą morską.
Add a comment...

Post has attachment
Wait while more posts are being loaded