Profile cover photo
Profile photo
Gipsy.cz
32 followers -
Oficiální Google+ stránka Gipsy.cz
Oficiální Google+ stránka Gipsy.cz

32 followers
About
Posts

PO ÚSPĚCHU NA COLOURS MÍŘÍME NA BENÁTSKOU NOC!

Děkujeme všem lidem, jenž dorazili na náš koncert na Colours of Ostrava. Takový dav jsme opravdu nečekali. Atmosféra byla fantastická! Nyní bychom vás rádi pozvali na náš další koncert, který se bude konat v sobotu od 15:00 v rámci festivalu Benátská noc 2014. Vystupujeme na Prima stage a připravili jsme si pro vás náš klasický set písniček. Takže pokud si chcete zatančit, dobře zapařit a pobavi se, doražte! ;) RB
Add a comment...

Post has attachment
Žigulik - a je to tady!! Nový videoklip!!


Čekáte nádherná, polonahá těla, rychlá, luxusní auta, detailní záběry krásných tváří interpretů, sexy tanečníky - prostě všechno, co můžeme jak přes kopírák vidět při sledování videoklipů na kterémkoliv hudebním kanálu? Pak se nejspíš nedočkáte. Nebo... přece jen? Přesvědčte se sami! Videoklip Žigulik právě vyjíždí!
Add a comment...

Post has attachment
Žigulik - dneska to vše vypukne!

Je to den D pro kapelu Gipsy.cz. Na tom, co zveřejníme dnes, jsme pracovali opravdu dlouho a stálo to opravdu za to. Videoklip, který jsme pro vás připravili, bude k dizpozici již toto odpoledne. Další podrobnosti připravujeme. Budeme vás informovat o průběhu natáčení, ukážeme i nějaké fotky, takže se je na co těšit! ;)

www.gipsy.cz
Add a comment...

2.11. ZAHÁJÍME V KD ŠEŘÍKOVKA PLZEŇ KLUBOVÉ TURNÉ!

V tu samou dobu by měl být venku náš videoklip na singl Odraz v očích. Bude to vůbec poprvé, kdy pojedeme 90 minutovou show složenou převážně z nového alba. Na koncertě ale také zazní všechno důležité z těch předchozích. Víme, že máme v Plzni celkem velkou fanouškovskou základnu, ale aby na koncert mohli přijít ti mladší, začínáme už ve 20:00.
Add a comment...

Post has attachment
Hlasuj pro Gipsy.cz v anketě ČESKÝ SLAVÍK MATTONI, děkujeme za tvůj hlas! ;)  http://slavikmattoni.seznam.cz/
Český Slavík Mattoni 2013
Český Slavík Mattoni 2013
slavikmattoni.seznam.cz
Add a comment...

Post has attachment
..chceš vyhrát digitální zrcadlovku NIKON D3100? Anebo fotoknihu BONTIA? Či USB Flashdisk album GIPSY.CZ UPGRADE? Nestačí? Co takhle zahrát si v našem klipu.. ;) Více se dozvíš na:

Gipsy.cz - Odraz v očích (Official single)
Add a comment...

Post has attachment
10.ZÁŘÍ POKŘTÍME NOVÉ ALBUM V MEGASTORE BONTONLAND PRAHA

Kapela Gipsy.cz vydává 9. září novou desku s názvem Upgrade.  Ve stejný den půjde oficiálně do světa i nová píseň Odraz v očích. Křest alba proběhne 10. září od 17.00 v Bontonlandu na Václavském náměstí. Kmotry nového alba budou manželé Agáta a Jakub Prachařovi. Název desky není náhodný – skupina totiž prošla během posledních dvou let nepřehlédnutelnými změnami. Výsledkem je skvělá hudební parta složená ze čtyř velmi výrazných česko-slovenských umělců. Nové složení kapely umožnilo posunout hranice zvuku opět o velký kus dál. Kupodivu za novým plným zvukem nestojí elektronika, ale akustické nástroje, jejichž souhra s aranžemi a vokály dala Gipsy.cz nový rozměr. I tak zde najdeme současný beat a vše jako celek do sebe perfektně zapadá - to jsou „upgradovaní“ Gipsy.cz. Další informace již brzy..
Photo
Add a comment...

Post has attachment
Video z mini tour Gipsy.cz v Alžírsku (koncert + Gipsy.cz v Alžíru, město, tržiště, rádio i TV, mazec jako sviňě ;)

(Video from our mini Gipsy.cz tour in Algeria (gig + Gipsy.cz in Algerie, town, market place, radio and also TV, cool like hell ;)) 

Gipsy.cz Algeria Tour 2013
Add a comment...

Post has attachment
Tohle je naše Gipsy.cz google stránka :)
Add a comment...

Tak jsem založil Google+. Jsem zvědav, jestli tato technologie bude mít větší úspěch, než Facebook. Věřím ale, že ano.
Add a comment...
Wait while more posts are being loaded